Keystone logo
© TESS
École Intuit.Lab

École Intuit.Lab

École Intuit.Lab

Úvod

O uživateli École Intuit.Lab

Ecole intuit.lab, Mumbai je francouzský vzdělávací institut grafického designu a vizuální komunikace. Spoluzakládali jej v roce 2011 Patrick Felices, Clément Derock a Frederick Lalande. Vize těchto průmyslových veteránů je budovat kulturu, nejen školu. Kultura, kde kreativní mysl získává svobodu inovovat, vytvářet a stát se součástí revoluce designu.

Dnes si vzdělaní profesionálové ze všech oborů uvědomují roli designu v budoucnosti. Technologie a design společně vedou svět prostřednictvím jeho nej monumentálnější transformace a vy můžete být součástí tohoto hnutí.

Nechcete jen myslet, dělat, lámat a znovu myslet? Na intuit.lab, vaše zvědavost, vaše energie a vaše vášeň pro tvorbu záleží nejvíce. Přijďte tedy prozkoumat hluboké kreativní myšlení s inspirujícími umělci a designéry z celého světa.

Připojte se k nám, staňte se součástí globální designérské ligy a najděte v něm své místo.

128537_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Design v Indii

Teorie a praktické učení se spojují pro povzbuzující vzdělávací zážitek.

Indie byla historicky synonymem umění. Důkazy o estetickém dotyku v indickém prostředí však s každým dalším dnem ubývají. Žít s krásou je zvyk, který musí být podněcován od útlého věku. Pouze tehdy, je-li věc dobrého vkusu brána vážně, může se hospodářský a sociální rozvoj v Indii stát krásně.

Přesto, když mluvíme o změně, žádný jiný čas nebyl lepší než současný okamžik. Zřízení špičkové francouzské školy designu, école intuit.lab v Bombaji, je krokem směrem k výraznému zlepšení, které je vyžadováno v oblasti vzdělávání v oblasti grafického designu, umění a reklamy.

I když spolupráce Francie a Indie přispívá k vytvoření kulturní síly, je důležité, aby Indie hleděla na Francii jako na zemi, která stojí za emulaci, pokud jde o hrdost na vlastní dědictví, umění a kulturu - myšlení, které se odráží ve francouzském současném designu.

Ecole intuit.lab dosáhl úspěchu začleněním profesionální expozice do akademických osnov - tolik potřebná pozice, která byla dosud volná, v oblasti designu a uměleckého vzdělávání v Indii.

Těšíme se na novou vlnu v designu designu.

Připraven pro průmysl

Se vzděláním v oblasti designu, digitální a tvořivosti přeměňujeme studenty v odborníky, které průmysl potřebuje.

S prosperujícím trhem a rostoucím blahobytem je Indie dokonalým prostředím pro prosperitu značek a produktů. Výsledné marketingové, brandingové a komunikační příležitosti jsou jedny z nejbohatších na světě a poskytují ideální prostředí pro profesionály v designu.

S rostoucím vlivem digitálních platforem na náš život se v Indii objevila populární digitální kultura. To znamená, že digitální médium otevírá designérům celou škálu vzrušujících cest. Proto školíme naše studenty, aby se stali důvtipnými a zběhlými v digitálním designu a myšlení.

Ecole intuit.lab chápe potenciál indického trhu a je odhodlána vytvářet studenty „připravené pro průmysl“, aby vyhověli obrovským potřebám trhu. Dosáhneme toho tím, že do akademických osnov vložíme studentům skutečnou profesní expozici. Prostřednictvím ručně vybraných profesionálních fakult, týdenních a měsíčních workshopů, výměnných programů, jakož i místních a mezinárodních stáží, intuit.lab zajišťuje, že každý student, který vyjde z našeho kampusu, je připraven pro profesionální svět.

Tento talent připravený v oboru je tím, co určuje école intuit.lab hlavu a ramena nad jinými instituty.

Kreativní inteligence

Naučit se používat svůj talent

Tvůrčí inteligence je jádrem našeho učení. Je to sdílená znalost, do které se mladí kreativní lidé zapojují, aby se stali designéry nebo uměleckými režiséry.

