Futuregames

Úvod

Se školami ve Švédsku ve Stockholmu, Bodenu, Skellefteå a Karlstadu; v Norsku v Nordreise; a brzy na Novém Zélandu v Dunedinu nabízí Futuregames celou řadu různých typů vzdělávání a na mnoha různých úrovních, od krátkých kurzů pro zkušené profesionály až po programy na plný úvazek pro budoucí herní vývojáře, kteří v tomto odvětví teprve začínají. S téměř 20 lety zkušeností se Futuregames trvale umisťuje jako jedno z nejlepších herních vzdělání na světě a naši bývalí studenti tvoří více než 11 % švédského herního průmyslu, kteří pracují v oblasti herního umění, herního designu, programování, herního marketingu a dalších.Naše vize

"Poskytnout každému jednotlivci kompetence a kontext, aby byl schopen přispět k udržitelné změně pro sebe i pro společnost."

Naše mise

"Být školou, která poskytuje inovativní vzdělávání, které lidem poskytne aktualizované dovednosti a nástroje k řešení dnešních i budoucích výzev."


AKCIOVATELNOST; Schopnost přejít od myšlenky k činu. Odvážit se. Dělat věci správně a dělat chyby. Testovat a opakovat. Dokud to nenarazí. S námi jste vítáni metodou pokusů a omylů. Vydat se novými cestami a otevřít nové dveře vyžaduje jak zvědavost, tak odvahu. To je to, co Futuregames dělá.

WIN-WIN-WIN-WIN; Náš nejlepší případ je, když vytvoříme čtyřstupňovou raketu, kde vyhraje každý; Vyhrajete, škola vyhraje, spolutvůrce vyhraje a společnost vyhraje. Ne vždy se nám to daří, ale velmi často ano. A pak vytváříme udržitelné změny a lepší svět pro mnohé.
SPOLUVYTVÁŘET; Jste naším spolutvůrcem a jste zváni k účasti na kreativních projektech a procesech od začátku. Kompetence a odhodlání jdou ruku v ruce. A pak musí naši spolutvůrci dostat příležitost jednat a participovat. Zapojit se a stanovit si cíle. Nesměřujte pouze k již hotovým cílům, o kterých už rozhodl někdo jiný. Sám je často silný, ale společně to děláme ještě lépe a posouváme to ještě dále směrem k udržitelnému růstu.
HRAVOST; Hravost je jednou z našich hlavních hodnot. Brilliance má podobu něčeho plného hry, radosti a konstruktivního dialogu. Hravé a povolné klima je základem toho, abychom se cítili dobře a odvážili se otestovat své myšlenky a nápady.
NEJPRVE SE UČENÍ; Technika, software, modely, metody, zkušenosti a jasné procesy jsou nástroje pro naši tvorbu. Potřeby studenta, zákazníka a uživatele jsou cílem naší tvorby. Ruku v ruce s vašimi cíli a potřebami. Nejprve se musíme naučit a pak testovat a implementovat různými způsoby.Jsme hrdí na to, že naše vzdělávání je tak reálné, jak jen to jde, a spolupracujeme s některými z nejlepších herních společností, jako jsou Avalanche Studios, Star Stable, Coldwood Interactive, Zordix, Paradox Arctic, Turborilla, Level Eight, North Kingdom, King , Ubisoft, EA DICE, Fatshark Games, Starbreeze Studios, Glorious Games Group, NEAT Corporation, Epic Games atd. atd… každý rok přidáváme do seznamu!

Možnost přijetí 2

Před aplikací

Pokud si přejete získat více informací o škole, našich programech nebo si jen chcete ověřit, zda splňujete základní požadavky pro přihlášení, kontaktujte nás prosím zasláním e-mailu na adresu [email protected] Futuregames .nu .

Švédští a severští obyvatelé

Obyvatelé Švédska a Severu (obyvatelé Dánska, Finska, Islandu nebo Norska) jsou financováni vládou. Tito studenti se přihlásí do našich programů na našich webových stránkách prostřednictvím tlačítka přihlášky na stránce programu, o kterou mají zájem, a nikoli prostřednictvím e-mailu [email protected] Futuregames .nu. Pokud však bydlíte v Dánsku, Finsku, Islandu nebo Norsku a máte dotazy týkající se požadavků na přihlášku, tj. angličtiny, kontaktujte nás na adrese [email protected] Futuregames .nu .

Proces aplikace

Krok 1. Dokumenty žádosti.

Až budete připraveni podat přihlášku, jednoduše nám pošlete následující na adresu [email protected] Futuregames .nu:

 • Vyberte program

Napište prosím název programu/programů, do kterých se chcete přihlásit. Můžete se přihlásit do tolika programů, kolik chcete!

 • Preference webu

Nezapomeňte uvést, na jakém místě/místech chcete studovat: Stockholm, Boden, Skellefteå, Karlstad.

 • dokumenty

Přiložte prosím záznamy o vaší kvalifikaci z vyšší střední školy/střední školy nebo ekvivalentu. Součástí dokumentů musí být diplom spolu s přepisem vašich známek.

