Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Camden County College (CCC)

Camden County College (CCC)

Camden County College (CCC)

Úvod

Camden County College je jednou z největších a nejkomplexnějších komunitních vysokých škol v New Jersey a okolním regionu. Je to nezbytný zdroj pro transferové vzdělávání, školení pracovníků a kulturní akce a je licencován Státem New Jersey od roku 1965. Mise College byla zahájena, když to, co bylo seminářem Matky Spasitele, bylo zakoupeno na začátku roku 1967. podzim, první třída studentů Camden County College začala chodit na kurzy v Blackwood Campus a první maturitní třída byla 1969.

Dnes dva univerzitní kampusy v Blackwood a Camden spolu s dalšími místy v Cherry Hill a dalšími vzdělávacími místy sdílejí společné poslání poskytování přístupného, dostupného vysokoškolského vzdělávání a profesního studia. Přítomnost vysoké školy ve městě Camden začala v roce 1969 a v roce 1991 jí byl udělen plný status kampusu. Dnešní školní areál Camden City Campus pomáhá podporovat ekonomický rozvoj města Camden a Camden County prostřednictvím přidružených studijních programů a školení pracovních sil.

V roce 2011 CCC převzala správu Regionálního střediska nouzového výcviku v okrese Camden County (RETC), v Lakelandu, kde sídlí Hasičská akademie v okrese Camden County a Policejní akademie v okrese Camden County. Ve stejném roce byla veškerá školení dospělých nabízená v Technickém institutu v Camden County v Sicklerville pod dohledem školy. Poloha Cherry Hill v Camden County College byla otevřena v roce 2000 v důsledku jedinečného partnerství veřejného a soukromého sektoru mezi College, Cherry Hill Township a Charitativní nadací Williama G. Rohrera.

Vysoká škola se snaží aktivně poskytovat kvalitní postsekundární vzdělávání, které vede k výdělečné práci pro obyvatele okresu Camden a okolní komunitu. Nedávná studia údajů Ministerstva školství USA ukázala, že CCC patří mezi 50 nejvyšších vysokých škol v zemi pro dokončení přidruženého titulu ve vzdělávání a mezi 100 nejlepších přidružených stupňů dokončených afroamerickými studenty. Vysoká škola každoročně zapisuje přes 17 000 kreditních studentů do více než 100 studijních programů a certifikačních programů a je celonárodně uznávána jako leader v programech pokročilých technologií. Vysoká škola je také životně důležitým zdrojem pro transferové vzdělávání, přizpůsobené školení pro podnikání a průmysl a kulturní umění založené na komunitách.

Vysoká škola udržuje nejnižší školné ve státě prostřednictvím fiskálního správcovství a podnikatelských partnerství. Administrace, fakulta a zaměstnanci se snaží řídit strategické plánování a snaží se poskytovat programy a služby, které zajišťují úspěch studentů.

Místa

  • Camden

    North Broadway,200, 08102, Camden

    Otázky