Keystone logo

7 Certifikát na magisterském stupni Programy v Technologie IT Bezpečnost informačních technologií 2024

Filtry

Filtry

  • Certifikát na magisterském stupni
  • Technologie
  • IT
  • Bezpečnost informačních technologií
Studijní obory
  • Technologie (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Certifikát na magisterském stupni Programy v Technologie IT Bezpečnost informačních technologií

Postgraduální certifikáty jsou vynikající způsob, jak rozšířit své znalosti a dovednosti a zvýšit své vzdělání, aniž by museli jít zpátky do školy. Mnozí odborníci jsou neuvěřitelně zaneprázdněný, ale chtěli příležitost k rozvoji jejich kariéry. Tento typ programu umožňuje příležitost udělat právě to.

Co je to Graduate Certificate v počítačové bezpečnosti? Získáte jeden rok vysokoškolské úvěru v tomto programu. Mělo by vás naučí více o počítačové bezpečnosti, takže máte šanci vyšplhat řad ve své kariéře. Některé kurzy, které můžete očekávat, aby se počítačové bezpečnosti, zajištění informační a politiky v oblasti podnikové infrastruktury a sítí a bezpečnosti a soukromí elektronických dokumentů. Mějte na paměti, že kurzy se liší v závislosti na škole se zúčastnit.

V těchto a dalších předmětů, budete učit důležité dovednosti, jako je pochopení bezpečnostní koncepce a jak rizika, která jsou se týkalo může být snížena na minimum prostřednictvím různých kontrolních opatření.Tento program může vás naučí posoudit informačních systémů a také rizika k informacím. To vás může naučit, že je důležité nejprve udržení bezpečnosti a ochrany a to jak v podnikání a ve svém každodenním životě.

Tyto postgraduální programy jsou obvykle kratší než ostatní, takže náklady jsou obvykle nízké. Nicméně, oni se bude měnit v závislosti na univerzitě se zúčastnit a také země, ve které se nacházíte.

Máte mnoho možností profesního rozvoje, když se dostanete certifikát absolventa v této oblasti. Mnoho lidí si vybrat mezi kariéry, jako externí konzultant, bezpečnostní testeru, auditora, vedoucího informační bezpečnosti, bezpečnostní architekt globálního bezpečnostního ředitele informací, bezpečnostního manažera, vedoucího bezpečnostní software inženýr, informační bezpečnostní analytik, bezpečnostní konzultant a kybernetické bezpečnosti olova. Můžete také zvolit k práci v bezpečnostním oddělení podnikového IT nebo s bezpečnostním týmem v developerské skupiny.Existuje mnoho pracovních míst k vyzvednutí od, takže budete pravděpodobně najít něco, co máte rádi a užívejte si v této oblasti.

Certifikát absolvent rozšíří své znalosti v oblasti počítačové bezpečnosti, takže si můžete postupovat profesionálně. Můžete si vzít tento program buď online, nebo ve třídě po celém světě. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.