Keystone logo
Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Úvod

KDO JSME

Elitní manažerská škola

- Průkopník univerzitního studia Pathway ve Wellingtonu na Novém Zélandu

EMS je od roku 2003 plně akreditovanou butikovou jazykovou a obchodní školou NZQA se sídlem v centru města Wellington. (NZQA je přesvědčena o našich vzdělávacích výkonech a schopnostech sebehodnocení)

EMS je schválen a financován Komisí pro terciární vzdělávání (TEC) a Ministerstvem sociálního rozvoje pro školení nadace a zvyšování kvalifikace zaměstnanců.

EMS zavádí vysokoškolské vzdělání Pathways které studentům efektivně šetří čas i peníze, a hrdě se stává průkopníkem univerzitního vzdělání Pathway ve Wellingtonu.

CO NABÍZÍME

EMS se věnuje tomu, aby se vám splnila požadovaná budoucnost. Poskytuje vám průkopnické vysokoškolské Pathway programy prostřednictvím našich dohod o artikulaci se špičkovými univerzitami na Novém Zélandu.

EMS nabízí dohody o převodu až 120 kreditů na obchodní tituly na Massey University, Auckland University of Technology (AUT) a Institute of Technology včetně WelTec a Whitireia. Kvalifikovaní absolventi EMS mohou vstoupit přímo do druhého ročníku studia na univerzitě a do dvou let se kvalifikovat pro obchodní vzdělání. EMS se také snaží nabídnout diplomy v oblasti IT, řízení cestovního ruchu, účetnictví a financí, které také vedou k příslušným titulům jejích akademických partnerských univerzit.

EMS nabízí programy schválené NZQA pro novozélandský certifikát anglického jazyka (NZCEL) úrovně 3 a 4, které jsou široce přijímány univerzitami na Novém Zélandu jako náhradní vstupní kritéria IELTS 5.5 nebo 6.0.

Pokud se studenti zapisují na diplomy NZCEL +, mohou získat stipendium v hodnotě 8 000 USD na diplom ze studia na EMS.

EMS je také interním testovacím centrem angličtiny schváleným NZQA, které poskytuje studentům více možností vstupu pro akademické výsledky.

PROČ EMS

Tam, kde univerzita usiluje o akademickou dokonalost a polytechnika připravuje absolventy připravené na práci, vám ELITE nabízí obojí v pečujícím prostředí, kde záleží na každém jednotlivém studentovi. Zaměřujeme se na pomoc každému z vás, aby se stal připraveným na kariéru prostřednictvím našeho komplexního vzdělávacího a personalizovaného systému úplné podpory.

o Elitní vzdělávání: Vyhrazené malé třídy, které mají zásadní rozdíl (např. třída diplomů 6–16 studentů).

o Personalizovaná podpora studentů: Staráme se o studenty jako o jedinečné jedince s různými potřebami a cíli. Naše postupné recenze během vzdělávací cesty studentů zajistí jejich úspěch.

PODPORA STUDENTŮ

Nabízíme řadu mimoškolních aktivit včetně dobrovolnických zkušeností.


Poskytujeme jednorázové bezplatné služby včetně zlevněných:

 • Univerzitní převod a zápis
 • 1 $ expresní káva
 • zdravotní a cestovní pojištění
 • letenka
 • Prohlídky na Novém Zélandu, Austrálii a USA


VLASTNOSTI MÍSTNÍHO OBLASTI

Wellington, bezpečné a přátelské hlavní město Nového Zélandu, je cílem volby pro chytré, kreativní a ambiciózní studenty.

1) Vzdělávací systémy na světové úrovni-Vzdělávací systém Nového Zélandu je zařazen na 1. místo na světě podle The Economist Intelligence Unit za poskytování vzdělávání o budoucích dovednostech pro jeho mládež. Wellington má spoustu skvělých možností od školy až po světovou univerzitu.

2) Wellington je jediné akreditované hlavní město „bezpečné komunity “ na světě. Je to bezpečné a přátelské místo pro volání domů. Studenti zde mají bezpečné a bezpečné prostředí pro život, práci a studium.

3) Skvělá kvalita života - Wellington je světově proslulý jako úžasné místo k životu. Wellington byl od Lonely Planet označován za „nejúžasnější hlavní město na světě“ a Deutche Bank jej označila za nejlepší místo na světě k životu. Lidé, kteří žijí ve Wellingtonu, hodnotí velmi dobře vlastní kvalitu života, přičemž 87% obyvatel hlásí dobrou kvalitu života. Je to skvělé místo být studentem. Je dostatečně malý na to, aby získal přátelský zážitek na Novém Zélandu, a pulzující město nabízí spoustu aktivit.

