Keystone logo
Andorra Aviation Academy

Andorra Aviation Academy

Andorra Aviation Academy

Úvod

Andorra Aviation Academy se nachází v Andorrském knížectví. Inspirována skupinou leteckých nadšenců byla v červnu 2015 podepsána dohoda o vytvoření tohoto jedinečného leteckého studijního programu s andorrskou vládou a univerzitou v Andorře.

EASA ATO 0033: Unikátní evropský ATO přímo pod přímým dohledem EASA.

Andorra Aviation Academy nabízí 2 pilotní výcvikové programy (18měsíční kurz Fast Track) a 3letý bakalářský studijní program uznávaný v Evropě a 47 státech (180 ECTS Evropský systém pro přenos kreditů podle boloňského procesu).

 • Pilotní výcvikové programy
 • Schváleno a pod dohledem EASA
 • Osnova 100 KSA
 • Všechny třídy vyučovány v angličtině

Andorra Aviation Academy a její partneři nabízejí pilotní výcvikové kurzy schválené v Evropě agenturou EASA (EASA ATO.0033)

Akademie poskytuje profesionální univerzitní a letové výcvikové prostředí, které propaguje nejlepší standardy leteckých společností ve své třídě, pokud jde o bezpečnost, kvalitu, standardizaci a výkon. Kromě toho rozvíjí manažerské dovednosti pro konsolidaci kritického myšlení, rozhodování ve složitých prostředích, vedení a komunikace.

Používáme stejný kompetenční model (9 kompetencí), který používají všechny hlavní letecké společnosti, aby naši studenti mohli rozvíjet technické a netechnické dovednosti potřebné k získání první pozice prvního důstojníka.

Na základě nejnovějšího univerzitního výzkumu pilotního a komplexního školení o prostředí jsme vyvinuli výukovou metodu nazvanou „mindful training“, která studentům umožní vyrovnat se se složitými a neočekávanými situacemi a podporovat „mapování mysli“ u studentů tak, aby odpovídalo očekáváním v oboru.

Výcvik pilotů je od přírody drahý. Abychom snížili náklady na školení při zachování vysokých standardů, vytvořili jsme dohody, se kterými jsou partneři „všeobecného letectví“ v Evropě. Všechny tyto výhody přispívají k rychlejšímu dokončení, ke standardizaci kvality školení na základě nejnovějších požadavků Evropské agentury EASA.

Poskytujeme program all-inclusive (bez skrytých nákladů), který je přizpůsoben specifickým potřebám každého studenta. Vedoucí výcviku po dokončení každé fáze přímo kontaktuje rodiče.

TKI (Instruktoři technických znalostí) jsou aktivní a současní piloti pro velké letecké společnosti s vysokoškolským vzděláním.

Andorrské knížectví je malý nezávislý stát nacházející se v Pyrenejích v jižní Evropě mezi Francií a Španělskem. Uprostřed pyrenejských hor si země díky vlivu Středozemního moře na klima užívá více než 300 slunečných dní v roce.

Letiště Andorran (LESU) se nachází 30 minut od centra města a má veškeré vybavení. Na severu je letiště Toulouse 2 hodiny 30 minut. pryč po silnici nebo vlakem a na jihu je barcelonské letiště 2 hodiny 30 minut. pryč po silnici. Pokrytí 4G je k dispozici na 468 km2 v zemi s mnoha místy, která nabízejí bezplatné Wi-Fi.

Obklopen vysokými horami je v zimě dostatek sněhu a máme tu největší lyžařské středisko v jižní Evropě. V neposlední řadě je po celý rok k dispozici neomezená nabídka zábavy, sportu a volnočasových aktivit.

Nachází se v srdci Pyrenejí, Andorra nabízí fantastickou škálu outdoorových aktivit. Andorra Aviation Academy jsou k dispozici také různé mimoškolní studentské aktivity. Jelikož je životně důležité uspokojit potřebu relaxace v tak náročném kariérním školení.

Andorra Aviation Academy se nachází na univerzitě v Andoře v San Julia, Andorra, která poskytuje příznivé a podnětné učební prostředí.

Skipass

Díky našemu partnerství s Vall Nord nabízíme našim studentům neomezený skipas za speciální nízkou cenu v této oblasti Pyrenejí, abychom mohli plně využít výhod našich andorrských hor.

Během našeho školení klademe požadavky leteckých společností tak, aby umožnily našim studentům získat legální, bezpečné a operativní chování.

Uzavřeli jsme dohodu s evropskou leteckou společností o najímání našich studentů podle jejich potřeb po úspěšném absolvování pilotního kurzu a pilotního kurzu bakalářského leteckého studia a se společností Business Aviation se sídlem v Rakousku OysterJets (www.oysterjets.com) .

Naše partnerská letecká společnost se účastní procesu výběru uchazečů a monitoruje vývoj školení, aby od samého začátku školení posoudila budoucí postup pilota.

SunExpress

Uzavřeli jsme smlouvu se společností SunExpress, leteckou společností (ústředí ve Frankfurtu), která je společným podnikem společností Lufthansa a Turkish Airlines, dvou nejdůležitějších světových leteckých společností pro nábor a výběr studentů, podle jejich potřeb po získání pilotního průkazu nebo bakalářského titulu letectví a pilota. Flotila zahrnuje 66 B737NG a 6 A330 200, v neustálém rozšiřování, www.sunexpress.com.

OysterJets

Uzavřeli jsme dohodu s rostoucí společností Business Aviation se sídlem v Rakousku OysterJets. GmbH

Rodina OysterJets je skupina vášnivých leteckých odborníků a úspěšných podnikatelů z různých prostředí a průmyslových odvětví.

Vlastnosti kampusu

Andorrský životní styl

Smysl pro pohostinství, Highlanderova solidarita jsou vlastnosti místních obyvatel.

Respekt a láska k přírodě, neznečišťující průmysl dělají ze země čisté a zdravé místo.

Andorra je hodnocena jako jedna z nejbezpečnějších zemí na světě, naše dvě kontrolované hranice a efektivní, ale diskrétní policejní oddělení dělají z tohoto území známé místo.

Veřejný zdravotní systém je moderní a blízko pacientům s nemocnicí umístěnou v centru hlavního města a helikoptérou, která je schopna rychle dosáhnout vysoce specializovaných lékařských center v Toulouse nebo Barceloně.

Studentské bydlení

Volitelně, Andorra Aviation Academy vyjednala ubytování v docházkové vzdálenosti od Andorrské univerzity a blízko školicích letových středisek v Evropě za zvláštní studentskou cenu.

Máme „dohody“ s Gym & Sports Club v blízkosti univerzity, kam mají naši studenti přístup.

Vedoucí

Dozorce má na starosti asistovat studentům mimo tréninkové hodiny v případě jakýchkoli problémů, které by mohli mít, aby je nechali soustředit se na studium.

  Místa

  • Sant Julià de Lòria

   Plaça de la Germandat, 7, AD600, Sant Julià de Lòria

  Otázky