Keystone logo
EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

Úvod

Letová škola E-ATO-288

Být součástí komerční letadla posádky je profesí budoucnosti, která vám umožní skutečně vychutnat vaši práci. Můžete trénovat na naší škole v Barceloně, kde vás připravíme a doprovodíme k cíli.

Proč EAS Barcelona ?

1-flotily

V EAS Barcelona víme, že je důležité být vždy v technologickém pokroku v letectví. Z tohoto důvodu vždy chceme mít nejnovější technologie a nejnovější materiály. Naše flotila letadel je zcela nová a byla získána přímo od výrobce. EAS Barcelona se také rozhodla pro nejnovější technologii kokpitu používanou ve všech moderních letadlech globálních leteckých společností, přičemž představují letové údaje na velkých obrazovkách, které nabízejí více informací a lepší interpretaci parametrů. To je to, co se nazývá "skleněná kokpit". Věříme, že bezpečnost a kvalita jsou naprosto zásadní, a proto máme nové letadlo s nejnovější technologií. To je zdaleka nedostatečné, ale bohužel existuje častá tendence, která vede k tomu, že průměrný věk letadel používaných k výcviku ve Španělsku je 20 let a v důsledku toho nemá nejnovější vývoj v odvětví, v němž jsou technologické pokroky mají velký význam. Použité letadla jsou TECNAM 2002 pro základní výcvik a TECNAM 2006 pro pokročilé školení a IFR.
Pokud jde o letové simulátory, EAS Barcelona má dva - jediné ve Španělsku, které se používají pro všechny letové fáze - které používají pouze nejnovější a nejnovější technologie.
První simulátorový certifikát FNPTII je založen na stejné rovině použité v praxi TECNAM 2006 a druhý je v nejpoužívanějším leteckém letadlu na světě: AIRBUS 320.

2-trénink v Barceloně

Ústředí EAS sídlí ve městě Barcelona, ​​kde se konají všechny přednášky a vyvíjí se letový simulátor. Lokalita školy poskytuje velkému pohodlí studentům, kteří se setkávají méně než sto metrů od hlavního vlakového nádraží, metra a autobusové zastávky pro meziměstskou dopravu, cestování na další vzdálenosti nebo pro cestování do a od hlavních odlehlých vesnic. Kulturní hodnoty, volný čas a služby města Barcelona jsou skvělým přínosem pro studenty. Barcelona je kosmopolitní město s příjemným, otevřeným postojem a skvělou atmosférou. S téměř dvěma miliony obyvatel stojí jako jeden z velkých měst středomořské Evropy. Jeho obrovské komerční a gastronomické nabídky vytvářejí bezkonkurenční atmosféru. Přidejte k tomu svou velkolepou architekturu z různých období - z pozůstatků římské architektury v gotické čtvrti až po nesčetné úchvatné modernistické stavby navržené velkými architekty (například Antoni Gaudí, který je vždy vytyčen), jeho urbanistické uspořádání a moderní budovy , a kulturní a umělecké odvolání je nepopiratelné. Geografická poloha Barcelony je také privilegovaná - otevřená k moři, se zvláštním přístavem a skvělými plážemi a rozšiřující se do hory, do pohoří Collserola, kde si můžete vychutnat venkovní cvičení a nádherný výhled.

3 - Zkušenosti s výcvikem

EAS Barcelona vznikla z iniciativy vysoce specializovaného a zkušeného týmu s cílem nabídnout leteckou přípravu na nejvyšší úrovni. Řídící tým společnosti EAS Barcelona má více než dvacet let zkušeností s výcvikem a formací pilotů a palubních průvodčích (letadlových lodí), kteří vedli největší letový výcvikový park v Evropě. Můžeme se také pochlubit více než 150 000 hodin výcviku a hrdě jsme vyškoleni a licencovali více než 1 000 pilotů a 200 členů palubních průvodčích. Všichni zaměstnanci, kteří tvoří společnost EAS Barcelona jsou specializovaní a vysoce zkušení odborníci v oblasti leteckého výcviku, konkrétně při jeho zavádění a provozu, a jsou velmi spolupracující, spolupracují s cílem pozitivně a efektivně dokončit celou svou práci.

4- Vybavení

Administrativní ředitelství a obecná poštovní adresa společnosti EAS Barcelona jsou umístěny na ulici Rector Triadó vedle stanice Sants. Všechny tyto teoretické třídy a výcvik na simulaci letu se provádějí na tomto místě. Individuální setkání studentů s příslušnými osobami zapojenými do výcviku studentů s ohledem na jejich průběh, ověření účinnosti výuky, řešení a řešení problémů (v případě potřeby) a pravidelná hodnocení se také uskuteční na tomto místě. Letové zasedání jsou dokončeny na letišti Sabadell, ve kterém má EAS Barcelona svou vlastní kancelář a letadlo, zónu přípravy letu a soukromé salonky jak pro studenty, tak pro instruktory. EAS Barcelona splňuje potřeby všech svých studentů různými způsoby:

 • Teoretická a simulační fáze výcviku ve velkém centru města (Barcelona, ​​Sants): Umístění a uspořádání města poskytuje studentům rychlý a snadný denní přístup. Naopak, jiné, vzdálenější vzdělávací podniky (ty, které nejsou EAS Barcelona ) nutí studenty plýtvat hodně času na dojíždění.
 • Učebny jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, IT a počítačovým softwarem, ale také vybaveny pro použití více "tradičních" systémů. To znamená, že využití pokročilých technologií je v procesu učení nejdůležitějším, ale výhradní používání uvedené technologie by mohlo způsobit nedostatky.
 • Rádiotelegrafie (RT) Místnost: Studenti mohou dokončit své letové simulace z jednotlivých kajut, ve sdíleném vzdušném prostoru s jinými výcvikovými letadly, které věrně reprezentují skutečné letadlo. V jiné místnosti instruktor nebo kontrolor spravuje letecký prostor (a lety) aspirativních pilotních studentů přesně tak, jak jsou skutečné lety řízeny v reálném vzdušném prostoru (kdekoli na světě).
 • Knihovna: Díky tomu, že současná informační technologie umožňuje uchovávat tisíce tisíc digitálních knih v podobě tablet, je knihovna místem ticha a poskytuje studentům pohodlí a dostatečný prostor k čtení, psaní, náčrtu, představě a především zavést do praxe vše, co se naučil po celou dobu trvání kurzu.
 • Soukromé zasedací místnosti: Je naprosto zásadní, aby student pravidelně a zejména kdykoli to obdržel orientaci, hodnocení a řešení jakýchkoli konzultací nebo obav, které by mohly vzniknout v souvislosti s jejich teoretickým výcvikem. S využitím našich soukromých zasedacích místností, které se nacházejí ve stejné budově jako učebny, lze výše zmíněnou konzultaci nebo obavu řešit a řešit okamžitými kroky.
 • Vybavení letové fáze (prostor pro instruktáž, příprava a analýzu nálezů společně s letovým odesláním) v budově služeb letiště Sabadell: Studenti musí být schopni účinně organizovat a organizovat všechny před a poletové služby; což odpovídá samotné letové škole a službám provozovatelů letišť v řízení letového provozu, okamžitě a v nejlepších termínech jak pro kvalitu, tak pro pohodlí. Tak funguje profesionální svět a také to, jak jsou dosaženy nejlepší výsledky - jsou tak funkční, že jsou vzdělávací.

4 - Naše poslání a vize

EAS Barcelona usiluje o to, aby byla vzdělávací institucí s plně spokojenými studenty, jejichž studenti jsou schopni dosáhnout co nejlepšího výsledku ve výcviku. EAS Barcelona má v úmyslu stát se předním leteckým vzdělávacím podnikem v Evropě, který je synonymem pro kvalitní školení. Kvalita slovo není jen zvuk pěkný, navzdory jeho zneužití bezpočet propagačních vyhladovělé jednotlivci nebo organizacemi. Kvalita není ani pouhý výraz používaný s úmyslem chválit se za práci vykonanou v pokusu o krok o krok blíže k dokonalosti. Možná absolutní dokonalost neexistuje, ale mělo by existovat určitá úroveň ověřovatelů, která by označovala různé stupně kvality. Kvalitu lze prokázat uspokojením výsledků. Tímto způsobem je cílem EAS Barcelona že jeho studenti dokončí své vzdělání s nejlepšími výsledky, doprovázenými širokým spektrem dovedností: nejen s jejich naučenou schopností, ale také se zdravým úsudkem, vědeckými poznatky a pracovními schopnostmi. Tým EAS Barcelona dosáhl toho několika let. Všichni jejich piloti a palubní průvodčí, kteří pokročili v jejich formálním tréninku a létají dnes, dělají s velkým úspěchem v řadě vnitrostátních a mezinárodních leteckých společností. Mluvit o kvalitě mluví konkrétněji o bezpečnosti a ochraně. Jeden neexistuje bez druhého. Otázka bezpečnosti proniká každou činností prováděnou na EAS Barcelona . EAS Barcelona , globální bezpečnostní náležitosti, které jsou čím dál ambicióznější a časově náročné a tudíž náročnější, nejsou nepohodlnou překážkou ani obtížemi, které je třeba překonat. Spíše jsou příležitostí k neustálému zlepšování. Základem pro činnost a v zásadě pro náš celkový účel. Tato charakteristika společnosti EAS Barcelona je prvním nezpochybnitelným argumentem pro uznání kvality a bezpečnosti (na nejvyšší úrovni), a to jak neodmyslitelných, tak podstatných faktorů. V žádném případě to není jen způsob, jakým jednáme (nebo jak chceme jednat), ale dosažení cílů v této a všech oblastech je součástí vlastní DNA DNA společnosti EAS Barcelona . Prostřednictvím rozšíření důležitosti kvality a bezpečnosti všem EAS Barcelona zapojeným do EAS Barcelona na každé úrovni - ať už jsou to instruktoři, organizátoři nebo ředitelé - lze dosáhnout dosažení těchto požadovaných úrovní kvality a bezpečnosti.

Místa

 • Barcelona

  Rector Triadó 94 Entresuelo, 08014, Barcelona

  • Barcelona

   Sabadell airport Carr. de Bellaterra, s/n, 08205, Barcelona

   Otázky