Keystone logo
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Úvod

Experiment. Otázka. Výzva. Vytvořit. Jen některé z věcí, které budete povzbuzováni dělat na našich letních kurzech.

Naše vysoce praktické kurzy, napsané našimi týmy kurzů, kteří vyučují v našich denních studijních programech, a podporované hostujícími lektory, odbornými techniky a absolventy studentů, vám umožňují prozkoumat řadu přístupů ke kreativnímu myšlení a tvorbě v různých uměleckých oborech. formuláře.

Kromě učení o kreativních technikách a procesech si naše letní kurzy kladou za cíl zvýšit vaši důvěru ve vaše umělecké schopnosti a dát vám příležitost učinit informovanější rozhodnutí o vaší budoucnosti.

Možná se hlásíte ke zlepšení portfolia umění , k doplnění přihlášky na univerzitu nebo proto, že chcete obohatit svůj životopis nebo zájem o kreativní svět.

Naše kurzy přitahují mladé studenty, kreativní profesionály a nezávislé pracovníky z Velké Británie a celého světa z různých věkových kategorií, prostředí a zkušeností.

Naše třítýdenní kurzy jsou otevřeny všem nadšencům od 13 let, 15+ a 18+; neexistuje žádná horní věková hranice.

Naše letní kurzy vám dávají příležitost:

 • Rozvíjejte nové kreativní dovednosti a techniky
 • Připravte se na kurz umění na univerzitě
 • Učte se od kreativních odborníků
 • Zkušenosti se studiem na britské univerzitě umění
 • Zvyšte své kariérní vyhlídky
 • Sdílejte nápady a dovednosti se studenty z celého světa
 • Trávte čas v jedné z nejlepších britských letních destinací
 • Získejte rady ohledně portfolia a podporu univerzitních aplikací
 • Osvědčení o účasti AUB

FAQS

Pokud však vaše otázka není zodpovězena, kontaktujte nás na [email protected] nebo volejte +44 1202 363831/363823. Můžete nás také Skype: letní kurzyAUB.

Kdo se může zúčastnit letního kurzu AUB?

Naše letní kurzy jsou otevřeny všem kreativním nadšencům

Mladší studenti se mohou zúčastnit naší letní školy výtvarných umění určené nadšeným kreativcům ve věku 14–16 let (červnový kurz) a 13–14 let (červencový kurz).

Kurzy přitahují studenty, kreativní profesionály a nezávislé pracovníky všech věkových kategorií z Velké Británie a celého světa s různým zázemím a zkušenostmi.

Naše letní kurzy těží ze zahrnutí takové směsi lidí, kteří se mohou učit a spolupracovat společně.

Existují nějaké specifické vstupní požadavky na letní kurzy?

Na naše letní kurzy nejsou kladeny žádné formální požadavky na vstup, protože chceme, aby se studenti a kreativci dělili a učili se bez ohledu na to, jaké mají zkušenosti nebo předchozí zkušenosti.

Kurzy jsou velmi praktické a psané pro ty, kteří mají velký zájem o kreativitu; jednoduše očekáváme, že letní studenti budou nadšení a ochotní učit se jako jednotlivci a jako součást týmu.

Pro vstup do našich kurzů nepotřebujete žádnou předchozí kvalifikaci.

V jakém jazyce se kurz koná? Potřebuji k účasti certifikát nebo test angličtiny nebo zkoušky?

Všechny letní kurzy jsou vyučovány v angličtině.

Neexistují žádné formální požadavky na vstup do angličtiny, nicméně doporučujeme, abyste měli střední úroveň angličtiny, abyste mohli plně těžit ze svých zkušeností s našimi letními kurzy a mohli komunikovat s vedoucím kurzu a ostatními studenty.

Pokud máte pochybnosti, zda je vaše angličtina dostatečně dobrá, pošlete nám prosím e -mail na adresu [email protected] .

Kolik lidí bude na mém kurzu?

Naše kurzy jsou velmi oblíbené, ale abychom zajistili, že budete mít skvělé zkušenosti s kurzem a dostatek času na kontakt se svým lektorem, udržujeme naše třídy malé.

