Keystone logo
Brighton College

Brighton College

Brighton College

Úvod

Brighton College je Brighton College odborného vzdělávání v regionu Lower Mainland v Britské Kolumbii poblíž Vancouveru. Náš hlavní kampus má výhodnou polohu v centru Burnaby.

Poskytujeme vysoce kvalitní vzdělání a podporu ve vážném učebním prostředí pro studenty s různým zázemím a schopnostmi, abychom zlepšili jejich život pro lepší budoucnost.

Vysoká škola je postavena na víře, že technické a praktické vzdělávání s praktickým výcvikem je pevným základem pro přípravu a vedení studentů k tomu, aby ihned po ukončení studia vstoupili na požadovanou profesní dráhu.

Odborné vzdělávání a kariérní pomoc

Brighton College byla založena v roce 2000, se od té doby rozrostla a poskytuje více než 30 programů od stavebních a strojírenských technologií po informační technologie, stejně jako celou řadu kurzů souvisejících s podnikáním, včetně Office Assistant, mezinárodního obchodu, účetnictví a řízení podniku. Mnoho našich programů je vyvíjeno na základě akreditací a partnerství z průmyslově uznávaných certifikací.

Naše oddělení studentských služeb a služeb kariérového rozvoje nabízejí akademické poradenství, akademickou pomoc a kariérní rozvoj, aby zajistily úspěch studentů a profesionální rozvoj.

Místa

  • Burnaby

    4538 Kingsway, Suite #305, , Burnaby

    Otázky