Keystone logo
Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)

Úvod

O společnosti AMPA

Akademie múzických umění a umění (AMPA) je jedním z předních australských poskytovatelů terciárních vzdělávacích programů.

Vzdělávání a inspirace mladých umělců po dobu více než 20 let, AMPA je i nadále odhodlána poskytovat nejvyšší kvalitu v bakalářských a postgraduálních studijních programech se zaměřením na divadelní umění, včetně současné, jazzové a klasické hudby, taneční vystoupení (moderní, baletní, jazzový, současný a hip hop ), hudební divadlo, skladba / hudební produkce a řízení umění.

Se svým osobním přístupem, vysokoškolským učitelem, důrazem na výkonnostní studium a individuálním studiu, AMPA vybavuje talentované umělce dovednostmi, které jsou nezbytné k úspěchu jako hudebníci, tanečníci, umělci, skladatelé, producenti, choreografové, režiséři, učitelé profesionálů z průmyslu v Austrálii a po celém světě. Vzhledem k požadavkům tak vysoce konkurenceschopného odvětví je nejdůležitější prioritou společnosti AMPA rozvíjet inspirativní a zkušené umělce, kteří zanechají trvalý dopad na to, co si zvolí.

Vysokoškolská akreditace

 • AMPA je registrovaný poskytovatel vyššího vzdělávání prostřednictvím australské vlády - agentury pro kvalitu a standardy terciárního vzdělávání (TEQSA)
 • AMPA je registrovaná společnost FEE-Help pro všechny své kurzy
 • AMPA je registrována v Registru společenství institucí a kurzů pro zámořské studenty (CRICOS)
 • AMPA je AUSTUDY / ABSTUDY schválena pro všechny denní studium
 • AMPA je členem australské rady soukromého vzdělávání a odborné přípravy (ACPET)

Mise

Posláním společnosti AMPA je poskytovat nejvyšší standardy hudební a umělecké výchovy prostřednictvím:

 • Poskytování terciárních programů, školení a výzkumu mezinárodní kvality;
 • Její absolventi mají větší znalosti, schopnosti a odbornou praxi;
 • Inspirací pro kreativitu, ocenění a oddanost hudbě a umění všem lidem

Prohlášení o víře

AMPA je odhodlána stát se vůdcem výuky hudby a umění v Austrálii a mimo ni, neustále usilující o rozlišování ve výkonnosti, tvořivosti a stipendiu. Studenti jsou vyškoleni podle nejvyšších standardů založených na nejlepší možné odborné praxi. Prostřednictvím našich absolventů, fakult a komunit se AMPA snaží zanechat pozitivní dopad na oblast hudebních a uměleckých děl.

Místa

 • Surry Hills

  136 Chalmers Street, NSW 2010, Surry Hills

  Otázky