Keystone logo
© Frank Scarito, FAMK
Film Academy Milton Keynes (FAMK)

Film Academy Milton Keynes (FAMK)

Film Academy Milton Keynes (FAMK)

Úvod

Filmová akademie Milton Keynes je předním poskytovatelem filmového vzdělávání a praktického školení v Milton Keynes a Buckinghamshire. Vstupte do světa snů, kde příběhy ožívají a vášeň se dostává do centra pozornosti. Filmová akademie Milton Keynes vás zve, abyste se vydali na filmovou cestu jako žádná jiná. Objevte svého kreativního génia: Ať už jste ctižádostivý, herec, scenárista, střihač nebo kameraman, naše akademie je vaším kreativním plátnem. S vedením od profesionálů z oboru odemkněte svůj potenciál a přeneste svou uměleckou vizi na obrazovku.

Učte se od nejlepších: Naši fakultu tvoří oceňovaní režiséři, ostřílení herci a renomovaní scénáristé, kteří sdílejí své odborné znalosti a zasvěcené znalosti a zajišťují, že získáte vzdělání, které nemá konkurenci. Praktická zkušenost: Na FAMK se teorie setkává s praxí. Ponořte se do projektů v reálném světě, spolupracujte se spolužáky a získejte praktické zkušenosti, které vás nasměrují na cestu k úspěšné kariéře ve filmovém průmyslu. Forge Global Connections: Naše akademie je tavicí kotel talentů z celého světa. Vybudujte si síť celoživotních spojení s podobně smýšlejícími kreativci a otevřete dveře mezinárodním příležitostem. Kariérní postup: Díky našemu studijnímu plánu zaměřenému na průmysl budete připraveni prosadit se v konkurenčním světě filmu a zábavy.

Náš specializovaný tým kariérových služeb vás povede k příležitostem, které jsou v souladu s vašimi aspiracemi. Vaše cesta začíná zde: Ať už sníte o ozdobení stříbrného plátna nebo o formování příběhů ze zákulisí, vaše cesta začíná ve Filmové akademii MK. Přidejte se k nám a pojďme společně vytvářet příběhy, které inspirují, provokují a uchvacují svět. Zaregistrujte se ještě dnes: Vaše vstupenka do filmové budoucnosti na vás čeká. Nenechte si ujít své tágo! Zaregistrujte se nyní a proměňte svou vášeň pro film v celoživotní dobrodružství.

Místa

  • Bletchley

    South Central Institute of Technology, Sherwood Dr, Bletchley, MK3 6DR, MK3 6DR, Bletchley

    Otázky