Keystone logo
© Jonathan Cohen
Binghamton University, State University of New York

Binghamton University, State University of New York

Binghamton University, State University of New York

Úvod

Binghamton University, State University of New York (SUNY), je veřejná univerzita #1 v New Yorku a #52 v USA (Forbes, 2023) a je trvale hodnocena jako nejlepší mezi 50 nejlepšími veřejnými univerzitami v zemi (US News & World Report). S 18 000 postgraduálními a vysokoškolskými studenty, šesti školami a více než 130 akademickými programy kombinuje Binghamton atmosféru středně velké instituce se zdroji velké výzkumné univerzity. Existuje několik exkluzivních studijních programů a výzkumných příležitostí pro studenty v každém oboru. Binghamton se nachází v New Yorku v kampusu uhnízděném v malebných zvlněných kopcích, přesto jen pár hodin od velkých městských center, jako je New York City, Boston a Toronto.

Našich šest rezidenčních komunit je místo, kde budete žít a získávat přátele v podpůrné, silné mini komunitě v rámci větší univerzity. Každá komunita má svou vlastní jídelnu, osobnost a tradice. Město Binghamton je odtud kousek a studenti mohou jezdit autobusem zdarma a užít si spoustu místních restaurací, profesionálních sportů, umění a zábavy. Binghamton zajišťuje, aby naši studenti zůstali v bezpečí. Všechny dveře kolejí jsou zamykané 24 hodin denně, což vyžaduje přístup na klíčovou kartu; v areálu je policejní přítomnost a nouzový komunikační systém.

S 21 týmy divize I NCAA, četnými klubovými sportovními a intramurálními týmy a více než 450 organizacemi a kluby vedenými studenty je vždy co dělat! Oceněné centrum kariérního rozvoje dává studentům Binghamtonu významnou výhodu, když absolvují. Více než 1800 zaměstnavatelů každý rok nabírá studenty Binghamtonu, včetně společností Microsoft, Google, IBM, Goldman Sachs, Morgan Stanley, Disney, Tata, Samsung a mnoha dalších.
Jdeme nad rámec toho společně. Psycholog nebo ekonom, biolog nebo inženýr, stanete se vším, jen ne obyčejným, a absolventem připraveným čelit výzvám zítřka a pozitivně změnit svět.

Binghamton University je přední veřejná univerzita.

Máme akademickou kulturu, která je přísná, spolupracující a odvážně inovativní. Náš kampus je příkladem toho nejlepšího druhu zkušeností s veřejnou univerzitou: bohatě různorodí studenti, aktivní společenský život a hluboké zapojení do komunity. Každý z našich studentů, stejně jako vy, přináší konkrétní vizi a soubor talentů, aby vytvořil jedinečnou perspektivu. Jsou to průzkumníci a inovátoři; dychtí po výzvě a jsou ochotni si vyhrnout rukávy.

Titul, který vás vezme na místa!

Binghamton má jednu z nejlepších 4letých měr absolvování (73 %) ve Spojených státech a nejlepší mezi školami SUNY. To znamená úsporu! Promováním za 4 místo za 5 let ušetříte nejméně 30 000 $!

Akreditace

 • Komise středních států pro vysokoškolské vzdělávání (MSCHE)
 • Všechny naše odborné školy a programy jsou plně akreditovány jejich profesními akreditačními organizacemi.

Vlastnosti kampusu

  Přijímací řízení

  Akreditace

  Akreditace AACSB

  Ohlasy studentů

  Místa

  • Binghamton

   4400 Vestal Parkway East Binghamton, NY, 13902, Binghamton

   Otázky