4) Kompaktní a pochozí město -Tři univerzity světové třídy jsou vzdálené 15 minut chůze od centra Wellingtonu a mnoho dalších terciárních poskytovatelů a škol. Wellington je také dobře propojen efektivní a čistou sítí vlaků a autobusů - což pomáhá vysvětlit, proč má Wellington nejvyšší využití veřejné dopravy na obyvatele na Novém Zélandu!

5) Spousta krásných otevřených prostor - Ohromující pobřeží Wellingtonu, čerstvý vzduch a otevřené zelené plochy znamenají, že skvělá rekreace v přírodě, sport a parky jsou vždy na dosah. Zelený pás lemující centrum města Wellington je plný pěších a cyklistických stezek a nábřežní zóna je dokonalým místem pro polední procházku. Každý rok se u nás objeví více než 2100 hodin slunečního svitu, takže budete mít spoustu šancí dostat se ven a užít si naše krásné město! Díky velké sbírce regionálních parků a 497 km pobřeží je krajina ve Wellingtonu vždy na dosah. Ve Wellingtonu je snadné žít v blízkosti přírody, i když žijete v bytě ve městě. Je to jeden z těch nejlepších scénářů z obou světů. Jen se dostat ven a užít si to. Je to zábava.

6) Rozmanitost - asi třetina obyvatel Wellingtonu se narodila mimo Nový Zéland - město je multikulturním centrem. Lidé z celého světa se rozhodnou žít ve Wellingtonu, což z něj činí rozmanité a vzrušující místo.

7) Inteligentní kapitál - budete se cítit jako doma obklopeni nejvzdělanějším obyvatelstvem v zemi. 28% procent lidí ve Wellingtonu ve věku 15 let a starších má bakalářský nebo vyšší titul jako nejvyšší kvalifikaci ve srovnání s 20% na národní úrovni.

8) High -tech kapitál - jsme domovem mnoha inovativních podniků, jako jsou Weta Workshop a Weta Digital, Xero a Pik Pok, součást rychle rostoucího a digitálního technologického průmyslu Wellingtonu. Region má nejvyšší podíl lidí zaměstnaných znalostními službami v zemi, což z něj činí vzrušující místo pro život a studium.

9) Jsme Střed Středozemě- láskyplně známý jako Střed Středozemě, jsme město, kde ožívá filmová tvorba. Oceněný talent ve Wellingtonu přispěl k projektům jako Ghost in the Shell, Hobbit, Pete's Dragon, Avatar, Krampus, King Kong, trilogie Pán prstenů a mnoho dalších.

10) Kulinářský kapitál - milujeme jídlo! Wellington, uznávaný, má více restaurací, kaváren a barů na obyvatele než New York City. Chybí vám jídlo z domovské země? Nepropadejte panice - existují specializované supermarkety a restaurace s potravinami z celého světa. A pokud máte opravdu rádi jídlo, nezapomeňte se každoročně v srpnu zúčastnit festivalu Visa Wellington On a Plate.

11) Festivalové město Nového Zélandu - Wellington je zábavné a živé místo k životu s kalendářem plným vzrušujících událostí. Od každoročních festivalů, kulturních zážitků, živých vystoupení až po sportovní zápasy a vše mezi tím najdete spoustu zábavy, které vás budou bavit.

Rádi vás přivítáme v naší rodině EMS a pomůžeme vám dosáhnout vašich akademických cílů na Novém Zélandu.

Také nás zajímají naše anglické programy:

Programy angličtiny jako druhého jazyka:

 • Obecná angličtina (začátečník až mírně pokročilý)
 • Certifikát English + Barista
 • Angličtina + sport
 • Studijní cesta
 • Novozélandský certifikát anglického jazyka (NZCEL) úroveň 3 (nahradit IETLS 5.5)
 • Novozélandský certifikát anglického jazyka (NZCEL) úroveň 4 (nahradit IELTS 6.0)
 • Novozélandský certifikát anglického jazyka (NZCEL) úroveň 4 (nahradit IELTS 6.5) (čeká na schválení)

Navštivte prosím: www.ems.ac.nz

Místa

 • Wellington

  Levels 3 , 4 & 6 Grand Central Tower 76-86 Manners Street PO Box 24248, Wellington 6011 NEW ZEALAND, 6011, Wellington

  Otázky