Housatonic Community College

Úvod

Housatonic Community College se nachází v Bridgeportu, největším městě Connecticutu, a slouží oblasti jedenácti měst v jihozápadním Connecticutu. Vysoká škola, která je členem Connecticut State Colleges & Universities, otevřela své brány v roce 1966 jako pobočka Norwalk Community College a osamostatnila se v roce 1967. V roce 1997 se HCC přestěhovala na své současné místo v centru Bridgeportu. V roce 2008 se Beacon Hall stala druhou budovou v areálu HCC. Housatonic Museum of Art and Sculpture Garden jsou součástí učitelské mise vysoké školy. S téměř 4000 pracemi ve sbírce a více než 1700 v celé budově nabízí muzeum přednášky, demonstrace a měnící se výstavy v galeriích Burt Chernow.

Nově zrekonstruovaný sál Lafayette zahrnuje nové uvítací centrum, kancelář pro studentské služby, restaurované umělecké studio a rozšíření školní knihovny a vědeckých laboratoří.

Housatonic je akreditován New England Commission on Higher Education (NECHE) a Connecticut Board of Regents for Higher Education.

V reakci na potřeby komunity a studentů nabízí Housatonic přidružené studijní programy v rámci přípravy na převod na čtyřleté instituce, jakož i profesně zaměřené přidružené studijní a certifikační programy. Krátkodobé, neúvěrové kurzy, semináře a workshopy, stejně jako cílené služby studentům, pomáhají uspokojit potřeby komunitního a osobního obohacení. Tyto programy připravují studenty na zaměstnání a pokrok v podnikání, průmyslu, výrobě, zdravotnictví, výtvarném umění, divadle, digitálních médiích, předškolním vzdělávání, přírodních vědách, počítačových uměních a informačních systémech a v lidských službách. Vysoká škola také pomáhá místním podnikům a institucím trénovat a aktualizovat dovednosti svých pracovníků.

Místa

  • Lafayette Boulevard,900, 06604, Bridgeport

Otázky