Keystone logo
European Centre for Career Education

European Centre for Career Education

European Centre for Career Education

Úvod

Všichni jsme na začátku své kariéry zažili strach a úzkost. Velká neznámá v pracovním světě je děsivá a zastrašující. Ale nemusí být.

European Centre for Career Education bylo založeno pouze za účelem vybudování mostu mezi ukončením studia a prvními kroky vaší kariéry. Zdokonalili jsme program zaměřený na měkké a tvrdé dovednosti ve vašem předmětu, networking a praxi. 3 týdny přednášek, workshopů a akcí s ostřílenými profesionály, 4 týdny garantované stáže a jeden týden na cestování.


Se šesti lety zkušeností, více než 500 partnerskými společnostmi, 3 záštitami, rostoucí komunitou univerzit a více než 1200 posílenými kariérami věříme, že jsme na správné cestě.

Letní programy

ECCEDU bylo založeno, aby poskytovalo dlouhodobé řešení příliš teoretických tendencí vysokoškolského vzdělávání a kariérového poradenství. Překlenujeme propast mezi akademickými znalostmi našich studentů a skutečnými zkušenostmi a stavíme na teoretických základech, které univerzity poskytují.

Věříme, že spojení teoretických znalostí a praktických dovedností je nezbytným předpokladem pro to, aby studenti byli úspěšní ve svých budoucích oborech. Naše dvouměsíční letní programy jsou zaměřeny na právo, mezinárodní obchod, informační technologie, architekturu a design, udržitelnost a inženýrství. Programy se skládají ze tří týdnů intenzivních praktických kurzů a čtyř týdnů stáže v jedné z více než 500 mezinárodních společností po celém schengenském prostoru.

Přednášky a přednášející

Každé léto po dobu tří týdnů učíme naše studenty praktická témata, která se jen zřídka dostanou do akademických osnov. Tato témata jsou pečlivě vybírána, aby zůstala relevantní a byla pokryta aktivními profesionály, kteří jsou považováni za odborníky ve svých oborech. Mezi našimi řečníky jsou Radek Špicar (prezident, Aspen Institute), Leoš Dvořák (vedoucí digitalizace, Valeo), Václav Nekvapil (Managing Partner, CEC Government Relations), Klára Sommerová (spoluzakladatelka a vedoucí, (S)právně), Miroslav Černý (koordinátor oddělení duševního vlastnictví, ŠKODA AUTO, as), Petra Hrušková (manažerka, Global TA Operations ve společnosti Red Hat), Pavlína Louženská (Business and Innovation Strategist, 2FRESH Praha) a mnoho dalších.

131377_WM68.jpg

Stáže na ECCEDU

Programy ECCEDU nejsou jen o trávení času ve třídě; právě naopak. Po třech týdnech intenzivních praktických kurzů dostanou naši studenti šanci využít a zlepšit své čerstvě nabyté znalosti absolvováním čtyřtýdenní stáže v jedné z nejvýznamnějších společností působících ve svém odvětví.Spolupracujeme se společnostmi jako Siemens, UniCredit Bank, Lego a Coca-Cola; právnické firmy jako DLA Piper a Linklaters; a studia jako Jestico+, Whiles Architecture a Chapman Taylor Architects, stejně jako mnoho dalších, poskytují cenné zkušenosti, dovednosti a know-how.

Všichni naši partneři si jsou dobře vědomi obrovské propasti mezi tradičním vzděláváním a skutečnými situacemi; proto s radostí souhlasili s účastí na přípravě našich studentů, aby se stali úspěšnými budoucími vůdci a uznávanými odborníky ve svých oborech.

131376_WM75.jpg

Místa

 • Prague

  Prague, Česká republika

 • Dubai

  Dubai, Spojené arabské emiráty

 • Bucharest

  Bucharest, Rumunsko

  • 7th Avenue

   7th Avenue, Spojené státy americké

  Otázky