Keystone logo
Dar Loughat cross-cultural language center

Dar Loughat cross-cultural language center

Dar Loughat cross-cultural language center

Úvod

Dar Loughat je profesionální jazykové centrum v Maroku poskytující intenzivní kurzy na všech úrovních moderních arabských a moderních arabských a hovorových marockých arabských po celý rok.


Založena v roce 2004 v srdci města Tetouan v severním Maroku, Dar Loughat rychle založil silnou a uznávanou pověst jako mezi-kulturní centrum v arabském světě. Co nám pomohlo mít tak skvělý start bylo:/>


Naše Umístění/>

V ideálním případě se nachází v centru města Tetouan, které bylo prohlášeno za světové kulturní dědictví UNESCO, nabízíme studentům to nejlepší z Maroka. Během studium arabštiny v Tetouanu si studenti mohou vychutnat vynikající pláže, své stálezelené hory Rif a svou pětiletou Medinu.


Naše kvality/>

Členka fóra pro vzdělávání v zahraničí, Dar Loughat neustále dodává nejvyšší kvalitu vzdělávacích služeb. V Dar Loughat mají studenti prospěch z malých tříd od tří do osmi studentů a širokou škálu exkurzí a společenských a kulturních aktivit, které jim umožňují co nejlépe využít své mezinárodní zkušenosti.


Naši učitelé/>

Naše jazykové kurzy jsou dány nadšenými, vícejazyčnými, kvalifikovanými a zkušenými učiteli, kteří se zabývají výhradně výukou arabštiny pro cizí řečníky.


Naše mezinárodní atmosféra/>

V průběhu celého roku vítáme velmi rozmanité a mezinárodní studentské instituce, které vytváří zajímavé, stimulující a vysoce multikulturní učební prostředí.

72349_chart.png


Náš sociální program/>

Prostřednictvím různých aktivit výměny a jazykové výměny poskytujeme našim studentům denní kontakt s marockým životem, což jim umožňuje rozšířit jejich slovní zásobu, zlepšit jejich mluvený jazyk a lépe porozumět místní kultuře.

Místa

  • Tetouan

    Place Moulay Mehdi 8, Rue M'hammed Benaboud, 93000, Tetouan

    Otázky