Keystone logo
Aeropole Flight Training

Aeropole Flight Training

Aeropole Flight Training

Úvod

Aeropole" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/37/37618_Crew.jpg" alt="Aeropole" />

About alt = "Aeropole

alt = "Aeropole je prémiová letecká akademie založená v roce 2010. Jsme specialisté na výcvik pilotů pro technicky pokročilá letadla. Provozujeme flotilu moderních diamantů s Helsinki-Malmi, Finsko, jako naši hlavní základnu. Naše schválená organizace s vysoce kvalifikovanou a zkušení instruktoři jsou k dispozici a připraveni vyhovět vašim konkrétním potřebám, ať už jste v letectví nebo pilotem letecké společnosti.

Náš cíl

My at alt = "Aeropole je vášnivé poskytovat vám vynikající letový výcvik. Naším cílem je být leteckou školou číslo jedna ve Finsku, pokud jde o kvalitu. Naším slibem pro vás je poskytnout vynikající kvalitu služeb zákazníkům, školení, vybavení a personál.

1. Vynikající zákaznický servis

Dáme jen sliby, které můžeme dodržet. To znamená uzavřít a spravedlivé dohody o školení, snadno pochopitelné ceny a otevřenou komunikaci, když se věci změní. Harmonogramy školení jsou individuálně přizpůsobeny vašim potřebám, ať už během běžné pracovní doby nebo večerů a víkendů.

2. Kvalita výcviku

K vzdělávání máme vysoce pedagogický přístup. Nejsme tu, abychom předváděli naše létající dovednosti nebo zkušenosti, ale školili naše studenty, aby byli bezpečnými a sebevědomými piloty, ať už jsou jejich cíle v létání profesionální nebo pro volný čas. Vzali jsme nový přístup k systému školení a kvality, který v žádné jiné finské letecké škole dosud nebyl. Naše výukové metody jsou vyzkoušeny a vyzkoušeny na světové úrovni, které jsme přizpůsobili a dále vylepšili pro místní skandinávské prostředí - a plně vyhovují a překračují evropské letecké předpisy.

3. Moderní letadla

Naše letadla jsou nejmodernější, ideální pro výcvik a mají extrémně dobrý bezpečnostní rekord (ve skutečnosti nejlepší v oboru.) Odvažujeme se tvrdit, že v naší cenové kategorii provozujeme nejmodernější a nejmodernější výcvikový park ve Finsku. . Všichni naši studenti se vyzývají, aby trénovali na skleněných kokpitu letadel, a také učíme o tradičních nástrojích, abychom našim studentům dali všechny dovednosti, které potřebují.

4. Profesionální a talentovaní instruktoři

Naši instruktoři mají stovky, ne-li tisíce hodin zkušeností jako instruktoři a většina z nich má zkušenosti s leteckou společností nebo s charterovým letem. Jsou s námi, protože se jim zdá, že jsou instruktážní a že jsou nadšeni kvalitou - nejen aby zvyšovali více letových hodin. Kvalita výuky však nespočívá na ramenou jednotlivých instruktorů, ale je podporována metodickým přístupem ke kvalitě v naší organizaci a učení.

Věříme, že jediným způsobem, jak zůstat na vrcholu, je rozpoznat skutečnost, že jsme všichni na nekonečné cestě učení - dokonalost přichází prostřednictvím vytrvalosti a neustálého zlepšování. Nenechte se touto naší posedlostí bránit v tom, abyste si užívali, co s námi chcete zažít: vzrušení a zábava jsou nedílnou součástí létání, ať už jste aspirující soukromý pilot nebo začínáte novou a odměňující kariéru v letectví. Dovolte, abychom vás bezpečně provedli těmito zkušenostmi!

Kdo jsme?

Jsme profesionálové v oblasti letectví a podnikání s doplňujícím se zázemím: piloti leteckých a charterových letů, kariérní instruktoři, leteckí inženýři, obchodní manažeři a podnikatelé. Byli jsme frustrováni nedostatkem letecké školy, která se skutečně zajímala o učení svých studentů a zákaznický servis, a tak jsme ji založili. Možná nejsme nejlevnější letecká škola v okolí, ale určitě se snažíme zůstat nejlepší!

Schvalování

  • Osvědčení EASA ATO FI.ATO.2016 - finské osvědčení CAA pro všechny kurzy v rámci schválené organizace pro výcvik (ATO) podle pravidel Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA).
  • Osvědčení EASA ATO DK / ATO / 011 - Dánské schválení CAA pro všechny kurzy v rámci schválené organizace pro výcvik (ATO) podle pravidel Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA).

Místa

  • Helsinki

    Helsinki-Malmi Airport Main terminal, 00700, Helsinki

    Otázky