Keystone logo
Canadian College

Canadian College

Canadian College

Úvod

Nachází se v centru města Vancouver,Canadian College je na ulici Alberni vedle vysoce módních maloobchodníků, nejlepší restaurace a slavné hotely. Náš kampus zahrnuje 28 učebny, eh! restaurace, kanceláře a slunná střešní terasa. V docházkové vzdálenosti máme také studentskou rezidenci mimo areál.

Budova

Učebny jsou umístěny ve 2., 3. a 4. patře, s kancelářemi ve 4. patře a velkou střešní zahradou v 5. patře.

Učebny

Naše moderní učebny, každá je vybavena vysokorychlostním internetem, elektrárnami pro zařízení studentů a obrazovkou s vysokým rozlišením, jsou navrženy tak, aby usnadňovaly učení zaměřené na studenty.

eh! Restaurace

Se skvělým jídlem a přátelskou atmosférou, Eh! je ideálním místem k jídlu, pít a stýkat se po hodině. Eh! nabízí zlevněné stravovací plány pro studenty a také každý týden pořádá bezplatný konverzační klub.

Kanceláře

Ve čtvrtém patře, v naší velké kanceláři s otevřeným konceptem, náš uvítací personál je vám k dispozici, aby vám pomohl během vašeho pobytu.

Rooftop Patio

Střešní terasa je skvělý venkovní prostor, kde mohou studenti jíst oběd a účastnit se několika aktivit, jako jsou letní grilování, ping pong, lekce jógy a tance.

Studentská rezidence

Nachází se v centru Vancouveru, studentská rezidence je bloky od Stanley Parku, v blízkosti mnoha cenově dostupných restaurací a barů, a kousek pěškyCanadian College.

Místa

  • Vancouver

    1050 Alberni St #450, BC V6E 1A3, Vancouver

Otázky