Keystone logo
Accademia Leonardo Salerno

Accademia Leonardo Salerno

Accademia Leonardo Salerno

Úvod


Italské jazykové školy v Itálii, pobřeží Amalfi, Salerno/>

Italská jazyková škola v Itálii Accademia Leonardo je živé kulturní středisko, které vítá stovky studentů italského jazyka všech národností, kteří chtějí začít studovat a učit se italštině v Itálii a zdokonalit své znalosti italštiny a současně chtějí prožít italský životní styl v jednom z nejvíce doporučených destinací v naší zemi, pobřeží Amalfi, jižní Itálie. Hlavním cílem školy je zvýšit hodnotu studia italštiny a povzbudit italský jazyk a kulturu za pomoci našich učitelů, kteří byli vybráni na základě jejich odhodlání, profesionality, komunikačních dovedností a osobnosti. Hlavním cílem školy je rozšířit, propagovat a šířit italský jazyk a kulturu z jižní Itálie do celého světa.

Zkontrolujte Accademia Leonardo Italská jazyková škola názory a Accademia Leonardo denní zájezd recenzí

Škola

72225_72217_lesson.jpg

Jazyková laboratoř

Široká škála zvukových a videokazet je zdarma k dispozici studentům, aby dokonalé fonetika a praktické používání italské jazykové struktury.


Čítárna/>

Odpoledne je k dispozici knihovna pro čtení a studium. Vedle čítárny je k dispozici pokoj, kde si studenti mohou sledovat italské televizní pořady a filmy.


Ideální místo pro studium/>

Po mnoho let je Accademia Leonardo živým kulturním centrem, v němž přivítá stovky studentů všech národností, kteří chtějí začít a dokonalou znalost italského jazyka, a současně chtějí zažít italský životní styl v jednom z nejvíce doporučených destinací v naší zemi. Hlavním cílem školy je zvýšit hodnotu a povzbudit italský jazyk a kulturu za pomoci našich učitelů, kteří byli vybráni na základě jejich odhodlání, profesionality, komunikačních dovedností a osobnosti.

Accademia Leonardo se nachází v historické ušlechtilé budově v centru města Salerno. Jedna strana školy má výhled na městskou botanickou zahradu a divadlo Verdi, zatímco druhá strana má výhled na záliv Salerno a hrad Prince Arechi. Poloha školy je ideální pro restaurace, pizzerie, obchody a pláže jen pár kroků odtud. Accademia Leonardo vítá studenty v teplém a známém prostředí. Naše učebny, barevně a zdobené freskami, vytvářejí veselou a nadšenou atmosféru, která je ideální pro výuku nového jazyka. Každá učebna je zařízena a vybavena moderními multimédii.


Multimediální pokoj/>

Studenti mají volný přístup do multimediální místnosti, kde mohou surfovat po internetu pomocí školních počítačů nebo vlastním připojením k naší bezdrátové síti LAN.


Naši učitelé/>

72227_72219_07.jpg

Naši učitelé jsou vyškoleni pro výuku italského jazyka a kultury se specializací na výuku italštiny zahraničním studentům. Jsou mladí, dynamičtí, nadšeni a vždy k dispozici pro potřeby studentů. Prostřednictvím čtení novin a literárních materiálů, poslechu dialogů a písní a sledování filmů probíhají naše lekce s usilovností našich studentů, aby zvládli své jazykové schopnosti. Studenti se aktivně zapojují a udržují pozornost, aby získali nejvyšší možnou úroveň učení. Odhodlání našich učitelů je pečlivě dohlíženo, aby se zajistilo, že zkušenosti každého studenta s výukou se shodují s jejich očekáváními


Skvělý zážitek/>

Primárním cílem našich kurzů je vytvořit komunikativní kompetence, která studentům umožní efektivní a koherentní vyjádření s využitím italského jazyka ve vhodném kontextu. Naše kurzy vedou studenta k tomu, aby využíval italský jazyk mimo kontextu třídy a připravil je k interakci v každodenních situacích. Po prvním dni kurzu bude student v kontaktu s jazykem a bude vyzván, aby se zapojil do četných aktivit navržených našimi učiteli. Díky interakcím v naší skupině se studenti aktivně účastní výuky, která hraje vedoucí úlohu v jejich vzdělávacích zkušenostech. Naše kurzy nezanedbávají gramatické struktury, ale učí je, aby byly použity pro účely komunikace a vyjádření sebe sama.

Okamžité uplatnění slovní zásoby a gramatických struktur v reálných situacích je klíčem k naší metodě. Potřeby každého studenta jsou v centru výuky. Každý učitel převezme úlohu zprostředkovatele, pomáhá studentům aplikovat to, co se naučili, a dovolil jim, aby "vytvořili svůj vlastní jazyk". Dialogy nejsou předem uspořádány a zapamatovány, ale spíše iniciovány studenty na základě autentických každodenních situací.


Školní aktivity/>


Oběd a večeře s .../>

Během mimo sezóny organizuje školní týdenní oběd připravovaný učiteli pro studenty. Během léta se však večeře a společenské akce konají mimo školu. Naše setkání poskytují studentům skvělou příležitost ke spolupráci se studenty a zaměstnanci školy. Naše kulturní kurzy jsou založeny na dvou pilířích italské tradice: středomořská kuchyně a keramika.


