Keystone logo
Durham College

Durham College

Durham College

Úvod

DC na první pohled

Výběr toho, jakou vysokou školu navštěvujete, je velkým rozhodnutím a opravdu doufáme, že se s námi setkáte. Ať již začínáte své postsekundární vzdělávání poprvé nebo se vracíte k aktualizaci svých dovedností, těšíme se, že vám pomůžeme na každém kroku!


Vysoce kvalitní vzdělávání

Naším cílem je připravit se na získání odměňování zaměstnanců. Díky naší odborné fakultě s rozsáhlými zkušenostmi z oboru a vedoucími vzdělávacími zdroji, naši absolventi pokračují v úspěšné kariéře ve svém oboru.

Nabízíme také řadu diplomů ke studijním možnostem prostřednictvím dohod s univerzitami v Ontariu a po celém světě, které vám umožňují:

 • Uplatňovat vysokoškolské vzdělání za méně než tradiční množství času;
 • Získejte svůj titul, aniž byste museli opakovat vybrané kurzy, protože programy Pathway dávají kredit za vysokoškolské studium, které lze využít k univerzitnímu úvěru.

Studenti se zdravotním postižením, kteří budou hledat akademické ubytování, by měli co nejdříve uzavřít schůzku s Centrem pro přístup a podporu.


Bezpečné, živé prostředí kampusu

Durham College Oshawa a Whitby se nachází v bezpečném a bezpečném prostředí, které nabízí nejlepší z venkovského a městského života včetně:

 • Přístup k široké škále nákupů;
 • Sportovní a zábavní možnosti;
 • Město Toronto je jen kousek odtud.

Samozřejmě, nemusíte opustit školní areál, abyste měli zábavné a odměňující studentské zkušenosti. Máme vše, co potřebujete pro studentský zážitek, který vyvažuje náročné studie se zábavnými a vzrušujícími aktivitami mimo třídu přímo v areálu.


Studentský život

Zůstaňte fit: Naše Campus Rekreační a Wellness centrum má 28.000 čtverečních metrů. tříkolová posilovna, 10 000 čtverečních metrů. fitness centrum, dva squashové kurty, krytý golfový areál, vyvýšená vnitřní chůze / joggingová dráha s výhledem na posilovnu a další.

Zůstaňte zdraví: Zdravotní středisko poskytuje zdravotnické služby, které profesionálně a důvěrně podporují zdraví studentů.

Vychutnejte si skvělé jídlo: v areálu jsou k dispozici různé možnosti stravování, jako jsou Tim Hortons, Extreme Pita a Marketplace Cafeteria, a Bistro '67 - nová výuka inspirovaná restaurace umístěná uvnitř Centra pro výživu na akademickém campusu Durham College Whitby. pojmenovat několik.

Bavte se s přáteli: Mnoho míst a aktivit na akademické půdě je k dispozici pro vás, abyste se setkali, studovali nebo relaxovali se svými spolužáky. Pokud upřednostňujete organizované aktivity, budete dobře zastoupeni Vaší studentskou asociací, která je zodpovědná za společenské akce a aktivity po celý akademický rok a je domovem více než 70 studentských klubů.

Studie na akademické půdě: Nabízíme celou řadu oblastí, abychom zjistili, zda jste mezi jednotlivými třídami, nebo prostě potřebujete klidné místo k soustředění. Knihovna Campus nabízí teplou a příjemnou atmosféru pro individuální a společné učení a bezdrátové připojení k internetu je k dispozici po celém kampusu, aby vás spojil s důležitými zdroji. Nabízíme také naše nejmodernější Learning Commons s 200 počítači a kabelovým a bezdrátovým připojením k internetu.


Snadné dojíždění

Naše kampusy Oshawa a Whitby jsou:

 • Snadno dostupné veřejnou dopravou;
 • Servisy autobusů Durham Region Transit a GO Transit;
 • Jako součást vašich studentských poplatků obdržíte univerzální průkaz (U-Pass) platný během akademického roku.

U-Pass nabízí studentům na plný úvazek:

 • Neomezený přístup během akademického roku do služby Durham Transit Transit v oblasti Durham a připojení k službám GO Transit;
 • Snížené cestovné GO GO mimo oblast Durham.

Pokud chcete jet do areálu, Durham College poskytuje bezpečné parkoviště pro studenty, fakulty, zaměstnance a návštěvníky.


Cenově dostupné bydlení v areálu a mimo něm

V Durham College nabízíme to nejlepší z obou světů, pokud jde o bydlení - veškeré pohodlí domova v jedinečném prostředí komunitního kampusu.

Naše rezidence nabízí:

 • Pohodlí;
 • Šanci udělat skvělé přátelství;
 • Možnost spojit se se všemi těmito kampusy život nabízí;
 • Ubytování pro 1 360 studentů v našich rezidencích v obcích Simcoe a South Village;
 • Garantované místo pobytu pro studenty prvního ročníku, pokud splníte lhůty pro přijetí naší nabídky k přijímání a žádost o pobyt. Poznámka: Studenti zapsaní v programech spuštění v lednu mohou požádat o pobyt a budou schváleni podle dostupnosti pokojů.

Pokud dáváte přednost bydlení mimo areál, je k dispozici také široká nabídka cenově dostupného bydlení, od jednolůžkových pokojů až po byty, městské domy a další!Liam Anderson / Pexels

107949_pexels-photo-1458318.jpeg

Přístupnost

Durham College je organizace založená na hodnotách, která se zasazuje o rovný přístup, rozmanitost, respekt a poskytování kvalitního zákaznického servisu. Za tímto účelem se snažíme podporovat dostupné prostředí v celé naší organizaci.

Průběžná analýza našich potřeb týkajících se dostupnosti vedla k rozvoji partnerství v rámci instituce a komunity. Partnerství jsou nadále vyvíjena pro bezbariérové plánování; přístupnost prostřednictvím výzkumných iniciativ; a podpora sebeurčení osob se zdravotním postižením.

Závazek společnosti Durham College na špičkovou úroveň služeb zákazníkům se zaměřuje na uspokojování potřeb našich zákazníků se zdravotním postižením. S ohledem na tento závazek je tato stránka navržena tak, aby poskytovala informace týkající se přístupnosti na Durham College včetně:

 • Jak poskytnout zpětnou vazbu o dostupnosti naší instituce;
 • Změny a / nebo zrušení našich služeb;
 • Zdroje pro přístup ke zdravotním postižením; a
 • Naše přístupné iniciativy.


Alternativní formáty

Kromě toho bude společnost Durham College komunikovat s osobami se zdravotním postižením způsobem, který zohlední jejich postižení. Proto jsou podle dokladu AODA na vyžádání k dispozici další dokumenty v alternativním formátu. Durham College jsou k dispozici v elektronickém formátu na naší webové stránce http://www.durhamcollege.ca/about-us/corporate-links/governance/policies/.

Pokud požadujete dokumenty v alternativním formátu, odešlete prosím svou žádost příslušnému oddělení nebo školnímu úřadu. Můžete také kontaktovat kancelář pro přístupnost telefonicky na telefonním čísle 905-721-2000 3042 nebo nám zašlete e-mail na adresu [email protected], kde najdete informace o přístupu k dokumentům v alternativních formátech.

Doporučujeme pravidelně navštěvovat tuto stránku pro užitečné zdroje a aktualizované informace.Baim Hanif / Unsplash

silhouette of people standing on hill

Místa

 • Oshawa

  2000 Simcoe St. N., L1G 0C5, Oshawa

 • Whitby

  1610 Champlain Avenue, L1N 6A7, Whitby

  Otázky