Keystone logo
Canada College - Cañada College

Canada College - Cañada College

Canada College - Cañada College

Úvod

Již více než 50 let poskytuje Cañada College obyvatelům regionu San Mateo obohacující a život měnící vzdělávací příležitosti. S podporou a vedením oceněných fakult a zaměstnanců mohou obyvatelé získat osvědčení a tituly pro kariérní výcvik nebo sloužit jako brána přenosu na čtyřleté vysoké školy a univerzity.

Nachází se v srdci Silicon Valley, Cañada College nabízí stovky denních, večerních a víkendových kurzů ve více než 40 kvalitních výukových programech, včetně přírodních věd, obchodu, multimédií, lékařské pomoci, umění a technického školení.

Vysoká škola také poskytuje rozsáhlé školení základních dovedností a inovativní služby podpory studentů v oblasti poradenství, orientace, plánování certifikátů a titulů, asistence při převodu a doučování.

Cañada College poskytuje naší komunitě prostředí zaměřené na učení a zajišťuje, aby všichni studenti měli spravedlivé příležitosti k dosažení svých cílů v oblasti převodu, kariérního vzdělávání a celoživotního učení. Vysoká škola pěstuje ve svých studentech schopnost kriticky a kreativně myslet, efektivně komunikovat, kvantitativně uvažovat a porozumět a ocenit různé pohledy v rámci rozmanité komunity.

Cañada College se zavázala stát se vynikající institucí učení, která je známá svou kvalitou akademického života, rozmanitou kulturou a praxí osobní podpory a rozvoje, mimořádným úspěchem studentů a dynamickými inovativními programy, které připravují studenty na univerzitu, moderní pracoviště a globální komunita.

Místa

  • Redwood City

    Farm Hill Boulevard,4200, 94061, Redwood City

    Otázky