 • životopis

Váš životopis musí také obsahovat vaši úplnou adresu (ulice, PSČ, město, země), vaše datum narození (formát: den-měsíc-rok) a vaše telefonní číslo.

 • Osobní dopis

Ve svém osobním dopise vysvětlete, co vás motivuje ke studiu na naší škole, proč jste si zvolili konkrétní program, jaké jsou vaše budoucí cíle po absolvování atd.

 • Ukázka práce

Zašlete nám prosím pracovní vzorek pro program, do kterého se hlásíte. Ne všechny programy vyžadují pracovní ukázku. Nezapomeňte navštívit stránku vašeho programu, který vás zajímá, abyste si ověřili, zda je to relevantní pro vaši aplikaci, a dozvíte se více o požadavcích na pracovní vzorek.

 • Doklad o angličtině

Všechny naše programy jsou vyučovány v angličtině, proto se musíme ujistit, že budete moci sledovat hodiny a komunikovat se svými spolužáky. Níže na této stránce zjistíte, jak můžete prokázat svou angličtinu.

Důležité: Všechny dokumenty musí být předloženy v angličtině. Školní diplomy a přepisy známek musí mít ověřený překlad do angličtiny. Pokud se vaše jméno/příjmení od posledního studia změnilo, zašlete nám prosím dokument, který to prokáže.

Krok 2. Písemný test.

Jakmile obdržíme vše výše uvedené, zašleme vám písemný test. Test není nic, na co se můžete předem připravit a má formu dotazníku. Tento test nám pomůže ujistit se, že jsme pro vás ta pravá škola.

Krok 3. Rozhodnutí.

Jakmile vaši žádost posoudíme, budeme vás kontaktovat s rozhodnutím, zda jste byli přijati či nikoli. Přijaté žadatele provedeme registrací, platbou poplatků, žádostí o vízum pro žadatele ze zemí mimo EU, vyhledáním ubytování a zodpovíme co nejvíce vašich dotazů ohledně stěhování do Švédska!

Doklad o angličtině

Existuje několik způsobů, jak prokázat svou angličtinu:

 • Anglický test. Toto jsou testy, které přijímáme, a skóre, které musíte mít: Duolingo (110), IELTS (6,5), TOEFL (87-109) a Cambridge test (C1 Advanced (CAE)).
 • Angličtina z univerzity. Pokud jste dříve studovali na vysoké škole a měli jste kurzy angličtiny, přiložte prosím svůj vysokoškolský diplom spolu s přepisem svých známek.
 • Anglicky mluvící škola. Pokud jste studovali na anglicky mluvící škole, zašlete nám prosím dokument, který to dokazuje.
 • Angličtina jako rodný jazyk. Pokud je vaším rodným jazykem angličtina, nemusíte nám posílat žádný důkaz, stačí to uvést ve své žádosti.
 • Potvrzení od zaměstnavatele. Pracovali jste alespoň rok na anglicky mluvícím pracovišti? Poté nám jednoduše zašlete potvrzení vašeho zaměstnavatele a my zkontrolujeme, zda jej můžeme potvrdit jako dostatečné.


Požadavky na vzorek práce

Ne všechny programy vyžadují pracovní ukázku. Přejděte prosím do programu, který vás zajímá, a zjistěte, zda potřebujete odeslat ukázku práce, a přečtěte si více o požadavcích na ni.

Stipendia a financování, možnost 2

Vlastnosti kampusu

Vízové požadavky

Přestože organizace Changemaker Educations / Futuregames může poskytnout určité rady ohledně Švédské migrační agentury, je na studentovi vlastní odpovědností zajistit, aby měl nárok na švédské povolení k pobytu po dobu studia a splnil všechny migrační požadavky. Vzhledem k tomu, že proces přihlášky může nějakou dobu trvat, doporučujeme všem úspěšným žadatelům, aby zahájili proces, jakmile bude vydán jejich „přijímací dopis“ ze školy.

Vzdělávání ve společnosti Changemaker Educations/ Futuregames jsou označena jako „Vyšší odborné vzdělávání“. Z tohoto důvodu zahraniční studenti žádají o povolení k pobytu v kategorii „Vysokoškolské vzdělávání“ prostřednictvím tohoto odkazu: Povolení k pobytu pro studium na vysoké škole – Švédská migrační agentura .

Zahraniční studenti z určitých zemí mohou také potřebovat získat platné vízum na dobu studia. Pokud si nejste jisti, zda je to pro vás použitelné, navštivte prosím tento odkaz: Seznam cizinců, kteří potřebují vízum pro vstup do Švédska.

Poznámka: Občané EU nemusí ke studiu ve Švédsku žádat o povolení k pobytu ani vízum. Po příjezdu do Švédska se však budete muset zaregistrovat u švédského daňového úřadu. Více informací naleznete zde .

Místa

 • Åsögatan 117, 116 24, Stockholm

 • Teknikvägen 3, 961 50, Boden

 • Bockholmsvägen 23, 931 62, Skellefteå

 • Sommargatan 101A, 656 37, Karlstad

 • 3, Warsaw

Otázky