Počet tříd se bude lišit v závislosti na předmětu kurzu, ale letní kurzy mají obvykle 15 - 25 studentů na kurz, přičemž vás podpoří váš vedoucí kurzu, asistent kurzu a ambasadoři studentů AUB.

Jak si mohu rezervovat letní kurz?

Všechny letní kurzy lze snadno rezervovat prostřednictvím našeho internetového obchodu debetní nebo kreditní kartou.

Pokud nemůžete platit online, požádáme vás o vyplnění rezervačního formuláře a poskytneme vám podrobnosti o našem bankovním účtu, abyste mohli zařídit bankovní převod (mějte prosím na paměti, že pokud zvolíte tuto možnost, budou účtovány další bankovní poplatky) metoda).

E -mail pro zaslání rezervačního formuláře na [email protected].

Více o tom, jak rezervovat, se dozvíte zde.

Jsem mezinárodní student - budu k letnímu kurzu potřebovat vízum?

Pokud nejste držitelem pasu UK/EU/EHP, budete potřebovat vízum, které vám umožní studovat zde, abyste mohli absolvovat jeden z našich kurzů.

Většina zahraničních studentů, kteří mají v úmyslu studovat krátký letní kurz ve Velké Británii, tak může učinit pomocí krátkodobého studijního víza.

Je však vaší povinností určit, zda je třeba o vízum požádat předem, a poskytnout dostatečný čas na získání víza.

Měli byste mít dostatek času na získání všech potřebných víz před návštěvou našeho letního kurzu a univerzita po obdržení plné platby poskytne dopis s potvrzením vízové povinnosti.

Upřesnění vízových požadavků a dalších podpůrných dokumentů, které budete potřebovat, naleznete na webových stránkách vlády USA pro víza a imigraci.

Všechna víza a cestovní doklady k potvrzení způsobilosti budou zkontrolovány buď při příjezdu na univerzitní ubytování, nebo první den při registraci. Pokud nemáte správná víza, nebudeme vám moci povolit vstup do kurzu ani nebudete mít nárok na vrácení peněz.

Pokud žádáte o vízum a potřebujete k potvrzení víza dokumenty k potvrzení cestování a pořádání kurzů, upozorňujeme, že dopisy s potvrzením kurzu pro žádosti o víza budou vydány až po zaplacení kurzovného a jakéhokoli ubytování, které jste si rezervovali plně.

Za co jiného budu muset zaplatit?

Naše letní kurzy jsou plně inkluzivní se všemi materiály a zdroji.

Pro ty, kteří zůstávají v našem ubytování, je zajištěna snídaně a oběd (pondělí - pátek), takže studenti budou potřebovat pouze peníze navíc za večerní a víkendové stravování. Je vhodné přinést abit extra, pokud plánujete nakupovat dárky, osobní nákupy, další občerstvení a víkendové aktivity.

Pokud žijete na místě nebo jste se rozhodli rezervovat si pouze letní kurz a zajistit si ubytování samostatně, měli byste mít dostatek finančních prostředků na oběd a další požadovaná jídla, aktivity nebo osobní nákupy.

Co získám na konci kurzu?

Po úspěšném absolvování kurzu vám bude vystaven certifikát AUB o účasti.

Toho můžete použít k prokázání práce, kterou lze přidat do vašeho portfolia nebo cv. Můžete také požádat o kredity na domácí univerzitu, které můžete uplatnit na jakékoli studium, které právě děláte (např. Jako student na zahraniční univerzitě na jiné univerzitě nebo student, který získává IB za kredity CAS).

V závislosti na letním kurzu, který jste absolvovali, budete mít také možnost vzít si s sebou práci, kterou během svého času vyrobíte.

Například studenti make-upu budou mít skicáky a sadu digitálních tisků dokončených stylů z focení, studenti filmů a animace budou mít krátké filmy, studenti módy si mohou domů odnést hotový módní oděv i svá módní folia atd.

Místa

 • Bournemouth

  Arts University Bournemouth Fern Barrow Road Poole, BH12 5HH, Bournemouth

Otázky