Hlavní výzvou pro designéra je naučit se inteligentně využívat svou kreativní energii; kanál a ovládání. Přizpůsobit se překonávání problémů, čerpat z osobní kultury a znalostí a dělat rozumná rozhodnutí, najít atraktivní, konkrétní a vychytralá řešení.

Kreativní inteligence je postoj a odlišuje ty, kteří jsou odborníky ve svém oboru a vědí, jak přispět k tomu nejlepšímu ze svých schopností. Kromě jednoduchého know-how to znamená zaujmout originální a relevantní přístup. Je nezbytné, aby byl nalezen správný obrázek, kromě atraktivního obrazu. Správným obrázkem máme na mysli „vizuální produkci, která dává smysl“, která čerpá svou sílu z reflexe v daném kontextu, určité vize nebo dokonce podle určitých etických principů. Headway / Unsplash

128552_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg

Akademický a profesionální přístup ke vzdělávání

« École Intuit.Lab je škola designu, která se snaží překlenout propast mezi teoretickým, akademickým učením a praktickými profesionálními aplikacemi»

Osnova se neustále vyvíjí, aby udržovala krok s měnící se technologií, vznikajícími startupy a vytvořila inovativní zážitek v designu.

Intuit Lab se snaží přinést prostředí, které umožňuje soustředěné porozumění designu prostřednictvím:

 • Četné živé úkoly s interakcí s klientem, výzkumem a strategií
 • Rychlost a přizpůsobivost v pohybu s dobou

Human Scale College

Škola intuit.lab je díky své lidské velikosti teplým institutem, který nabízí intuit.labians řešení šité na míru se zapojenými učiteli a administrátory.

Pro studenty je école intuit.lab více než jen vysoká škola: je to místo naplnění, kreativní emulace, obohacující dialogy s profesionály. Místo setkání, kde život vidí.

Kromě kurzů na vysoké úrovni se vytváří silná přátelství podporovaná týmovou prací podporovanou aktivním životem a skutečným světem. Tyto okamžiky skupinové tvorby jsou vzácné. K lekcím přidávají skutečnou soudržnost týmu a jídlo k zamyšlení výměnou. Duch école intuit.lab je kreativní, dobrodružný a otevřený světu.

Vítejte v našich 3 areálech

Intuit.lab Mumbai

Prozkoumejte svou kreativitu ve městě, které vás inspiruje. Posaďte se u moře nebo projděte historickými uličkami. Město probouzí talent a stejně tak i náš školní areál, který se nachází v Prabhadevi, srdci města Bombaje. Areál má globální design a reklamní legendy, které ho navštěvují, interagují se studenty a vzdělávají je o profesionálním světě.

Studenti mají také příležitost učit se od globálního reklamního maestra Ravi Deshpande, našeho zakladatele kampusu v Bombaji. A také ho vidět v akci ve své dynamické integrované reklamní agentuře Whyness Worldwide, umístěné vedle našeho kampusu.

Intuit.lab Paříž

Náš první kampus po celém světě, intuit.lab, Paříž, je snem každého aspirujícího návrháře.

Škola má pedagogický tým s učiteli a profesionály, kteří tleskají světem reklamy. Studenti studující ve francouzském hlavním městě žijí v dynamickém a multikulturním prostředí. Těží z mimořádného kulturního potenciálu města, které je díky své centrální poloze snadno dostupné ze školy.

Další výhodou je přístup k nepřekonatelnému souboru pracovních míst v nejvyhledávanějším kreativním městě.

Intuit.lab Aix-en-Provence

Škola intuit.lab v Aix-en-Provence umožňuje studentům těžit z jedinečného učení a obohacení životní zkušenosti ve městě plném života. Areál se zaměřuje na akademické požadavky světa současného umění a staví metody pro přípravu studentů na něj.

Tým je složen z učitelů a profesionálů, kteří rozumí skutečným problémům v oboru a pomáhají studentům budovat silné vztahy v rámci regionu i na mezinárodní úrovni.

Místa

 • Paris

  90, rue de Javel 75015 Paris, , Paris

 • Aix-en-Provence

  17, Rue Lieutaud 13100 Aix-en-Provence, , Aix-en-Provence

  • Mumbai

   DGP House, 4th Floor, 88C, Old Prabhadevi Road, Prabhadevi 400025 Mumbai, Maharashtra, India, , Mumbai

  Otázky