Keystone logo

Canadian College

A logo

Úvod

Canadian College se nachází v centru města Vancouver a je na Alberni ulici vedle maloobchodníků s módou, špičkových restaurací a slavných hotelů. Náš kampus zahrnuje 28 učeben, hm! restaurace, kanceláře a slunná střešní terasa. V docházkové vzdálenosti máme také studentskou rezidenci mimo areál.

Budova

Učebny se nacházejí ve 2., 3. a 4. patře, s kancelářemi ve 4. patře a velkou střešní zahradou v 5. patře.

Učebny

Naše moderní učebny, z nichž každá je vybavena vysokorychlostním internetem, elektrárnami pro zařízení studentů a obrazovkou s vysokým rozlišením, jsou navrženy tak, aby usnadňovaly učení zaměřené na studenty.

eh! Restaurace

Se skvělým jídlem a přátelskou atmosférou, Eh! je ideálním místem k jídlu, pití a socializaci po vyučování. Eh! nabízí zlevněné stravovací plány pro studenty a každý týden také pořádá bezplatný konverzační klub.

Kanceláře

Ve čtvrtém patře v naší velké otevřené kanceláři je k dispozici náš uvítací personál, který vám během vašeho pobytu pomůže.

Střešní terasa

Střešní terasa je skvělým venkovním prostorem, kde si studenti mohou dát oběd a zúčastnit se několika aktivit, jako jsou letní grilování, ping pong, lekce jógy a tance.

Studentská rezidence

Studentská rezidence se nachází v centru Vancouveru, jen pár bloků od Stanley Parku, poblíž mnoha cenově dostupných restaurací a barů a kousek pěšky od Canadian College .

Místa

  • 1050 Alberni St #450, BC V6E 1A3, Vancouver

Otázky