Keystone logo
European University of Rome - Summer school

European University of Rome - Summer school

European University of Rome - Summer school

Úvod

Univerzita

Mezinárodní univerzita založená na velkých lidských hodnotách, zapojená do předních budoucích profesionálů. Skvělá volba pro etické a kulturní vzdělávání.

Kdo jsme

Italská univerzita

Evropská univerzita v Římě (EUR) je soukromá právně uznávaná univerzita, která vydává akademické kvalifikace s právní hodnotou. EUR nabízí bakalářské tituly z oblasti ekonomie a řízení podniků (L-18), psychologických věd a technik (L-24) a cestovního ruchu a správy půdy (L -15); Magisterský titul z managementu ekonomiky a inovací (LM-56) a psychologie (LM-51); Magisterský titul v oboru Právo (LMG-01) a věd o primárním vzdělávání (LM-85 bis). Dále nabízí Ph.D. a školení.

křesťan

Evropská univerzita v Římě, založená v roce 2004 náboženským sborem legionářů Krista, je součástí velké tradice katolické církve a mezinárodní sítě univerzit.

Kde je každý student v centru inovativního vzdělávacího projektu

Roky věnované vysokoškolskému vzdělávání představují vzrušující a rozhodující okamžik v životě: Evropská univerzita v Římě vede mladé studenty, aby si vybrali svou kariéru podle svých cílů a ambicí. Díky tomu je talent každého studenta posílen.

Evropská univerzita v Římě se nachází v moderním kampusu. Nabízené kurzy jsou charakterizovány interaktivním a dynamickým způsobem výuky, aby si studenti mohli vytvořit přímý vztah s každým profesorem, což vede k vytvoření autentické akademické obce. Přednášky nabízené s cílem přinést vysokou úroveň učení pomocí velmi efektivní metody výuky.

Kromě toho proces učení v různé míře zahrnuje činnosti v oblasti společenské odpovědnosti a rozvoje měkkých dovedností, aby se podpořil pozitivní postoj a závazek vůči ostatním.

Akademické vzdělávání je ukončeno studiem v zahraničí. To znamená prohloubit jazykové dovednosti, rozšířit kulturní zázemí a prožít důležité zkušenosti pro lidský a profesní růst.

Evropská univerzita v Římě rovněž pomáhá absolventům při hledání pracovních příležitostí prostřednictvím stáží, stáží a pracovních pohovorů.

Pro rozvoj nové společnosti

Evropská univerzita v Římě školí odborníky a lidi se solidními hodnotami, kteří jsou si vědomi jejich odhodlání, kteří budou mít na starosti budování nového ducha na podporu důstojnosti lidí.

Università Europea di Roma: učíme lidi, školíme profesionály.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

Campus

Evropská univerzita v Římě vybudovala svůj kampus podle moderních architektonických kritérií, bez bariér, se spoustou prostoru pro život a sdílení: studijní prostory, knihovna, rekreační oblasti, kavárny, učebny jsou k dispozici pro studenty, i když nejsou žádné přednášky. Areál, který bude žít po celý den. Pedagogičtí a administrativní pracovníci jsou vždy k dispozici, aby poskytovali rychlé odpovědi a vyhnuli se zbytečné frontě.

Univerzita je vybavena množstvím bezplatných parkovacích míst a snadno dostupná městskou hromadnou dopravou (10 minut vlakem od Stazione di San Pietro). Kromě toho je všude k dispozici rychlé a bezplatné Wi-Fi. Bezpečnost a kontrola jsou důležitým bodem v řízení univerzity; 24 hodin denně je k dispozici vyhrazená sledovací služba.

115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Místa

  • Rome

    Via degli Aldobrandeschi, 190, 00163, Rome

    Otázky