Keystone logo
© Eva Dang
European School of Economics

European School of Economics

European School of Economics

Úvod

European School of Economics (ESE) je soukromá vysoká škola bez hranic, multikulturní a pragmatické, plně akreditovaná ve Velké Británii a pořadí subjektů uvedených na seznamu.
ESE nabízí bakalářské, magisterské, MBA a krátké programy v centrech v Londýně, Římě, Miláně, Florencii a Madridu.

Absolventi ESE patří mezi nejkonkurenceschopnější obchodní profesionály na trhu, připravují se na vedoucí úlohy v oblasti mezinárodního marketingu, financí, komunikace a řízení. Se schopností individuálně přizpůsobit svůj studijní program, studenti ESE:

studium v ​​zahraničí se středisky ESE po celém světě;

se specializují mimo jiné na špičkové obchodní odvětví, jako jsou móda, události, hudba, sport, umění, média a lidské zdroje;

kompletní stáže, výběr z více než 1500 předních organizací po celém světě.

Škola bez hranic, European School of Economics je novou koncepcí vysokoškolského vzdělávání. Kombinace vysokoškolské excelence, mezinárodnosti a pragmatismu jsou programy ESE a certifikační programy navrženy tak, aby připravily novou generaci vedoucích pracovníků a podnikatelů. European School of Economics (ESE) je uznávanou vzdělávací institucí, akreditovanou britskou akreditační radou (BAC).

Co dělá ESE skvělým místem pro studenty?

Osobní a na míru šitá vzdělávací zkušenost - na ESE získáte individuální a vzrušující zážitek díky malé velikosti třídy a vynikajícímu poměru student / učitel

• „ The Dream je ta nejskutečnější věc “ - studenti ESE rozvíjejí jedinečnou akademickou a odbornou Pathway prostřednictvím vybraných kurzů a stáže

Pragmatismus - praktická zkušenost v současné obchodní praxi prostřednictvím komplexního programu stáží

Internacionalita - studentský subjekt pocházející z více než 60 zemí a studuje v zahraničí s centry ESE po celém světě

Specializace na špičkové podnikatelské sektory , včetně módy, událostí, hudby, sportu, umění, médií a lidských zdrojů

Velké stáže - studenti ESE si mohou vybrat z více než 1500 předních organizací po celém světě

Vzdělávací filozofie

European School of Economics si představovala narození nového lidstva, vytvoření jedinců bez předsudků a strachu a schopných harmonizovat zdánlivé, starodávné antagonizmy mezi ekonomikou a etikou, činností a kontemplací a finanční síly a lásky.

Cílem bakalářských, magisterských, MBA a certifikačních programů ESE je připravit mezinárodní podnikatele a manažery s kulturním vědomím, schopnostmi a morálními kvalitami, které jsou ve světě současného podnikání nejvíce potřebné.

Hodnoty ESE

Za každým lidským úspěchem, na počátku každé intuice, každého vědeckého nebo společenského dobytí, za největšími světovými finančními a průmyslovými společnostmi a to vše, co je krásné, užitečné a bohaté, je vždy jeden člověk, jeden člověk a jeho sen.

Pouze jednotlivci mohou transformovat společnost. Jen jedinci mohou snít. Posláním ESE je vytvořit novou generaci mladých podnikatelů a firemních vůdců, vizionářů, pragmatických snílků. Dosažení takového cíle vyžaduje více než dobré programy a dobré učitele. ESE je systém životně důležitých myšlenek a připravuje studenty, aby se staly novými buňkami uzdraveného člověka, bez konfliktního myšlení, pověření, předsudků a zastaralých myšlenek, které samy o sobě kultivují neohroženou vášeň na velikost.

Život organizace, budoucnost národa, celé civilizace závisí na existenci těchto mužů a žen. Vedoucí budoucích organizací budou filozofy jednání. Tito lidé jsou dražší než zlato a ropná pole. Přinese úspěch a dlouhověkost podnikům světa.

Přijmeme myšlenku, že je třeba je rozvíjet, že akademická dokonalost musí držet krok s rozvojem svého individuálního lidského potenciálu a že rozvíjení intelektuálních schopností musí probíhat společně s vytvořením opravdové internacionality a dobrých operativních dovedností, a to jak v oboru získaných, světa.

Úspěch člověka jako organizace je určen jejich filozofií.

Proto v ESE je zřejmé, že skutečné vzdělání není pouze výukou pojmů a rozvojem dovedností, ale především přenosem jedinečné filozofie školy, jejích myšlenek a základních principů. ESE poskytuje přístup k podnikání a širokou vizi života prostřednictvím procesu intelektuálního, uměleckého, politického, etického a sociálně-kulturního průzkumu, zaměřeného na sebeobjevení a práci na sobě zaměřeném na integritu.

Ani znalost, ani vzdělání, bohatství ani společenské postavení nemusejí připravit cestu k úspěchu, ale spíše vaše vlastní znalosti a bezúhonnost.

Vývoj všech obchodů, od místní prodejny rohů až po obory mezinárodního průmyslu a financí, je jejich vědomá přeměna na "škola bytí". Jejich cílem a skutečnými obchodními cíli bude vývoj všech osob, které se přímo účastní, a zúčastněných stran. Korporace a organizace budoucnosti budou místem aspirace a osobního zlepšování, kde pracovníci a zaměstnanci odešlou ke konci dne větší pocit porozumění, štěstí a zodpovědnosti a kde se i budou postarat i ty nejvzdálenější buňky organizace s cílem vyvíjet a urychlit jejich pokrok.

Místa

 • London

  ESE London 4 Mandeville Place, W1U 3BG, London

  • Rome

   ESE Rome Via della Cordonata 7 , 00187, Rome

   • Milan

    ESE Milan Via Tortona, 27 , 20144, Milan

    • Florence

     ESE Florence Borgo SS. Apostoli, 19 , 50123, Florence

     • Madrid

      ESE Madrid Calle Serrano Anguita, 10 3º Derecha , 28004, Madrid

      Otázky