Keystone logo
© The University of Fredericton
École nationale d’aérotechnique

École nationale d’aérotechnique

École nationale d’aérotechnique

Úvod

Škola specializovaná na aerotechniku

École nationale d'aérotechnique (ÉNA), přidružená škola v Édouard-Montpetit CEGEP, je považována za největší vysokou školu technickou v oboru letectví na světě. ÉNA má unikátní zařízení s 37 letadly a 35 specializovanými laboratořemi a nabízí exkluzivní technické programy v Quebecu pro údržbu letadel, leteckou a leteckou techniku ​​uznanou společností Transport Canada.

ÉNA může každoročně ubytovat téměř 1300 studentů v běžném vzdělávání a několik set techniků v oblasti dalšího vzdělávání. Navzdory působivému počtu studentů, kteří jsou školeni každoročně ve škole, má tento průmysl v současné době nedostatek Vyhlídky zaměstnání a vyhlídky na zaměstnání našich absolventů jsou vynikající.

ÉNA je také jednou z mála škol schválených kanadskou národní obranou za účelem výcviku armády v oblasti údržby letadel.

Kromě zajištění vyváženého výcviku mezi teorií a praxí nabízí ÉNA svým studentům příležitost zapsat se do pracovního / studijního programu a získat přístup k pracovním stáním doma iv zahraničí. venku.


Tréninkové ekvivalence

Vytvoření Mezinárodní rady pro letecký a kosmický výcvik (CIFA) umožnilo společnosti ÉNA zajistit její mezinárodní působnost. Cílem této organizace je vytvořit ekvivalenty výcviku, které splňují evropské, americké a kanadské standardy.

Místa

  • Saint-Hubert

    5555, place de la Savane, J3Y 8Y9, Saint-Hubert

Otázky