Keystone logo
© Carrianna Field
FutbolLab Spain Soccer Academy

FutbolLab Spain Soccer Academy

FutbolLab Spain Soccer Academy

Úvod

o nás

FutboLab je společnost specializovaná na školení fotbalových trenérů na profesionální úrovni.

Náš projekt se narodil před deseti lety jako sportovní a podnikatelská iniciativa, která je součástí skupiny vášnivých fotbalistů, absolventů na národní i mezinárodní úrovni v různých sportech. To je vytvořeno s cílem maximalizovat přípravu všech členů fotbalu: trenéři, hráči a kluby, a to jak profesionální a semi-profesionální.

Fotbalová škola FútbolLab je high-tech fotbalové centrum se studenty ve více než 30 zemích, jehož cílem je specializovat trenéry, fotbalové profesionály a absolventy v oblasti sportu prostřednictvím různých programů nejvyšší úrovně. v oblasti sportovního tréninku ve fotbale a v organizacích potřebných ke správě sportovních subjektů nebo společností specializovaným způsobem.

Prostřednictvím našich certifikovaných kurzů schválených prestižními univerzitami na národní úrovni chceme propagovat vášeň pro sport a fotbal, a to zejména prostřednictvím nejlepších rad a školení s využitím nejmodernější metodiky. Nabízí až 25 on-line a smíšených kurzů s akreditací na vysoké škole, zahrnující specialisty, kteří pracují nebo pracovali v nejlepších a nejznámějších španělských klubech a mezinárodně jako FC Barcelona, RCD Espanyol, Atletico De Madrid, Sevilla, Benfica.

poslání

Pomoci dosáhnout maximálního potenciálu a dosáhnout cílů díky nejlépe připraveným profesionálům. Máte zájem o to, aby každý z našich trenérů usiloval o dokonalost a maximální výkon, aby jim pomohl takticky, technicky, fyzicky i psychicky zlepšit. Vytvářet a vytvářet přidanou hodnotu v jejich profesním a osobním růstu a rozvoji během období učení.

vyhlídka

Být uznán jako vlivná sportovní společnost v oblasti výuky ve světě fotbalu na národní i mezinárodní úrovni. Být průkopníky prostřednictvím efektivní a efektivní organizace s vysokým výkonem, která nabízí cenné služby našim trenérům. Být vedoucí společností na světě a měřítkem pro naše hlavní konkurenty s trvalou inovací v kvalitě našich služeb.

hodnoty

Věříme v důležitost sportu, abychom podpořili osobní a profesionální růst našich trenérů. Proto chceme prostřednictvím FutbolLab zachytit hodnoty, které nás nejvíce reprezentují. Inovace, profesionalita, školení, angažovanost a kvalita.

Naše metodologie

FutbolLab se zavazuje k tomu nejlepšímu školení a maximalizaci potenciálu fotbalových trenérů. V současné době jsme nejlepší vzdělávací akademií pro online fotbalové trenéry ve Španělsku. Úspěch naší organizace je založen na principech úsilí, jednoty, důvěry, disciplíny a přísnosti. Tyto zásady, doplněné o nasazení našich zaměstnanců a zvyšování neustálých znalostí o našem sportu, nám umožňují nabízet nejúplnější vzdělávací kurzy, které se stanou Total Coach.

Jsme Vám k dispozici každý den v roce. Kromě toho máme virtuální kampus, ze kterého můžete získat všechny informace. Teorie, specializované články a videa jsou neustále aktualizovány, takže si nenechte ujít nic.

Ať jsou vaše potřeby školení jakékoli, FUTBOLLAB má řešení. Počínaje Holistickou ideologií, založenou na obecné teorii systémů, která zahrnuje procesy přípravy sportovce globálně, máme nekonečné množství kurzů. Různé oblasti znalostí, mezi něž patří aspekty jako fyzická příprava, využití psychologie pro emocionální management, příprava tréninku pro hráče v terénu a brankáře, analýza hry a dokonce i řízení a koordinace sportovních subjektů jsou to naše speciality Z každého z nich představujeme dělení obsahu, orámované v kategoriích Mistr, Expert a Technik, kteří jsou schopni si vybrat mezi vysokoškolským titulem nebo vlastním titulem a umožnit vám doladit výběr tréninku.

Doplnění těchto sekcí umožňuje našim studentům být špičkovými trenéry. Jsme dynamičtí lidé, kteří jsou přínosem pro jakýkoliv tým. Jsme velmi pyšní na to, že přispíváme k rozvoji profesionálů, s nimiž pracujeme. Mnozí z nich dosáhli úrovně superlativních znalostí a praxe, které nemohli dosáhnout bez našich kurzů, učitelů a koučů.

Místa

  • Barcelona

    Barcelona, Španělsko

Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky