IAU College

Úvod

Posláním Institutu pro americké univerzity je poskytovat excelence v mezinárodním vzdělávání, inspirovat mezikulturní povědomí a připravovat studenty na úspěch v globální komunitě prostřednictvím studia evropské a středomořské historie, jazyků, kultur a současných problémů.

Institut pro americké univerzity (IAU) ve francouzské Aix-en-Provence založili akademici a bývalí diplomaté, jako byl Dr. Herbert Maza, který také sloužil jako jeho první prezident, Dr. Evron Kirkpatrick, velvyslanec Jeane Kirkpatrick a další, kteří chtěli poskytnout platformu pro Američany se zájmem o studium diplomatických vztahů se souvisejícími zájmy a kariérou v zahraničních službách a na ministerstvu zahraničí. Byla založena jako jedna z prvních vzdělávacích institucí svobodného umění v americkém stylu v anglickém jazyce v západní Evropě pod vedením Aix-Marseille University. Nabízí studijní program v zahraničí, který poskytuje přenosový kredit těm, kteří chtějí žít a studovat ve Francii po dobu jednoho roku. Svým vznikem se stala první institucí, která nabídla studijní programy v zahraničí studentům jiných oborů než francouzského.

Později se IAU rozšířila o možnost letního programu ve Španělsku v Barceloně a začala nabízet lednové semestrální / intersession semináře pro více zemí v Evropě a severní Africe. Přitom IAU prokázala povinnost, kterou cítil při využívání středomořského regionu - ve vzdělávání svých studentů. Krátce nato IAU začala vítat programy vedené americkými fakultami na podporu amerických profesorů, kteří hledají pro své studenty vlastní studijní zkušenosti v zahraničí. Brzy následoval program rezidentů, který podporuje univerzitní fakultu na volno. Středomořská pobočka IAU nabízí studijní programy, jako jsou magisterské a bakalářské.

Místa

  • 2135 City Gate Lane, Suite 300, Naperville, IL 60563, 60563, Naperville

  • Carrer d’Ausiàs Marc, 25, 08010 Barcelona, Spain, 08010, Barcelona

  • 27, place de l’Université, BP 30970, 13604 Aix-en-Provence CEDEX 1, France, 13604, Aix-en-Provence

Otázky