Keystone logo
Englishour

Englishour

Englishour

Úvod

Vítejte v Englishour!

Plně akreditovaná škola

Naučte se anglicky rychle!

Centrum Englishour , umístěné v centru města Dublin, nabízí jazykové kurzy a kurzy pro řečníky cizích jazyků.

Náš tým zkušených, profesionálních a kvalifikovaných učitelů vás naučí mluvit anglicky jako rodák. S každou lekcí angličtiny se zlepší vaše komunikační dovednosti v mluvení, psaní a poslechu.

Englishour je uznáván společností ACELS, akreditací a koordinací služeb anglického jazyka pro výuku anglického jazyka (ELT).

Englishour je členem marketingové angličtiny v Irsku (MEI).

V centru angličtiny je náš závazek učit studenty přirozené mluvené angličtině - angličtinu, jak se říká domorodci, na rozdíl od formální angličtiny, kterou jste se mohli naučit ve škole, ale pro den byste neměli hodně užitečné den.

Naše dvě školy jsou umístěny v blízkosti ulice O'Connell v centru Dublinu, co by kamenem dohodil od Spire a GPO, a to jak pro návštěvníky města, tak i pro lidi, kteří zde pracují, kteří chtějí zlepšit svou angličtinu. Nabízíme celou řadu kurzů v různých obdobích a úrovních, včetně večerů a víkendu, a také uspořádáme ubytování a zábavu, jako jsou výlety pro hostující studenty.

Proč Englishour?

 • Studenti v jazyce Englishour se rychle učí
 • Komunikativní metodika založená na úkolech
 • Malé třídy
 • Fantastické umístění v centru města
 • Wifi zdarma
 • Žádný registrační poplatek
 • Freebooky a materiály a čaj a káva
 • Exkurze velmi víkend na návštěvu Irska

Naše kurzy angličtiny

Nabízíme řadu kurzů anglického jazyka, které vyhoví vašim potřebám a požadavkům. Naši učitelé budou s vámi úzce spolupracovat, abyste zajistili splnění vysokých standardů anglického jazyka, které potřebujete.

Naše ranní třída je intenzivní kurz zaměřený na zdokonalování dovedností mluvení, gramatiky, poslechu, čtení a psaní. Naši zkušení učitelé vás dovedou ke komunikaci přesným a přirozeným způsobem.

Odpolední třída pouze € 35 za týden! Úplný a pestrý kurz, kdy se zaměření na lekce vždy promlouvá! V této třídě se žáci učí řadu nových a vzrušujících slovíček, se kterými se pak mohou vyjádřit pomocí cílového jazyka.

Večerní třída. Studie pro sebe nebo uznávaný Cambridge nebo IELTSexam. Veškeré knihy a materiály jsou zahrnuty v ceně. Třídy zahrnují mluvení, psaní, poslech a gramatickou přesnost.

Sobotní třída. Pro ty, kteří jsou zaneprázdněni během týdne. Sobotní třída je o učení anglických komunikačních dovedností v přátelské atmosféře. Každou sobotní lekci jsou tři hodiny gramatiky, poslouchání a samozřejmě mluvit!

Englishour poskytuje pohodlné a kvalitní ubytování studentům, kteří s námi studují. Můžete si vybrat mezi pobytem s hostitelskou rodinou, sdílením bytu s dalšími studenty angličtiny nebo kvalitní ubytovnou.

Pravidelně kontrolujeme veškeré naše ubytování, abyste zajistili, že váš pobyt bude pohodlný a bezpečný během celého kurzu.

Místa

 • Dublin

  Englishour 3 Lower Abbey Street & 20 Eden Quay Dublin 1 Ireland, , Dublin

Otázky