Keystone logo
European Bartender School

European Bartender School

European Bartender School

Úvod

Od doby, kdy jsme začali v roce 1999, proměnila European Bartender School přes 70 000 studentů ve vysoce kvalifikované barmany a rozpoutala je po celém světě. Jako přední barmanská škola na světě jsou naše kurzy nejrozvinutější v oboru a byly navrženy renomovanými odborníky.

Ale my jsme mnohem víc než jen barmanská škola. EBS je 360 ° zážitek navržený tak, aby se z vás stal nejlepší barman a člověk, kterým můžete být.

Prostřednictvím našich kurzů získáte bezkonkurenční školení, celosvětově uznávaný certifikát, síť celoživotních přátel a šanci cestovat po světě. A co víc, budete mít podporu před, během a po vašem kurzu, ať už si vyberete svůj cíl, nebo si najdete práci po celém světě.

Kick-start kariéru, která vás může vzít kamkoli. Připojte se k European Bartender School .

Získejte globálně uznávanou barmanskou kvalifikaci

Jsme hrdí na to, že jsme největší a nejprestižnější barmanskou školou na světě. Vyškolili jsme více lidí než kterákoli jiná barová škola a více než 70 000 studentů jsme změnili na kvalifikované profesionály. Certifikát EBS je uznáván a respektován bary, restauracemi a kluby po celém světě, takže po dokončení studia získáte první výběr nejlepších pracovních míst v oboru. Díky mezinárodnímu barmanskému kurzu a pokročilému barmanskému kurzu získáte také celoživotní přístup k naší online platformě EBS MatchStaff, která vás spojí s předními zaměstnavateli z celého světa.

Barmant si cestu po celém světě

S 25 školami roztroušenými na pěti kontinentech je EBS postavena pro cestovatele a uchazeče o dobrodružství. Prostřednictvím nás zažijete další část světa - nebo pokud zůstanete na místní úrovni, zcela novou stránku svého domovského města. Díky našim kurzům budete mít možnost zaškrtnout věci z vašeho seznamu kbelíků. Procestovat svět? ✔️ Změnit kariérní postup? ✔️ Získat zcela novou skupinu přátel? „Chceme, abyste se cítili jako nyní, je čas přestat říkat„ jeden den “a začít žít svůj nejlepší život.

Sdílejte nezapomenutelné zážitky s novými přáteli

Od prvního dne budete v komunitě otevřeni. A dlouho po absolvování kurzu budete i nadále součástí, budete mít prospěch z mnoha kariérních příležitostí a možností vytváření sítí. A studováním a bydlením se svými kursematy si rychle vytvoříte silná přátelství, která vydrží po celý život.

Živý život jako absolvent EBS

Objevte nová místa

Ať už to chcete prožít dole v Sydney, prožít své fantazijní ráje na ostrově v Phuketu nebo žít la dolce vita v Římě - máme pro vás 25 cílů.

Svoboda a flexibilita

Po ukončení studia si můžete užít stability, že budete vědět, že budete moci najít práci, ať jste kdekoli.

Udělejte úžasné vzpomínky

Seznamte se s celou novou skupinou lidí a vytvořte si přátelství a vzpomínky, které vydrží po celý život.

O nás

Založena v roce 1999

Od roku 1999 jsme expandovali po celém světě a otevřeli jsme přes 28 barmanských škol na 5 kontinentech. Za posledních 20 let absolvovalo naše jedinečné kurzy více než 70 000 lidí, z nichž mnoho pokračovalo v dosahování mimořádných věcí.

Více než 28 škol po celém světě

Máme školy umístěné ve 20 zemích Evropy, Asie, Severní Ameriky, Austrálie a Afriky. Nabízíme vám města, pláže a dokonce lyžařské destinace v Alpách.

Více než 7000 lidí se každoročně připojuje k naší barmanské rodině

Jsme největší barmanskou školou na světě z hlediska počtu studentů, které vzděláváme, a počtu škol, které máme na celém světě. Z tohoto důvodu je náš certifikát celosvětově uznáván a je na co hrdý.

Nejrozvinutější barmanské programy na světě

Naše barmanské kurzy jsou nejpokročilejší v oboru a byly navrženy pěti světově uznávanými barmanskými odborníky. Pravidelně aktualizujeme naše kurzy, abychom zajistili, že našim studentům vždy poskytujeme nejaktuálnější průmyslové postupy.

Místa

 • Barcelona

  Passatge del Patriarca 6-1, 08002, Barcelona

 • Paris

  30 bis, Rue Girard Montreuil, France, 93 100, Paris

 • London

  Basement Unit Block B001/2 Tower Bridge Business Complex 100 Clements Road, SE16 4DG, London

 • Phuket

  Ban Kata Beach, 98/84-85 Beach Center Kata Rd., 83100, Phuket

 • New York

  327 Stagg Street, 2nd Floor Brooklyn, 11206, New York

 • Amsterdam

  Paasheuvelweg 34H BJ Amsterdam, 1105, Amsterdam

 • Cape Town

  40 Woodlands Road Woodstock 7915 Cape Town South Africa, , Cape Town

 • Stockholm

  Luntmakargatan 36, 111 37, Stockholm

 • Rome

  Via Crescenzo del Monte 36, 00153, Rome

 • Kos

  Lawrence Apartments Odos Riminiton, Lambi Kos 85300, Greece, , Kos

 • Sydney

  9 Wellington Street Chippendale NSW 2008, Sydney, , Sydney

Otázky