Keystone logo
ESME

ESME

ESME

Úvod

ESME : Duch inovace bez hranic

ESME , založená v roce 1905, je soukromá, nezisková škola pod dohledem Ministerstva školství a výzkumu. Škola má dlouhou tradici školení inženýrů se širokým, dobře rozvinutým základem, který jim umožňuje bez problémů přejít na jakékoli aspekty trhu práce ve strojírenství.

Uznaná inženýrská škola

Člen konsorcia nejlepších francouzských škol ve strojírenství a podnikání «Grandes Ecoles», ESME je také signatářem Erasmus Charter for Higher Education a členem sítě «n+i», mezinárodní sítě inženýrských škol.

ESME je školit inženýry prostřednictvím nejmodernějšího výzkumu. Snažíme se přispět k rozvoji vědeckých poznatků a rozšířit naši výuku prostřednictvím průmyslových a mezinárodních partnerství.

71902_71901_rsz_axellericci_coreedusud.jpg

Studentský život ve Francii

Svou roli na ESME hraje také rekreace s mnoha studentskými kluby od sportu po hudbu a víno. Četné společenské aktivity organizované v rámci školy představují vynikající příležitost zažít francouzský způsob života a poznat nové přátele.

Kromě toho rozsáhlá síť absolventů a kontaktů v oboru rozšiřuje mezinárodní příležitosti pro stáže a kariéru v zahraničí.

Základní výzkum

ESME poskytuje všem studentům příležitosti k úzkému zapojení do špičkového výzkumu. Mezioborový personál fakulty na vysoké úrovni se skutečně věnuje aplikovanému výzkumu prostřednictvím průmyslových a základních kontaktů a také akademickému výzkumu v rámci našeho základního výzkumu. Oblasti výzkumu pokrývají širokou škálu předmětů od energetických systémů po lékařské zobrazování nebo například forenzní vědy.

Partnerství zahrnují mezinárodní skupiny a start-upy a také prestižní národní instituce jako INSERM (Národní institut pro zdraví a lékařský výzkum) nebo CNRS (Národní institut pro vědecký výzkum). Studenti jsou s těmito výzkumnými aktivitami spojeni prostřednictvím stáží a projektů. Většina magisterských studentů realizuje projekt výzkumu a vývoje ve spolupráci s firmou nebo výzkumným ústavem pod dohledem člena fakulty.

Místa

  • Paris

    ESME 34 Rue de Fleurus, 75006, Paris

Otázky