Keystone logo
© Birmingham City University
Birmingham City University

Birmingham City University

Birmingham City University

Úvod

S přibližně 29 000 studenty ze 100 zemí Birmingham City University je (HESA Student Record 2020/21 © Higher Education Statistics Agency Limited) velkým a rozmanitým místem ke studiu. Dáváme studentům jádro všeho, co děláme, což jim dává nejlepší příležitosti pro budoucí úspěch.

Univerzita v Birminghamu

Vložili jsme 270 milionů liber do regionální ekonomiky a podporujeme tisíce pracovních míst v této oblasti. Investujeme 340 milionů liber do našeho majetku, včetně významného rozšíření našeho kampusu centra města v Eastside, poskytující studentům záviděníhodnou škálu zařízení.

Společenská odpovědnost

Birmingham City University Jsme odhodláni transformovat životy studentů a zlepšovat příležitosti prostřednictvím vzdělávání a postupu. Hrajeme klíčovou roli při podpoře ekonomiky a veřejného sektoru v Birminghamu a West Midlands, jako univerzita pro město Birmingham.

Ať už vyvíjíme výzkum, který lidem umožní vést zdravější život, snížit šikanu ve školách nebo pomoci talentovaným dětem v Jižní Africe dosáhnout jejich hudebního potenciálu, Birmingham City University vykonává širokou škálu práce, aby zajistil, že působíme jako společensky odpovědná univerzita.

V pondělí 17. září 2018 jsme oznámili, že zaměstnanci hlasovali pro Acorn's Children's Hospice a Birmingham a Solihull Women's Aid, aby byly univerzitními vybranými charitativními organizacemi.

Místa

  • Birmingham

    Bartholomew Row,15, B5 5JU, Birmingham

Otázky