Keystone logo
Easton Country Day School ESL a středoškolský program v Connecticutu
Easton Country Day School

ESL a středoškolský program v Connecticutu

Easton, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

USD 35 000 / per year *

Na kampusu

* 35.000 dolarů za rok pro zahraniční studenty a poplatky za hostování

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Program Easton Country Day School (ECDS) se zaměřuje na rozvoj studentů schopných vystoupení na nejkonkurenceschopnějších univerzitách.

Usilujeme o dosažení naší mise tím, že:

 • Udržování tříd malých, aby každý student dostal spoustu individuální pozornosti.
 • Zaměstnává pouze vysoce kvalifikované a pozoruhodně oddanou učitelku, jejíž výjimečné dovednosti jsou co nejlépe využity.
 • Integrace víceúrovňových kurzů spolu s individuálním praktickým přístupem k řešení problémů pro akademické pracovníky.
 • Udržování aktivního partnerství s rodiči při stanovování a dodržování standardů chování a postojů, které dobře reflektují naši společnou víru v sociální odpovědnost.

Program anglického jazyka (ESL) s místní univerzitou

73462_ESL01.jpg


Navrženo tak, aby výrazně zvýšilo skóre TOEFL


Easton Country Day School vyvinula program pro studenty ze zahraničí, který se zaměřuje na akademické i kulturní ponoření. Kromě základního akademického programu nabízí ECDS možnost specializovat se na vybrané oblasti obohacování, které pomohou prohloubit znalosti v specializovaných oblastech a současně poskytnout kulturní ponoření. Studenti budou umístěni do hostitelských rodin tak, aby byli schopni získat další pozornost k americké kulturní zkušenosti a angličtině.

 • Výuka pro celý program je 35 000 USD ročně pro zahraniční studenty. ESL online kurz je zahrnut a poskytován všem zahraničním studentům ve spolupráci se Sacred Heart University.

 • Homestay jsou poskytovány našim mezinárodním studentům prostřednictvím našich partnerů. Pracujeme s každým studentem, abychom zajistili, že naši partneři odpovídají studentům s rodinami.


Co nabízíme:

 • ELL v rámci jedné učebny mohou být různorodé, pokud jde o jazykovou způsobilost, znalost anglického jazyka, předchozí zkušenosti ve školách a čas v USA. Abychom to řešili, nabízíme velmi malé třídy ELL s instrukcemi přizpůsobenými jednotlivcům.

 • Instrukce se zaměřuje na poskytování praktik specifických pro danou disciplínu, které jsou navrženy tak, aby vytvářely koncepční porozumění a jazykovou kompetenci v tandemu. Učení je společenský proces, který vyžaduje, aby učitelé úmyslně navrhli příležitosti k učení, které integrují čtení, psaní, mluvení a naslouchání praktikám každé disciplíny.

 • Kurzy literatury a psaní upravené tak, aby se zaměřily na budování dovedností v oblastech v rámci anglické disciplíny, aby současně zvýšily znalost anglického jazyka a připravily studenty na úspěch v hlavních kurzech angličtiny, neboť pokračují ve studiu prostřednictvím vysokých škol.

 • Týdenní intenzivní kurzy TOEFL pro přípravu testů zaměřené na čtení, poslech, mluvení, psaní a testování strategií potřebných ke zlepšení skóre testů, aby byly splněny vysoké standardy amerických univerzit.

 • Kurzy určené k usnadnění přechodu ze zámoří do Ameriky tím, že poskytují pochopení, jak uspět v americkém vzdělávacím systému, stejně jako obecný úvod do americké kultury.

73463_ESL02.jpg

O Škole

Otázky

Podobné kurzy