Keystone logo
Black Hawk College VIZUÁLNÍ KOMUNIKACE (AAS)
Black Hawk College

VIZUÁLNÍ KOMUNIKACE (AAS)

0 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Učební plán je zakořeněn v silném základu základních dovedností kreslení a designu, cvičení v učebně poskytují praktické a teoretické zkušenosti. Studenti rozvíjejí silné dovednosti a technické znalosti pomocí různých softwarových programů (založených na Adobe Creative Suite, která zahrnuje Illustrator, InDesign a Photoshop) a zkušeností s digitálními fotoaparáty, stahováním obrázků, skenováním, tiskárnami a úvahami o digitální předtiskové přípravě. Kurzy také rozvíjejí dovednosti pro práci v týmovém prostředí a komunikační dovednosti s nadřízenými, klienty, spisovateli a dalšími marketingovými a reklamními profesionály.

Studenti se naučí základní dovednosti aplikovatelné na kariérní možnosti v oblasti grafického designu, redakčního designu, produkčního umělce, ilustrace, fotografie a retuše fotografií, webdesignu, digitální předtiskové přípravy atd.

Po dokončení studia AAS studenti předloží pracovní portfolio ke konečnému schválení fakultou. Jsou k dispozici možnosti stáží, které u mnoha absolventů vedly k zaměstnání na částečný i plný úvazek.

Studenti, kteří tento program dokončí, budou schopni:

Základní dovednosti v kreslení a designu se silným porozuměním principům designu a teorii barev, jak jsou aplikovány na různé kariéry související s designem, jako je grafický design, webdesign, ilustrace, fotografie, design displeje atd.

Silné dovednosti a technické znalosti v několika programech Adobe Creative Suite, zejména InDesign, Illustrator, Photoshop, Lightroom a Animate. Pochopení technických požadavků na různé aplikace, jako je digitální předtisk a tisk, fotografie a retušování fotografií, publikování na webu a digitální aplikace.

Schopnost pracovat v týmovém prostředí zkoumáním různých cest k projektu, přičemž zůstává flexibilní a otevřený konceptům a uplatňuje dovednosti kritického myšlení a řešení problémů.

Silné vizuální a verbální komunikační dovednosti pro předávání návrhových konceptů klientům, vedoucím, spisovatelům, tiskařům a dalším marketingovým a reklamním profesionálům.

Porozumění a zkušenosti s používáním různých zařízení, jako jsou inkoustové a laserové tiskárny, skenery, tablety stylusu, digitální fotoaparáty a studiové osvětlení.

Digitální a tiskové portfolio demonstrující zkušenosti s navrhováním tiskových reklam, brožur, log a systémů identity, informační grafiky, redakčních publikací, webové grafiky, plakátů, obalového designu atd.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Ocenění dovedností v Digital Visual Foundation
    • Santa Barbara, Spojené státy americké
  • Associate of Technical Arts in Visual Communications
    • Lynnwood, Spojené státy americké