Keystone logo
Black Hawk College ADMINISTRATIVNÍ POMOC (AAS)
Black Hawk College

ADMINISTRATIVNÍ POMOC (AAS)

0 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Administrative Assisting studenti získají znalosti práce s aktuálními softwarovými aplikacemi MS Windows, počítačové klávesnice, obchodní korespondence, desktop publishing, správa záznamů, zadávání dat, obchodní matematika a účetnictví, řízení času a projektů, postupy elektronické kanceláře, úpravy a korektury a správa kanceláře .

Protože tito absolventi rozvíjejí silné organizační schopnosti a dovednosti v oblasti mezilidských vztahů, existují pracovní příležitosti pro tyto profesionální specialisty v různých kancelářích: vzdělávání, pojišťovnictví, výroba, banky, vláda, strojírenství a lékařství. Studenti mohou rozvíjet techniky budování týmu a spolupráce prostřednictvím mnoha úkolů skupinových projektů. Studenti absolvující tento dvouletý stupeň absolvují jednosemestrální stáž. To jim poskytuje pracovní zkušenosti v komunitě.

Studenti absolvující tento dvouletý stupeň absolvují jednosemestrální stáž. To jim poskytuje pracovní zkušenosti v komunitě. Studenti jsou také pozváni do sítě účastí ve studentských a profesních organizacích. Díky těmto příležitostem jsou absolventi úspěšní při hledání zaměstnání s tímto stupněm.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Přidružený titul v oboru administrativa a informační systémy
    • Riverside, Spojené státy americké
  • Associate of Science v řízení výkonné kanceláře
    • Riverside, Spojené státy americké
  • Associate in Science in Office Information Systems
    • Santa Clara, Spojené státy americké