Keystone logo
© The University of Fredericton
Centennial College - Canada

Centennial College - Canada

Centennial College - Canada

Úvod

Centennial College je průkopnická instituce, která nabízí širokou škálu inovativních programů vytvořených tak, aby vyhovovaly měnícím se potřebám pracovní síly. Jako první veřejná vysoká škola užitého umění a technologie v Ontariu jsme odhodláni poskytovat vysoce kvalitní vzdělání, které připraví studenty na úspěch na dynamickém trhu práce. Centennial, který zahrnuje dostupné vzdělávání, nabízí různé možnosti vzdělávání na částečný úvazek a online, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašemu životnímu stylu a kariérním aspiracím.

Náš závazek k akademické dokonalosti se odráží v poskytování více než 1 300 kurzů na částečný úvazek na sedmi specializovaných akademických školách, které nabízejí flexibilitu prostřednictvím víkendových, večerních a online kurzů. Kromě toho je mnoho našich programů na plný úvazek k dispozici zcela online v interaktivním digitálním vzdělávacím prostředí.

Centennial také nabízí 35 online programů na částečný úvazek, které pokrývají celou řadu témat. Tyto programy jsou přizpůsobeny tak, aby vám pomohly získat dovednosti, které vám pomohou pokročit ve vaší kariéře, najít novou profesní cestu, věnovat se nové vášni nebo dokončit poslední kurz, abyste dokončili svůj program.

Naše portfolio více než 30 mikroúvěrových údajů nabízí nejúčinnější způsob, jak rozvíjet požadované dovednosti, abyste mohli pokročit ve své kariéře a připravit se na budoucí práci. Tyto programy jsou speciálně navrženy pro rychlé dokončení, což z nich dělá ideální řešení pro kariérní postup, které dokonale odpovídá vašim potřebám učení a plánování.

Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s více než 1 500 předními představiteli v oboru, kteří s námi spolupracují na formování osnov a studijních výsledků našich programů. Pokud chcete zlepšit své dovednosti a získat mikropověření nebo certifikát prostřednictvím online studia na částečný úvazek, nabízíme programy šité na míru, které vám pomohou dosáhnout vašeho profesního rozvoje a kariérních cílů.

S více než 101 talentovanými členy fakulty vyučujícími online a prosperující komunitou 3227 online studentů podporovaných v roce 2023 nabízí Centennial personalizované vzdělávací zkušenosti, které splňují jedinečné potřeby a touhy každého studenta.

Jste připraveni posunout své vzdělání a kariéru na další úroveň? Připojte se k naší živé komunitě studentů a profesionálů. Objevte širokou škálu online programů a kurzů Centennial College ještě dnes. Udělejte první krok k dosažení svých kariérních cílů tím, že prozkoumáte mnoho možností, jak zlepšit své profesní dovednosti

Přijímací řízení

Prvním krokem k podání přihlášky na Centennial College je zjištění, zda splňujete požadavky pro vstup. Centennial se zavazuje porozumět akademickým dovednostem každého, aby podpořil úspěch studentů, a poskytovat všem rovný přístup k postsekundárnímu vzdělání. Vzhledem k tomu, že požadavky na přijetí se liší program od programu, projděte si prosím konkrétní požadavky na přijetí pro vámi zvolený program a pro úplné podrobnosti kontaktujte přijímací oddělení.

Způsobilost

I když byste stále měli zkontrolovat svůj konkrétní program pro jedinečné požadavky, zde je nástin obecných požadavků na přijetí do programů Centennial College.

Pokud žádáte o Ontario College Certificate, Diplom nebo Advanced Diploma Program, potřebujete:

 • Ontario Secondary Diploma (OSSD) nebo OSSD Equivalency.
 • Pokud nemáte OSSD, ale je vám 19 nebo více let, můžete se přihlásit jako zralý žadatel. Jakékoli kredity, kurzy a minimální známky pro splnění specifických požadavků vašeho programu, stejně jako další požadavky, jako jsou portfolia, konkurzy, psaní vzorků, matematické testy, pohovory nebo účast na přijímacích relacích na akademické půdě. U mnoha programů můžete splnit akademické požadavky angličtiny a matematiky provedením hodnocení dovedností.

Pokud se ucházíte o bakalářský studijní program, potřebujete:

 • Diplom střední školy z Ontaria (OSSD) nebo ekvivalent OSSD s minimálně šesti kredity 12 U, 12M, OAC.
 • Pokud nemáte OSSD, ale je vám 21 nebo více let, můžete se přihlásit jako zralý žadatel.
 • Jakékoli kredity, kurzy a minimální známky pro splnění specifických požadavků vašeho programu, stejně jako další požadavky, jako jsou portfolia, konkurzy, psaní vzorků, matematické testy, pohovory nebo účast na přijímacích relacích na akademické půdě. U studijních programů musí být všechny akademické požadavky splněny na úrovni „U“ nebo „M“ nebo ekvivalentu.

Pokud žádáte o modifikovaný učňovský program nebo kooperativní učňovský program, potřebujete:

 • Diplom střední školy Ontario (OSSD) nebo ekvivalent GED OSSD.
 • Jakékoli kredity, kurzy a minimální známky pro splnění specifických požadavků vašeho programu, stejně jako další požadavky, jako jsou portfolia, konkurzy, psaní vzorků, matematické testy, pohovory nebo účast na přijímacích relacích na akademické půdě.

Pokud žádáte o Fast-track nebo Graduate Certificate Program, potřebujete:

 • Vysokoškolský diplom nebo tříletý vysokoškolský diplom. U některých absolventských certifikátů nebo zrychlených programů budeme brát v úvahu uchazeče, kteří mají částečný diplom (minimálně dva roky) nebo dvouleté vysokoškolské diplomy a kteří mají minimálně dva roky praxe související se studijním programem. Přijetí na základě dílčích postsekundárních a souvisejících zkušeností je na uvážení College. Některé programy vyžadují předchozí postsekundární vzdělání v konkrétní disciplíně související s programem.
 • Některé programy vyžadují, abyste před přihláškou absolvovali postsekundární kurzy, jako je angličtina nebo matematika.
 • Jakékoli požadavky specifické pro program potřebné před přijetím, které mohou zahrnovat portfolia, konkurzy, písemné ukázky, rozhovory nebo přijímací testy z angličtiny a matematiky.

Místa

 • Toronto

  941 Progress Ave, Toronto,. ON M1G 3T8, , Toronto

Otázky