Keystone logo

ANGAD Australian Institute of Technology

A logo

Úvod

Vítejte v ANGAD Australian Institute of Technology ! Nachází se v samém srdci krásného Melbourne, jsme institutem, který se pyšní podporou akademické excelence a uspokojováním vzdělávacích zkušeností našich studentů, takže si studenti budou po zbytek svého života s láskou vzpomínat na Angad.

Jako institut si velmi dobře uvědomujeme, že vzdělání je důležitou součástí života člověka, protože bez vzdělání nelze růst a bez růstu neexistuje pocit životní spokojenosti. Angad proto povzbuzuje všechny studenty, aby vynikali v jakýchkoli výzvách, které pro ně ústav a životní prostředí stanoví, a doufáme, že všichni studenti Angadu promují s hlubokým smyslem pro osobní úspěch.

Pokud byste jako student měli nějaké problémy, ať už se studiem nebo životem v Austrálii, vždy budete mít po ruce zaměstnance, kteří vám pomohou tyto problémy překonat, aby vám pobyt v Angad Institute zůstal příjemný.

ANGAD Australian Institute of Technology by rád znovu přivítal všechny nové a budoucí studenty. Těšíme se na setkání s vámi v našem kampusu v srdci krásného města Melbourne v Austrálii, kde žije mnoho zahraničních studentů.

Místa

  • La Trobe Street,501, 3000, Melbourne

Otázky