Keystone logo

5 Akademický kurz Programy v Holandistika 2024

Filtry

Filtry

 • Humanitní vědy
 • Jazykověda
 • Holandistika
Studijní obory
 • Humanitní vědy (5)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Popular locations

  Akademický kurz Programy v Holandistika

  Co je nizozemská studia?
  Nizozemská studia se zabývají historií, kulturou a společností Nizozemska. Může také zahrnovat aspekty Belgie a nizozemských kolonií.

  Co mohu dělat s titulem v nizozemských studiích?
  Existuje mnoho různých kariérních cest, které můžete absolvovat s titulem v nizozemských studiích. Můžete se stát historikem a studovat historii Nizozemska, nebo byste se mohli stát sociologem a studovat nizozemskou společnost. Můžete se také stát historikem umění a studovat nizozemské umění, nebo lingvista a studovat nizozemský jazyk.

  Jak získat titul v nizozemských studiích
  Můžete studovat nizozemská studia jako vysokoškolák nebo postgraduální student na vysoké škole nebo univerzitě, nebo se můžete věnovat jako postdoktorandský výzkumný pracovník. Existuje mnoho různých programů a kurzů, které nabízejí nizozemská studia, takže budete muset najít ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a zájmům.

  Co budu studovat během studia holandských studií?
  Učební plán nizozemských studií se bude lišit v závislosti na instituci, ve které se rozhodnete studovat. Většina programů bude zahrnovat kurzy nizozemské historie, kultury, společnosti a jazyka. Pravděpodobně budete mít také možnost studovat v zahraničí v Nizozemsku nebo jiné nizozemsky mluvící zemi.