Keystone logo
Constructor University Foundation Year

Constructor University Foundation Year

Constructor University Foundation Year

Úvod

Nový domov mimo domov

Studenti láskyplně nazývají kampus „bublina“ — mezinárodní anglický mikrokosmos uprostřed Evropy, kde budete žít a učit se se studenty z více než 100 zemí. Po semestru v Constructor, každý kout kampusu bude spojen s příjemnou pamětí. Je to skupina sedadel na rohu klidné studovny, kde jste strávili celou noc tvrdou prací, směje se se svými přáteli a objednávání pizzy ve 3 dopoledne.

Buď to malé kopce na Campus Green, které jste vy a vaši přátelé používali k sáňkování dolů na podnosy jídelny, když v zimě padl první sníh. Ať už je to strom před vaší školou, kde zavěsíte svůj první bulharský náramek přátelství pro štěstí. Život a učení na akademické půdě znamená, že se vaši přátelé brzy budou cítit jako rodina a že se kampus stane novým domovem daleko od domova.

Kdykoli návštěvníci přijdou do areálu, jsou ohromeni krásou prostorného, zeleného areálu 34 hektarů. Velký kampus zelený uprostřed kampusu a fotbalového hřiště přitahují studenty, aby spolu seděli, opalovat se a sportovat venku.

Ponořte se do rozmanitosti

Důležitou součástí vzdělávací mise Constructor University je umožnit studentům podporovat jejich mezilidské a mezikulturní kompetence. Jako student Foundation Year, můžete plně využít mnoha vzdělávacích příležitostí uvnitř i vně učebny. Ponořte se do prostředí mezikulturního kampusu, účastnit se různých nabízených sportovních aktivit, nebo se staňte členem jednoho z mnoha sociálních, kulturní, politický, akademické a podnikatelské kluby na akademické půdě.

Obytné vysoké školy v areálu nabízejí trezor, interaktivní a inspirativní životní a vzdělávací zkušenost: Obdržíte soukromý pokoj ve dvoupokojovém bytě a sdílíte společné prostory a koupelnu se spolubydlícím, který má obvykle jinou národnost.

Kavárny ve škole nabízejí snídani, oběd a večeře a jsou skvělým prostorem pro setkání, chatujte a relaxujte se svými přáteli. Celodenní přístup do nejmodernějšího rekreačního střediska v areálu a dobře vybavených oblastí aktivit, jako je divadelní prostor, sportovní kurty, taneční místnost a papírové studio jsou jen jednou z výhod bydlení v našem krásném kampusu. Areál se nachází v těsné blízkosti centra města Brémy, námořní multikulturní a podnikatelské město na severu Německa.

Místa

  • Bremen

    Jacobs University Bremen Campus Ring 1, 28759, Bremen

Otázky