Keystone logo
Delmar College

Delmar College

Delmar College

Úvod

Věříme, že výběr školy, která nabízí nejlepší vzdělávací prostředí a pracovní příležitosti, je nejlepší cestou k úspěchu. Delmar College inspiruje studenty v Calgary od roku 1950. Dnes je Delmar nejrespektovanějším jménem v postsekundárním vzdělávání pro Beauty Professionals a má jednu z největších sítí absolventů v Calgary. K našim vlasovým a estetickým programům přistupujeme z pohledu studenta a věříme, že vzdělání, které poskytujeme, nemá obdoby.

Delmar College je vlastněna a provozována Danem a Carlou Cavanaghovými, z nichž oba mají bakalářské vzdělání na University of Alberta, a také magisterské tituly v pedagogické správě a vývoji osnov. Naši instruktoři jsou odborníky ve svých oborech a podílejí se na neustálém profesionálním rozvoji. Naše programy nabízejí nejen skvělé kreativní komponenty, ale zahrnují všechny základy potřebné k úspěšnému složení vládních zkoušek a průmyslových standardů.

Delmar College se nachází dva bloky od stanice Chinook v nově zrekonstruovaném zařízení s dostatkem parkovacích míst pro klienty. Jsme registrováni podle zákona o soukromém odborném vzdělávání a jsme členy National Association of Career Colleges (NACC) i Alberta Association of Career Colleges (AACS) a jsme dlouholetým členem Better Business Bureau.

Místa

 • Corpus Christi

  2901 Ayers St, Corpus Christi, TX 78404, United States, , Corpus Christi

  • Corpus Christi

   101 Baldwin Blvd, Corpus Christi, TX 78404, United States, , Corpus Christi

   Otázky