Keystone logo
Berk Trade School and Business Kurz komplexního instalatérského programu
Berk Trade School and Business

Kurz komplexního instalatérského programu

Queens, Spojené státy americké

0 Weeks

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Komplexní instalatérský program Berk Trade and Business School připravuje studenty na práci ve všech fázích instalatérského oboru. Studenti získají dovednosti pro provádění instalatérských úkolů, které zahrnují opravy a přestavby a novou výstavbu v komerčním nebo rezidenčním průmyslu.

Komplexní instalatérský program je 30týdenní program all inclusive, který připravuje studenta na vstup do instalatérského oboru seznámením studentů s principy obchodního domovní instalace a bydlení. Během každé části výuky získají studenti potřebnou výuku učebny a laboratoře na předmět, který se vyučuje. Poté, co studenti získají potřebné matematické dovednosti a základní teorii, navrhnou a nainstalují různé instalatérské aplikace v příslušných nastaveních.

Zkušení instruktoři učí studenty, jak uspořádat, měřit, instalovat a připojit různá potrubí a tvarovky, kotle, ohřívače vody a topné systémy. Studenti se také naučí číst plány a komerční kresby a používat různé instalatérské nástroje. Program poskytuje všechny základní principy a pracovní koncepty spolu s praktickým praktickým tréninkem. Silné technické porozumění, schopnost uvažovat a dovednosti řešit problémy jsou základními atributy úspěšného instalatéra.

Absolventi tohoto programu jsou kvalifikováni jako vstupní instalatéři, kteří mohou pracovat v rezidenčních, komerčních, průmyslových údržbářských a opravárenských zařízeních pod dohledem licencovaného instalatéra.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy