Keystone logo
CLL Language Centres

CLL Language Centres

CLL Language Centres

Úvod

Proč se s CLL učit francouzsky?

Aktivně se podílí na výuce francouzštiny jako cizího jazyka již více než 31 let. CLL má vysoce kvalifikovaný tým školitelů, kteří se specializují na výuku a usnadnění malých skupin studentů. Naše politika průběžného vzdělávání našich instruktorů, stejně jako naše partnerství s Katolickou univerzitou v Louvainu, je zárukou vynikající kvality a spolehlivosti.

Naším cílem je ústní komunikace, která vám umožní pochopit a mluvit francouzštinu v reálných životních situacích. Všechny naše kurzy jsou založeny na kultuře francouzsky mluvící části Belgie a pomáhají vám snadněji se integrovat do naší země.

Francouzské kurzy

 • Progresivní

Abyste mohli postupovat ve francouzštině nepřetržitě a pravidelně, potřebujete vzdělávací přístup založený především na získávání ústních jazykových dovedností, abyste mohli komunikovat ve svých každodenních životních situacích (práce, společenské aktivity ...).

 • Intenzivní

Naše intenzivní kurzy vám pomohou rychle aktivovat plynulost ústní komunikace a zvýšit tak svou efektivitu při každodenních aktivitách francouzštiny. Klíčovým cílem je, abyste získali důvěru, abyste se "odvážili mluvit" francouzsky ve svých skutečných situacích (v práci, doma, ve škole, ...).

 • Letní kurzy French4Life

2 týdny intenzivních francouzských lekcí v srdci Evropy.
Program "Alizé" podporuje maximální efektivitu v ovládání francouzštiny díky flexibilní povaze a připravenosti, jak se přizpůsobuje vašim cílům. Můžete se zaregistrovat na balíček několika modulů nebo začít s jediným modulem a poté přidávat další sezení, dokud nedosáhnete svých cílů.

 • Letní kurzy French4Studium

Připravte se na svůj pobyt na frankofonní univerzitě

Síla našeho programu Magellan spočívá ve skutečnosti, že kombinuje tři klíčové rysy:
odhodlání mluvit francouzsky (zaměřené především na ústní praxi a komunikaci), je efektivní (příprava na studium, výzkum nebo práci ve francouzštině) a objevování naší kultury (díky kulturním návštěvám a setkání s lidmi).

 • Letní kurzy French4Work

Intenzivní kurz zaměřený na profesionální komunikaci
Chtěli byste skutečně posílit své znalosti francouzštiny, abyste je mohli rychle a efektivně využít ve svém profesním životě. Jste připraveni investovat čas do kurzu, aniž byste museli vzdát své denní činnosti.

Náš program Letní večer vám pomůže zvýšit efektivitu ve vašich profesionálních situacích tím, že vám nabídne 4 večery týdně po dobu 2 týdnů.

 • Jeden-k-jeden

Využijte celkový prospěch z kurzu na míru vytvořeného společně s vaším jazykovým trenérem - opravdovým jazykovým koučem, který vám pomůže rychle urychlit a bude vaším osobním průvodcem na cestě k učení se francouzštině

 • "A la carte" skupinové kurzy

Vytváříte skupinu účastníků s podobnou úrovní a vzdělávacími cíli a ve spolupráci s vaším poradcem pro vzdělávání CLL organizujete jazykový kurz, který je pro vaši skupinu naprosto přesný (data, rytmus, rozvrh).

 • Individuální ponoření

Tento individuální program, který zahrnuje jeden vysoce intenzivní týden výuky na plný úvazek ve francouzštině, vám umožní pokročit v udržovaném rytmu a získat zvláštní podporu vaší úrovně ve francouzštině, abyste mohli být přímo aktivní ve vašem pracovním životě.

Naše centra

Vítejte v našich dvou centrech věnovaných příjemnému jazykovému studiu.

Máme jedno centrum ve Woluwe v okolní zelené zóně Bruselu, hlavního města Belgie a Evropy, a další centrum jen pár kroků od centra města Louvain-la-Neuve , rušné univerzitní město, které se nachází 25 km od Bruselu .

Klíčem k úspěchu!

 1. Úspěšné a osvědčené metody výuky
 2. Individuální kurzy a intenzivní programy
 3. Vaše motivace, klíč k dobrému pokroku
 4. Instruktoři, kteří pracují vážně
 5. Průběžné hodnocení
 6. Potešení učení v zábavné a přátelské atmosféře

Místa

 • Woluwe-Saint-Lambert

  Avenue de Kraainem 61, 1200 Woluwe-Saint-Lambert, 1200, Woluwe-Saint-Lambert

 • Ottignies-Louvain-la-Neuve

  Voie Cardijn 8, 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve, , Ottignies-Louvain-la-Neuve

  Otázky