Keystone logo
Berkeley City College

Berkeley City College

Berkeley City College

Úvod

Berkeley City College , jedna ze 113 komunitních vysokých škol v Kalifornii, se nachází na 2050 Center St. mezi Shattuck Ave a Milvia Sts. v centru Berkeley, v jednom z největších světových vzdělávacích center. V srpnu 2006 se vysoká škola přestěhovala do nově postaveného šestipatrového městského kampusu o rozloze 165 000 čtverečních stop, pouze jeden a půl bloku od University of California v Berkeley. Vysoká škola je součástí Peralta Community College District, která zahrnuje vysoké školy College of Alameda, Laney a Merritt.

Modelové programy v americké znakové řeči, biotechnologiích, obchodu, počítačových informačních systémech, anglickém jazyce a literatuře, globálních studiích, svobodných uměních, multimediálních uměních, veřejných a lidských službách, společenských vědách a univerzitním transferu Berkeley City College na špičku komunitního vysokoškolského vzdělávání v Kalifornii. Třídy se scházejí v městském prostředí vysoké školy v centru Berkeley a na University of California, Berkeley. Berkeley City College také podporuje Online Transfer College.

Studenti Berkeley City College tvoří součást prosperující vysokoškolské komunity, která odráží etnickou, kulturní a socioekonomickou rozmanitost Bay Area. Patří mezi ně rodiče samoživitelé, pracovníci na plný úvazek, ženy, které se vracejí do zaměstnání, osoby, které mění kariéru, a studenti středních škol. Ve spolupráci s fakultou Berkeley City College vytváříte dynamické prostředí, kde vás interdisciplinární vzdělávání a týmová práce připraví na mnoho kariérních možností. Na Berkeley City College je úspěch studentů vždy naší první prioritou.

Denní, večerní, online distanční vzdělávání a sobotní kurzy zajišťují, že studenti mohou dokončit jakýkoli pracovní výcvik nebo akademický program na Berkeley City College za dva roky. Výjimečné partnerství s UC Berkeley umožňuje studentům absolvovat řadu převodních tříd nižších divizí ve večerních kurzech konaných v jejím kampusu v Berkeley. Většina tříd Berkeley City College se koná v jejím hlavním kampusu na 2050 Center St. (mezi Shattuck Ave. & Milvia St.) v centru Berkeley).

Vysoká škola také provádí terénní kurzy v komunitních lokalitách. Akademické a kariérní poradenství v kombinaci se silnými službami podpory studentů vám poskytuje vynikající přípravu na přestup na veřejné i soukromé vysoké školy a na úspěch na dnešním náročném trhu práce. Berkeley City College je jednou z nejlepších převodních institucí na UC Berkeley.

Mise

Posláním Berkeley City College je poskytovat naší rozmanité komunitě vzdělávací příležitosti, podporovat úspěch studentů a měnit životy. Vysoká škola dosahuje svého poslání prostřednictvím výuky, podpory studentů a vzdělávacích zdrojů, které umožňují jejím studentům získat přidružené tituly a certifikáty a dosáhnout vysokoškolské kompetence, kariéry, převodu a dovedností pro celoživotní úspěch.

Vidění

Berkeley City College proměňuje životy studentů jako inovativní vzdělávací komunita zaměřená na studenty, která se věnuje akademické dokonalosti, spolupráci, rovnosti a sociální spravedlnosti.

180700_BCCweareBCC.jpeg

Vlastnosti kampusu

    Místa

    • Berkeley

      2050 Center Street, 94704, Berkeley

      Otázky