Keystone logo
Cours de Civilisation Française de la Sorbonne

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne

Zúčastněte se našeho webináře o naší nabídce kurzů na podzim 2024 a rok 2024/2025

Úterý MaPlease připojte se k našemu webináři na našem letním 2024, podzimním a 2024/2025 kurzu nabízeném 14. 2024 ve 13:30 [francouzského času]

Úvod

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne CCFSod roku 1919 přijímá studenty z celého světa, od skutečných začátečníků až po profesory francouzštiny jako cizího jazyka. Cours de Civilisation Française de la Sorbonne Poskytuje kurzy francouzského jazyka ve fonetice a lekcích francouzské civilizace. Nabízejí také specializované moduly a (TCF, DELF, DALF), které usnadňují vstup na francouzské univerzity. Naše vzdělávací centrum se nachází na 16 -22 rue de Martignac - 75007 Paříž. Sekretariát je připraven vás přivítat a zodpovědět všechny vaše dotazy. Nabízíme také pomoc při bydlení, administrativní podporu, kulturní služby, knihovnu, několik studijních sálů, koleje a počítačové laboratoře. Všechny učebny jsou vybaveny interaktivními tabulemi (IWB) a naše fonetické laboratoře disponují špičkovou IT technologií. Přístup k internetu zajišťuje síť Wi-Fi, která pokrývá celou budovu.

Zkouškové centrum

Mají Cours de Civilisation Française de la Sorbonne také oficiální zkušební centrum pro absolvování francouzských národních zkoušek TCF, DELF a DALF. Naše zkušební centrum se skládá ze dvou center: centra TCF (French Knowledge Test) a centra DELF-DALF (Diploma in French Studies — Diploma in Advanced French). Tyto testy jsou navrženy tak, aby posoudily obecnou úroveň francouzského jazyka definovanou Společným evropským referenčním rámcem pro jazyky (SERFR). Jsou zaměřeny na každého, kdo si přeje posoudit a ověřit své znalosti francouzštiny - z profesionálních, osobních nebo akademických důvodů - jednoduchým, spolehlivým a rychlým způsobem.

CCFS Sorbonne [FLE à Paris] (@ccfssorbonne) • Fotky a videa Instagram

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne | Paříž | Facebook

CCFS Sorbonne (@ccfsorbonne)/Twitter

href= https://www.linkedin.com/company/ccfs-sorbonne/ "

Přijímací řízení

Podmínky přijetí: být starší 18 let a mít ukončené středoškolské vzdělání (bakalářský stupeň).

Vízové požadavky

Studenti ze zemí mimo Evropskou unii, kteří chtějí studovat déle než 3 měsíce, mohou požádat o studentské vízum registrací do kurzů francouzské civilizace na Sorbonně.

Stipendia a financování

Studenti se statusem nebo statusem politického uprchlíkaevropské dočasné ochrany, nás může kontaktovat a požádat o částečný grant

Ohlasy studentů

Místa

  • Paris

    16-22, rue de Martignac, 75007, Paris

Otázky