Keystone logo
eta College

eta College

eta College

Úvod

Vášeň. Kariéra. Cesta života.

eta College je soukromá vysoká škola pro vzdělávání a odbornou přípravu se specializací na kvalifikace, které vedou k zaměstnanosti ve sportovním a fitness průmyslu.

Tyto kvalifikace jsou registrovány v Rámci kvalifikací vysokoškolského vzdělávání (HEQSF) a v Rámci kvalifikací povolání. Jsou srovnávány s nejlepšími mezinárodními standardy v oblasti sportu a fitness, což znamená, že naši absolventi jsou dobře vybaveni, aby našli zaměstnání v Jižní Africe a po celém světě.

Tim Mossholder / Pexels

118658_pexels-photo-1080882.jpeg

Společnost eta se pyšní tím, že je lídrem ve vzdělávacích programech pro sportovní a fitness průmysl. Jako univerzitní sportovní a fitness vysoká škola se věnujeme poskytování dynamických vzdělávacích programů, které vedou k mezinárodně uznávané kvalifikaci.

Naše profesní programy jsou schváleny CATHSSETA a naše vysokoškolské programy jsou akreditovány CHE. Naše kvalifikace jsou registrovány u National Qualifications Framwork (NQF) jihoafrickým kvalifikačním úřadem (SAQA).

Při plnění našich akreditačních kritérií jsou naše vysokoškolské pracoviště registrována na katedře vysokoškolského vzdělávání jako soukromá vysoká škola.

Abychom zajistili, že uspokojíme potřeby sportu a kondice v Jižní Africe, je společnost eta rovněž poskytovatelem licencovaných služeb se společností Sport and Recreation South Africa (SRSA).

Naše kvalifikace jsou srovnávány s mezinárodními osvědčenými postupy v oblasti sportu a fitness; Naši absolventi si tak mohou najít zaměstnání v Jihoafrické republice a po celém světě.

Studenti mohou studovat koučování vědy, fitness nebo sportovní management.

Existuje možnost studia na plný úvazek , což je ideální pro absolventy škol; částečný úvazek , což je skvělé pro ty, kteří chtějí změnit kariéru nebo se dozvědět více o svém oboru zájmu. Pro ty, kteří chtějí flexibilitu při studiu, je online učení perfektním řešením.

Victor Freitas / Pexels

118659_pexels-photo-703016.jpeg

eta se vyznačuje tím, že se jedná o specializovanou sportovní a fitness vysokou školu, která zcela ponoří své studenty do předmětu sportu, fitness nebo sportovního managementu. Vyrovnáváme teorii a výzkum ve třídě s praktickým učením a pracovními zkušenostmi.

Naši studenti nás nechávají kondičnější, silnější, než když začínali, absolvují kvalifikované a připravené pracoviště.

eta má dvanáct areálů. Nacházejí se v Bloemfonteinu, Botswaně, Kapském městě, Durbanu, východním Londýně, Georgii, Johannesburgu, Mauriciiu, Namibii, Port Elizabeth, Pretorii a Stellenboschu.

DHET registrované areály jsou BFN, CPT, DBN, GRG, JHB, PTA, STB. Máme další weby nabízející akreditované programy CATHSSETA v PLZ, Namibii, Mauriciiu a brzy v Botswaně.

eta Collegenabízí dva způsoby doručení. Můžete buď navštěvovat třídy v kampusu, nebo dokončit svou kvalifikaci pomocí distančního vzdělávání. Oba nabízejí učení zprostředkované technologií.

Proč tváří v tvář učení s eta College ?

eta College Face to face learning je způsob doručení, kdy dokončíte studium v kampusu se strukturovaným rozvrhem.

Naše areály nabízejí certifikáty a diplomy Fitness, Coaching Science and Sport Management a krátké kurzy a specializace.

eta College je akreditovaná a registrovaná vysoká škola se zaměřením na sportovní a fitness kvalifikace. Naše vzdělávací škola je světově proslulá svou metodou teoretického, praktického a pracovního učení, které nazýváme totální ponoření . eta College tvrdě učí a hrají tvrdě a náš kampus poskytuje ohnisko, kde k tomu dojde. Poskytujeme celou řadu učeben, praktických a rekreačních prostředí, aby naši studenti mohli dosáhnout jak teoretického učení, tak praktických dovedností při zábavě. Kromě toho máme vztahy s poskytovateli pracovišť, abychom zajistili, že studenti jsou vystaveni učení, které je relevantní pro jejich studium a poskytuje příležitosti pro zaměstnání nebo pro zahájení jejich vlastní praxe.

Snapwire / Pexels

118660_pexels-photo-618612.jpeg

Proč distanční vzdělávání s eta College ?

eta College Distance Learning je způsob doručení, ve kterém dokončíte studium z domova v souladu se strukturovaným rozvrhem.

Distanční vzdělávání poskytuje online výuku.

Chcete-li uspět s online / distančním vzděláváním, musíte být pracovití a nezávislí. Je důležité navázat stálý a pravidelný kontakt s lektorem, aby se zajistilo, že obdržíte potřebnou podporu. Další životně důležitou součástí distančního vzdělávání eta je složka zážitkového učení. To vyžaduje, abyste pracovali v terénu, stínovali, pomáhali a učili se od jiných profesionálů. Je také důležité, abyste měli e-mailovou adresu a přístup k počítači a internetu, protože to budete potřebovat pro výzkum a dokončení všech vašich úkolů.

Místa

  • Cape Town

    Western Province Cricket Club Sports Centre, 53 Ave de Mist, Rondebosch, 8001, Cape Town

Otázky