Keystone logo
© BIMM University
Brockenhurst College

Brockenhurst College

Brockenhurst College

Úvod

Vítejte na jedné z nejlepších vysokých škol ve Velké Británii

Vítejte na Brock, vysoké-dosažení vysoké školy v přátelské 27 akrů areálu v krásném prostředí Národní park New Forest.

Národní uznání pro excelenci a inovaci v oblasti dalšího vzdělávání, Brockenhurst je Beacon College, přičemž každoročně přiláká kolem 3000 studentů ze šesté formy z celého regionu spolu s kombinací mezinárodních studentů z celého světa.

V loňském roce 57% našich zahraničních studentů postupovalo na vysoké školy Russell Group a v roce 2015 získali na Cambridge tři zahraniční studenti. Navíc 85% našich zahraničních studentů pokročilo na 50 nejlepších univerzit ve Velké Británii.

Vítáme studenty z celého světa, kteří s námi studují, s více než 30 národnostmi zastoupenými mezi téměř 130 zahraničními studenty.

Brockenhurst College má vynikající akademickou pověst a je odhodlána poskytovat nejvyšší kvalitu vzdělávání všem. Věříme, že klíčem k našemu úspěchu je naše vášeň pro učení a naše odhodlání každému jednotlivému studentovi, ať už se rozhodli studovat s námi a v jakékoliv fázi života. Naše poskytování je poskytováno v přátelském, inkluzivním a stimulujícím prostředí, kde jsou všichni povzbuzováni a schopni plnit svůj potenciál a realizovat své ambice.

Jsme prvním výběrem šesté formy pro více než 3 000 absolventů škol v celém regionu; jejich úspěch je důkazem toho, že postupují k vysokoškolskému vzdělávání a řadu kariér, místně, národně i mezinárodně. Stále vysoké výsledky našich studentů a jejich postup do špičkových univerzit svědčí o naší akademické dokonalosti.

Místa

  • Brockenhurst

    Lyndhurst Road , SO42 7ZE, Brockenhurst

Otázky