Keystone logo
Accademia Leonardo Salerno Kurz pro seniory 50+
Accademia Leonardo Salerno

Kurz pro seniory 50+

Salerno, Itálie

1 Weeks

Italština

Request pace

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 700 *

Na kampusu

* 700 €: cena za 2 týdny; 380 €: cena za 1 týden

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Kurz 50+ je určen pro ty, kteří chtějí sdílet zkušenosti ze studia jazyků s lidmi stejné věkové skupiny. Výuka bude zaměřena na studium gramatiky, konverzace a zároveň na některé sociální a kulturní aspekty hostitelské země. Studenti prvního školního dne dostanou uvítací balíček s informacemi o městě a okolí. Studenti absolvují vstupní test, který určí vhodnou úroveň studia. Kurz zahrnuje 4 vyučovací hodiny denně od 9:00 do 13:00 s přestávkou v 11:00. Každá lekce trvá 55 minut. Kurzy vedou kvalifikovaní učitelé se zkušenostmi s výukou italštiny pro cizince. K dispozici jsou všechny úrovně od začátečníků po pokročilé, v termínech uvedených níže. V případě, že účastníků na každé úrovni budou méně než tři, bude výuka italštiny zkrácena na dvě hodiny (od 9:00 do 11:00).

10% Sleva při druhém zápisu ze stejné rodiny.

 • Mimoškolní aktivity: Kurzy jsou obohaceny o širokou škálu mimoškolních aktivit, včetně prohlídek města a okolí s průvodcem, kurz vaření, sledování filmů v kině, degustace vín a ochutnávky typických produktů, návštěvy farem produkujících olej a mozzarella atd. Mimoškolní aktivity jsou zahrnuty v ceně a provozovány soukromou dopravou.
 • Ubytování: Všechny naše rodiny se nacházejí v docházkové vzdálenosti do/ze školy a poskytují příjemné prostředí pro plné ponoření do italského života. Je možné rezervovat jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj pouze se snídaní nebo polopenzí. Ubytování je možné od neděle před kurzem do soboty po ukončení kurzu. Alternativně může škola zajistit ubytování v penzionu nebo hotelu se třemi nebo čtyřmi hvězdičkami.
 • Transfer: Na požádání škola zajišťuje kyvadlovou dopravu z vlakového nádraží v Neapoli nebo Salernu do rezervovaného ubytování. Dospělí studenti se stále mohou rozhodnout absolvovat naše standardní kurzy, které vítají lidi všech věkových kategorií, od dospívajících po seniory.
 • Pojištění: Pro ty, kteří by chtěli pojištění, můžete požádat o cestovní pojištění na našich webových stránkách www.accademialeonardo.it nebo se obrátit na naši kancelář.
 • Pro skupiny seniorů: Kontaktujte prosím [email protected] pro naše skupinové programy „Gourmet Route“ a „Jeden týden na pobřeží Amalfi“.

Příklad týdne v Accademia Leonardo:

 • Pondělí: 9.00-13.00 Kurz italštiny - 15.30 Návštěva města Salerno.
 • Úterý: 9.00-13.00 Kurz italštiny - 16.30 Návštěva hradu Arechi
 • Středa: 9.00-13.00 Kurz italštiny - 15.30 Návštěva Neapole
 • Čtvrtek: 9.00-13.00 Kurz italštiny - Odpoledne: volno
 • Pátek nebo sobota ráno: 9:00-13:00 Kurz italštiny (pouze pátek) – Návštěva Amalfi a Ravella.

Nadcházející termíny: klikněte zde

Na vyžádání jsou k dispozici další termíny zahájení kurzů

Charakteristika kurzu

 • Minimální doba trvání: 1 týden
 • 20 hodin týdně
 • 4 hodiny denně
 • Maximálně 12 studentů ve skupině
 • Minimálně 3 studenti na skupinu

Multimediální sál

Naši studenti mají zdarma přístup do multimediální místnosti, kde mohou surfovat na internetu pomocí školních počítačů nebo se připojit k naší bezplatné Wi-Fi síti pomocí svých mobilních zařízení.

Čítárna

Odpoledne je knihovna k dispozici studentům pro čtení nebo čtení. Navíc v jedné z hal školy můžete také sledovat televizní programy a filmy.

Jazyková laboratoř

Studenti mají zdarma k dispozici širokou škálu audio a videokazet pro zdokonalení fonetického jazyka a procvičení používání jazykových struktur.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy