Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Easton Country Day School

Easton Country Day School

Easton Country Day School

Úvod

Easton Country Day School


Easton Country Day School je malá soukromá soukromá škola pro třídy Pre-K až 12. Rozvíjíme pečující a podpůrnou atmosféru, která podporuje společenský a emoční růst spolu s akademickou zručností. Set na deset hektarů v zalesněné oblasti v centrální Easton, náš areál zahrnuje krásné hřiště, atletické pole a velkou, dobře jmenovanou budovu s prostorem pro všechny druhy učebních zážitků.

73460_EastonCountryDaySchool01.png


Naši silní akademičtí pracovníci jsou vertikálně integrovaní a umožňují jednotlivcům postupovat se svou vlastní rychlostí (namísto toho, aby se omezovali na jednorázové věkové kategorie). Naši absolventi jsou důsledně přijímáni do všech konkurenčních soukromých středních škol a internátních škol. Ti, kteří si vybírají veřejné vysoké školy, jsou obvykle zařazováni do tříd s vyznamenáním.

Ještě důležitější je, že naši studenti se stanou emocionálně bezpečnými a sociálně schopnými adolescenty. To proto, že vzdělávání ECDS zahrnuje malé třídy, spoustu interakcí mezi dospělými a formální programy, které podporují konstruktivní vztahy. Náš nezvykle nízký poměr studenta k učiteli umožňuje fakultě ECDS pozorně sledovat všechny děti. Zasahujeme do prvního náznaku rizikového společenského chování a krásně odměníme nejčasnější projevy integrity.

V souladu s celoevropským přístupem poskytuje ECDS předškolní třídy pro děti od 2 let a péči o děti ve věku 3 měsíců a více.

Easton Country Day School se nachází v klidné, krásné nemovitosti přímo naproti knihovně. Naše velké učebny jsou světlé a vesele vyzdobené, zatímco naše hřiště zahrnuje složité hřiště a rozsáhlé atletické pole. Zařízení ECDS poskytují vynikající zázemí pro různorodé a naplňující základní školní vzdělávání.

 • 225 studentů / 11 zahraničních studentů

 • Příjemné, krásné a přátelské venkovské město

 • 1 hodina do New Yorku / 2,5 hodiny do Bostonu

 • Většina rodin cestovala po celém světě, včetně Asie

 • Connecticut je považován za "vzdělávací stát" v USA. Vysoké školy jsou v USA nejlépe hodnoceny. Univerzity o tom vědí

 • Connecticutova akademická reputace

 • Connecticut se řadí k nejvyšším v USA s učiteli a obyvateli s pokročilými vysokoškolskými tituly

 • Connecticut má rozmanité odvětví (věda, finance, lékařství, IT, média, digitální design). Hlavní společnosti mají sídlo ve státě

 • Absolventi ECDS navštěvují vysoké školy a univerzity po celé zemi, včetně Cornell, Yale, University of Connecticut a dalších špičkových škol

 • Školní výlety (výlety probíhají měsíčně) Výlety zahrnují mimo jiné i cestování do Washingtonu DC, New York City, Metropolitního muzea, Blowing skla, komunitního servisu, obložení zipů, Go-Karting, bruslení na ledu, lyžařské výlety.

 • Rozmanitost organizovaných týmů: basketbal, lukostřelba, fotbal, softball, tenis a dráha
73461_EastonCountryDaySchool02.png


Požadavky na přijetí


Přijaté známky: 7, 8, 9, 10 a 11

Požadavek GPA: 2,7 GPA

 • Oficiální přepisy s popisy kurzu v anglickém jazyce

 • Matematické a anglické doporučení učitelů

Skype Rozhovor: Studenti budou pohovořeni přes Skype mezinárodním správcem

Bydlení: všichni studenti jsou umístěni v hostitelských rodinách. Tyto domy jsou v Eastonu a okolí.


Skóre TOEFL

7.

9. třída 50

10. třída 60

11. stupeň 70

12. stupeň 80 Flexibilní


"Učitelé v Easton Country Day School jsou tak podporující a opravdu pečující. Náš syn vzkvétá a učí. Byl úžasný sledovat jeho růst. Jeho učitelé jsou trpěliví, znalí a kreativní. "

- Easton Country Day School Parent

Místa

 • Easton

  660 Morehouse Rd, 06612, Easton

Otázky