Keystone logo
Convertas

Convertas

Convertas

Úvod

Kdo jsme

Convertas je spolehlivou poradenskou firmou, která pomáhá organizacím rozvíjet své aktivity Convertas s cíli při přijímání osvědčených postupů.

V programu Convertas pomáháme firmám zlepšit jejich výkonnost a růst, najít nové a lepší způsoby, jak dělat věci. Nabízíme řadu specializovaných služeb ve všech oblastech podnikání, které spolupracujeme s našimi klienty a pomáháme jim rozvíjet své organizace.

Convertas je založena na dlouholetých zkušenostech s klienty z diverzifikovaných odvětví, na Středním východě, v Africe, Evropě a Asii.

Naším hlavním cílem je pomoci vašemu podniku zlepšit jeho výkonnost a růst tím, že identifikuje a řeší problémy, hledá nové a lepší způsoby, jak dělat věci. Ať už je to velká společnost, malé a střední podniky nebo nezisková organizace, pomáháme rozvíjet své aktivity a snižovat jejich náklady.

V rámci společnosti Convertas nabízí široká nabídka služeb atraktivitu s mnoha výzvami a příležitostmi pro rozvoj. Naše nabídka se rozšiřuje na všechny oblasti podnikání, pracuje ruku v ruce s našimi klienty a pomáhá jim rozvíjet organizace.

Co děláme

Naše nabídka poradenských služeb se zaměřuje na strategické řízení a řešení problémů v oblasti marketingu, lidských zdrojů, kvality, financí, nákupu a dodavatelského řetězce. Naši konzultanti jsou připraveni pomoci klientům naplánovat a realizovat projekty, poradit a brainstorming s nimi, aby získali praktické výsledky a posílili strategické myšlení.

V společnosti Convertas lidi ve všech oblastech podnikání, včetně managementu, řízení lidských zdrojů, marketingu, financí, veřejných zakázek a logistiky, zaměřujících se na organizace, manažery a zaměstnance.

Naše mise

Convertas je spolehlivou poradenskou společností, která pomáhá organizacím rozvíjet své aktivity, aby se přizpůsobily jejich cílům a přijaly osvědčené postupy.

Pomáháme firmám zlepšit jejich výkonnost a růst, plánováním, řešením problémů a nalezením nových a lepších způsobů, jak dělat věci. Nabízíme řadu specializovaných služeb ve všech oblastech podnikání, které spolupracujeme s našimi klienty a pomáháme jim rozvíjet své organizace.

Naše vize

Vize společnosti Convertas musí být spolehlivým poradcem ve všech oblastech podnikání po celém světě, což je přední poradenská firma, důvěryhodná pro vysokou úroveň kompetencí v různých oblastech podnikání.

Naše hodnoty

 • Excelence: Jsme odhodláni poskytovat našim klientům vynikající služby, které překračují jejich očekávání

 • Integrita: Co slibujeme, je to, co bude dáno. Mít silné morální zásady je náš způsob života. Dodáváme služby orientované na výsledky.

 • Kreativita: Pro naše klienty vytváříme nové příležitosti prostřednictvím našich služeb, řešení problémů a strategického plánování.

 • Vedení: Naše vedení je založeno na naší vizi, která inspirová a motivuje ostatní.

Školení a vývoj

Pořádáme školení ve všech oblastech podnikání, včetně strategického řízení, řízení lidských zdrojů, marketingu

Naše metodika školení

Lidé si většinu z toho, co čtou nebo slyší, si pamatují, naše metodologie spočívá spíše na využití audiovizuálního dopadu, který je účinnější než styl přednášek. Prezentace, videozáznamy a metody simulace se osvědčily jako velmi účinné pro pamatování lidí.

Navíc dělání a výuka jsou nejlepšími prostředky pro učení a zapamatování. To znamená zapojit stážisty do výuky interakcí, vyplněním pracovních listů a podněcováním k vysvětlení a prezentaci toho, co je získáno.

Školení se konají buď jako veřejné kurzy po dobu 3 až 5 po sobě jdoucích dnů v hotelových zařízeních v konferenčním uspořádání, nebo v prostorách klienta jako interní kurzy.

Pracujeme také s individuálními vzdělávacími programy (ITP) pro jednotlivce, kteří požadují, aby kurzy byly přizpůsobeny jejich rozsahu práce nebo jejich potřebám. Jedná se o trénink jednoho stylu koučování, který je pro většinu k dispozici

Místa

 • Dubai

  212, Diamond Center 2, Arjan, Dubai, 124534, Dubai

 • Abu Dhabi

  Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

  • London

   London, Spojené království

   • Istanbul

    Istanbul, Turecko

    • Kuala Lumpur

     Kuala Lumpur, Malajsie

     Otázky