Italské kurzy vaření/>

Ponořte se do autentické tradiční středomořské kuchyně, starobylého umění, které obsahuje tajemství našich prarodičů, náš kurz vaření je založen na práci a přípravě "domácích těstovin" - noki, fusilli, tagliatelle, orecchiette - a omáček. Pokrmy budou demonstrovat a připravovat naši učitelé společně se studenty. Po každé lekci si studenti vychutnávají připravené talíře. Kurz probíhá po celý rok. Každá lekce bude mít minimálně 2 účastníky a nepřesáhne 10.


Keramický výzdobný kurz/>

Náš keramický výzdobný kurz nabízí výuku o teorii současného výtvarného umění ve vztahu k keramickým obrazům. Studenti budou postupovat podle technik ilustrovaných v průběhu lekce a praxe zdobení a malování na keramickém materiálu. Výuku vyučuje profesionální keramický instruktor.

72226_72215_Italianlesson.jpgKultura

Exkurze a aktivity

Škola organizuje navštěvované prohlídky po celém městě Salerno a dalších významných turistických destinacích, jako jsou Vietri, Amalfi, Positano, Ravello, Paestum, Palinuro, Ercolano, Pompeje a Napoli. Studenti budou také mít možnost navštívit pouze návštěvu s průvodcem, kde je možné vidět, jak se vyrábějí naše regiony slavné Mozzarella di Bufala.


Salerno/>

Mezi historií a mořem

Salerno se nachází na pobřeží, která se rozprostírá 200 km od města Positano do města Cilento a zahrnuje kulturu a zemi Středomoří a umožňuje se ponořit do vznešených tradic na jihu Itálie. Mírné klima, krásné pláže, umělecké poklady, regionální krajina a daleko od masové turistiky, Salerno je ideální destinací pro ty, kteří chtějí studovat italsky a užít si příjemné dovolené. Je vybaven všemi potřebnými k tomu, aby byl městským městem, ale Salerno je zároveň místem, kde můžete relaxovat a nacházet se. Město je plné mnoha kulturních a turistických atrakcí, které si můžete vychutnat po procházkách po městech, které jsou malé, ale živé centro storico - "staré město". Velkorysost, laskavost a ochota místních obyvatel přispěje k příjemnému pobytu a vytváří nezapomenutelný zážitek. Město je schopné uspokojit potřeby turistů všech věkových kategorií. Na jedné straně je mnoho barů, restaurací, nočních klubů a diskoték, kde se mladí lidé dovážejí až do pozdních nočních hodin. Na druhé straně město nabízí bohaté kulturní programy pro dospělé, jako jsou venkovní koncerty, výstavy, divadlo, festivaly a kulturní projevy.

Kromě toho je Salerno strategickým místem, kde lze navštívit důležité turistické destinace. Město je vzdáleno pouhých 15 minut od starého římského města Pompeje, 30 minut od významného archeologického naleziště Paestum a asi 50 minut od Neapole a ostrova Capri. Všechny destinace jsou snadno dosažitelné prostřednictvím veřejné dopravy.


Pobřeží Amalfi, Božské pobřeží/>

Pobřeží Amalfi je součástí zvonovitého pobřeží s výhledem na záliv Salerno. Pobřeží pod názvem "La Divina" pro svou krajinu a nádhernou krásu je elegantní turistickou destinací, která láká milovníky moře, slunce a mladých lidí, kteří hledají vhodný čas. Krajina pobřeží je charakterizována útesy s výhledem na moře. Pobřeží je plné malých mořských vesnic, které zachovávají přírodní poklady a artefakty. Poradíme vám, abyste objevili tento zázračný ráj, který začíná ve vesnici Vietri sul Mare, vesnici proslulé svými keramickými obchody, následovanou Cetarou rybářskou vesnicí, známou pro svou kolku di alici. Na cestě do Amalfi nemůžete minout Maiori, Minori, středověký Atrani a Ravello s nádhernými zahradami visícími nad mořem.

Poslední část vaší cesty pobřeží skončí s Amalfi. Procházky bludiště cest, budete mít pocit, jako byste chodili v Repubblica Marinara, první Italská republika moře po pádu římské Říše. Cesta končí v Positano, vesnici malých bílých domů postavených na skalách pobřeží, která nabízí možnost nakupovat ve slavných butikách "moda Positano", zatímco si užíváte krásy moře.


Studium italštiny v Itálii v nejlepší z našich oficiálně uznaných škol/>

Italská jazyková škola Accademia Leonardo je oficiálně uznávána italskými místními orgány pro vzdělávání (Provincia di Salerno - Assessorato alla Scuola - provinční čtvrť pro školy - a hlavní dům Salerno). Accademia Leonardo Italské školy jsou uznávány švédskými institucemi pro studium v ​​zahraničí (CSN) a jsou zkouškovým centrem CILS uznávaným "Università Per Stranieri di Perugia" a také autorizovaným centrem DITALS, vzdělávacím programem pro učitele, kteří chtějí vyučovat italský jazyk, uznávaný Università di Perugia. Také Accademia Leonardo je partnerem s italskými školami v Římě a italskou jazykovou školou ve Florencii.

Stáhněte si naši brožuru a ceny kurzů a ubytování v Itálii:

Brožura-Accademia-Leonardo-EN.pdf

Místa

  • Salerno

    Piazza Umberto I n. 1 – 84121 – SALERNO - ITALY, , Salerno

Otázky