Keystone logo
© BIMM University
Bayswater College

Bayswater College

Bayswater College

Úvod

Dobrodružství prostřednictvím vzdělávání

Vítejte v Bayswater College , která byla založena v roce 1973. Nabízíme vzdělávání ve všech fázích života. Ať už jste ve škole nebo na univerzitě, hledáte zaměstnání, profesionální nebo důchodce, naše kurzy vám pomohou rozvinout vaši kariéru a posílit váš život.

Prostřednictvím dobrodružství, vzdělávání a formálních kvalifikací, Bayswater College poskytuje globálním občanům cenné zkušenosti více než 45 let.

Zpráva od zakladatelů:

Založili jsme Bayswater Education, protože víme, že vzdělání a cestování jsou největšími dobrodružstvími života. Naše poslání inspirovat a vzdělávat začíná v našich krásných, moderních třídách a rozšiřuje se na komunity a kultury po celém světě.

Poskytujeme platformu pro efektivní učení prostřednictvím cest, ubytování, tříd a programů aktivit a nabízíme strukturované poradenství během vaší cesty. Chceme také rozšířit naše poslání za hranice, takže když se zaregistrujete u nás, nabízíme stejné vzdělání znevýhodněné osobě.

James Herbertson a Stephan Roussounis

Časová osa:

2017

 • Založeno Bayswater Education

2018

 • Akvizice LSC Stanton, vysoké školy v centru Londýna tvořené dvěma dlouhodobě založenými školami v Londýně v roce 2015. Stanton School of English byla založena v roce 1973 a v roce 1975 bylo založeno London Study Center (LSC).

2019

 • Spuštění Bayswater College London

117334_Pano_2110_2113-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

Bayswater College je

Pro globální občany

 • Díváme se za hranice; přijímáme nové kultury a jsme pro ně bohatší. Poskytujeme přístup ke vzdělání ze srdce Londýna do zbytku světa. Všichni jste vítáni.

Pro poradenství

 • Postaráme se o drobnosti v každém kroku vaší cesty. Od zápisu do promoce, chceme, abyste věděli, že je tu vždy někdo, kdo vám pomůže.

Pro studenty

 • Vše, co děláme, je zaměřeno na úspěch a bezpečnost studentů. Víme, že důvěra je základním nástrojem pro učení a je tu proto, abychom tuto důvěru podpořili. Zaměřujeme se na to, co děláte.

Pro seriózní zábavu

 • Váš celkový zážitek je pro nás důležitý a víme, že zábava je velkou součástí dobrodružství. Naším cílem je seznámit vás s podobně smýšlejícími lidmi, aby vaše přátelství bylo naším odkazem.

Podnikání pro dobro

 • Poskytujeme dovednosti ke změně života lidí. Pro každého učitele, kterého vyučujeme, budeme učit druhého ze znevýhodněného prostředí. Zajišťujeme výuku mimo naše hranice a rozšiřujeme náš závazek ke vzdělávání do regionů, kde jsou nejvíce potřební.

Na první pohled

 • 15 Učebny
 • 4 Studentské salonky
 • 65 "Interaktivní televizory."
 • 5 minut od Hyde Parku

Kurzy

Bayswater College nabízí řadu kurzů, které mohou pomoci zlepšit vaše komunikační dovednosti nebo rozvíjet specializované odborné znalosti potřebné pro vaši kariéru. Naši učitelé jsou vášniví o tom, co dělají, starají se o váš pokrok a zajišťují splnění vašich cílů.

Náš tým podpory je zde, aby se ujistil, že váš život mimo učebnu jde tak dobře, jak je to jen možné.

Jsme zde, abychom vám pomohli a poradili, vaše štěstí je měřítkem našeho úspěchu.

117332_Pano_1770_1775-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

Vzdělání pro dobro

Víme, že prostřednictvím vzdělávání můžeme nabídnout příležitosti těm, kteří je nejvíce potřebují. To je důvod, proč jsme zavázáni k obchodnímu modelu, který staví lidi před zisk.

Vzdělávání poskytuje lidem klíč k světu. Naším posláním je otevírat dveře všem a inspirovat generaci průzkumníků.

Co děláme:

Pro každého učitele, kterého vyučujeme, budeme učit druhého ze znevýhodněného prostředí. Na jednom základě. Čas, odbornost a finanční prostředky věnujeme na podporu dětí a charitativních organizací v domovských zemích našich studentů.

Používáme náš hlas k aktivní účasti na příčinách, které jsou v souladu s našimi hodnotami. Naše akční programy zahrnují přednášející z mezinárodních charitativních organizací, fundraisingové aktivity a zapojení do akcí, jako je Mezinárodní den žen nebo uprchlický týden.

Nejsme pasivní instituce a povzbuzujeme naše studenty, aby se angažovali jako způsob, jak prosazovat dobré a ponořit se do jazyka.

Proč to děláme:

Možnost učit se by neměla být omezena na ty, kteří si to mohou dovolit. Cestování po celém světě za účelem studia angličtiny jako cizího jazyka je jedinečným a pohlcujícím zážitkem, který buduje důvěru a poskytuje lepší vyhlídky na zaměstnání. Tyto možnosti však nejsou pro všechny dostupné. Naším posláním je dát mladým a znevýhodněným lidem možnost naučit se základní dovednosti, které obohatí jejich život bez ohledu na jejich ekonomické postavení. Chceme inspirovat příští generaci průzkumníků, ať jsou kdekoli.

Jak to děláme:

Spolupracujeme s organizacemi, které sdílejí a podporují naše poslání poskytovat vzdělání tam, kde je to nejvíce potřeba. Zavazujeme fondy, které by jinak představovaly zisk.

Každý týden studentské studium s námi věnujeme týden na charitu z jejich země nebo regionu. Využíváme stávajících místních charitativních organizací a darujeme buď učitele, nebo ekvivalentní financování pro výuku.

117333_Pano_1725_1731-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

Místa

 • London

  Bayswater College, 167 Queensway, W2 4SB, London

  • Liverpool

   Liverpool, Spojené království

   • Brighton and Hove

    Brighton and Hove, Spojené království

    • Bournemouth

     Bournemouth, Spojené království

     • Paris

      Paris, Francie

      • Vancouver

       Vancouver, Kanada

       • Calgary

        Calgary, Kanada

        • Cape Town

         Cape Town, Jihoafrická republika

         • Toronto

          Toronto, Kanada

          • Nicosia

           Nicosia, Kypr

           • Limassol

            Limassol, Kypr

            Otázky