Keystone logo
Acudemy

Acudemy

Acudemy

Úvod

Jednoduché, efektivní

Acudemy je poskytovatel školení se sídlem v centru Londýna, který se specializuje na akreditované školení na zakázku. Populární kurzy, které pokryjeme, zahrnují účetnictví

106224_pexels-photo-1438072.jpeg

Kdo jsme

Acudemy Ltd je vzdělávací středisko se sídlem v centru Londýna, které se specializuje na akreditované školení pro malé a střední podniky a jednotlivce.

Založena profesionálními účetními a Senior Business Entrepreneur, která si přeje zvýšit a rozšířit účast a úspěchy lidí v rámci tohoto odvětví, a stát se tak cenným zdrojem pro zaměstnavatele.

Acudemy poskytuje akreditované a specializované školení v populárních obchodních kategoriích, jako jsou účetnictví a finance, prodej a marketing a řízení projektů. Nabízíme krátkodobé kurzy, víkendové kurzy a interní školení v našem londýnském výcvikovém středisku nebo na místě, které si vyberete.

Naše mise

S týmem, který se skládá z profesionálů a senior podnikatelů, je naším posláním umožnit a povzbudit lidi v tomto odvětví, aby se účastnili školení a maximalizovali své úspěchy. Nepochybně cenným zdrojem pro všechny typy firem bude naše jméno skutečně spojeno s nadstandardním tréninkem.

Acudemy Training pracuje v souladu s ethosem založeným na přísných hodnotách.

Hodnoty výcviku

  • Poskytnout účastníkům prostředí, které jim umožní rozvíjet dovednosti
  • Usilovat o efektivní partnerství mezi zaměstnavateli a zaměstnanci
  • Odměňování odhodlání, odhodlání a úsilí poskytnutím nejlepších výcviků ve své třídě
  • Odhodlána naplňovat potřeby klientů a řídit očekávání studentů i zaměstnavatelů
  • Práce v souladu s osvědčenou praxí
  • Oslava úspěchu ostatních

Naše vzdělávací programy jsou navrženy tak, aby posluchačům umožňovaly dosáhnout svých vzdělávacích a kariérních cílů. Budeme vytvářet jasné budoucnosti tím, že účastníkům ukážeme dovednosti, které jim povedou jedinečnou kombinaci výhod pro sebe a zaměstnavatele.

106226_pexels-photo-1153213.jpeg

proč nás vybrat

Od roku 2013 poskytuje společnost Acudemy Training akreditované a specializované školení v rámci specializací, jako je účetnictví a finance, vedení a řízení. Zde jsou tři malé věci, které dělají speciální trénink s Acudemy .

Dosažte své cíle v oblasti kariéry

Naše služba je speciálně navržena tak, aby umožnila jednotlivcům dosáhnout svých vzdělávacích a kariérních cílů využitím praktického přístupu ke vzdělávacím programům, který je strukturován tak, aby účastníkům povzbuzoval k dalšímu rozvoji jejich teoretických znalostí prostřednictvím praktické aplikace.

Ideální pro ty, kteří chtějí dále rozvíjet svůj vlastní rozvoj.

Flexibilní

Zaměřujeme se především na poskytování flexibilních možností učení v menších skupinách, čímž zajistíme maximální interakci a účast kandidátů. Věnujeme také čas sledovat naše náklady, protože jednou z našich silných stránek je zajistit, aby naše kurzy byly dostupné všem kandidátům na kariéře, bez ohledu na úroveň znalostí a zkušeností.

Výjimečná podpora

Náš zkušený tým je vždy po ruce, aby vám pomohl. Naše výjimečné úrovně podpory a poradenství znamenají vždy, když budete potřebovat radu nebo povzbuzení, budeme tam po vaší straně. Ať už chcete zlepšit své kariérní vyhlídky, získat podporu, vrátit se do práce nebo jednoduše vyniknout z davu, Acudemy vám může pomoci, protože nikdo jiný nemůže.

106225_pexels-photo-1096773.jpeg

Místa

  • London

    Acu Empire House, Grays Inn Road,225, WC1X 8RH, London

Otázky