Keystone logo
Cracow School of Art and Fashion Design

Cracow School of Art and Fashion Design

Cracow School of Art and Fashion Design

Úvod

Cracow School of Art and Fashion Design byla založena před 30 lety v Krakově, hlavním městě Polska. Škola nabízí výuku v angličtině v následujících oborech:

  • Fashion Design - Diploma: Fashion Designer
  • School of Creative Photography - Diploma: Photographer of Fine Arts

Naši pedagogičtí pracovníci jsou specialisté v různých oblastech módy nebo fotografie, což jim umožňuje poskytovat studijní programy, které pomáhají studentům uvolnit jejich plný potenciál. Studenti Cracow School of Art and Fashion Design získávají intenzivní vzdělání s individuální pozorností. Na konci vzdělávání mohou zahájit profesionální kariéru s úžasným portfoliem.

Škola umožňuje studentům volně a často interagovat, což podporuje výměnu názorů a debatu. Neformální, živá atmosféra vytváří komunitu pracujících umělců.

Jazykové požadavky

Kurzy se konají v angličtině a je požadována znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni. Kurzy polského jazyka se konají pro první rok vzdělávání a nejsou povinné. Doporučujeme absolvovat alespoň jeden měsíc přežití polský kurz před začátkem školního roku, aby se váš život v Polsku usnadnil.

Pro naše perspektivní studenty, kteří se rozhodnou studovat polsky v Krakově, otevíráme v září měsíční jazykový kurz.

Vyhlídky absolventů na kariéru

Naši absolventi módy pracují ve všech oblastech módy ve vysoce pozoruhodných módních podnicích v Polsku i v zahraničí. Mnoho z nich založilo vlastní společnosti. Pracují také jako nezávislí návrháři a konzultanti, vzorníci, módní novináři, stylisté, fotografové, ilustrátoři, osobní nakupující, obchodníci a zástupci pro styk s veřejností.

Naši absolventi fotografie našli uplatnění v reklamních společnostech a módních časopisech. Někteří se také specializovali na fotografickou žurnalistiku nebo svatební fotografii, zatímco mnozí si otevřeli vlastní firmu.

Místa

  • Kraków

    ul. Zamoyskiego 52, 30-523, Kraków

Otázky