Keystone logo
© General Assembly
General Assembly

General Assembly

General Assembly

Úvod

Na valné hromadě se může kdokoli stát připraveným začít kariéru v kódování nebo navrhování dat nebo UX tím, že získá požadované technické dovednosti za tři nebo osm měsíců. Bootcampy Valného shromáždění vedou instruktoři, kteří jsou zkušenými odborníky ve svém oboru, podporovaní platformou kariérních služeb, aby našli práci, kterou budete milovat, a rozšířeni o síť více než 100 000 absolventů po celém světě.

Bootcampy jsou programy vhodné pro začátečníky s malými nebo žádnými předpoklady. Studenti mluví s týmem pro přijímání na Valné shromáždění, aby prozkoumali své zázemí, kariérní cíle, styl učení, způsobilost ke stipendiu a možnosti financování, které nejlépe vyhovují jejich potřebám. Jako absolvent budete mít portfolio individuálních a týmových projektů, které ukazují vaši připravenost na práci náborovým manažerům, platformu kariérních služeb, která vás povede při hledání zaměstnání, a síť profesionálů, kteří změnili svou kariéru.

Mise

Posláním Valného shromáždění je podporovat globální komunitu jednotlivců, kteří mají pravomoc vykonávat práci, kterou milují. Naší vizí je stát se společností uznávanou po celém světě za budování transparentních cest k nejvíce transformační práci v tomto odvětví. Činíme tak:

 • Poskytování nejlepšího praktického vzdělání ve své třídě v oblasti technologií, obchodu, dat a designu.
 • Poskytování přístupu k příležitostem, které budují dovednosti, sebevědomí a svobodu v kariéře.
 • Rozvíjení celosvětové sítě podnikatelů, praktiků a účastníků, kteří
  investují do vzájemného úspěchu.

Vaše nejlepší cesta k nové technické kariéře

Vytvořte správná připojení

Využijte téměř 100 000 silnou síť absolventů špičkových technologických společností z celého světa – plus globální síť náborových partnerů s téměř 20 000 špičkovými zaměstnavateli, kteří důvěřují absolventům GA. Jako součást skupiny Adecco máme bezkonkurenční dosah – pro bezkonkurenční kariérní příležitosti.

Buďte připraveni na práci od prvního dne

Získejte skutečné, praktické technické dovednosti, které potřebujete k zahájení nové kariéry nebo přechodu do nové role – a navíc měkké dovednosti, které potřebujete, abyste byli připraveni na práci ještě před tím, než přijde váš první den.

Učte se od profesionálů v oboru

Učte se od instruktorů s reálnými zkušenostmi ve špičkových technologických společnostech. Byli tam – a vědí, co nejlepší zaměstnavatelé hledají v technických talentech.

Získejte kariérní koučink, který podpoří úspěch

Pracujte jeden na jednoho s oddaným kariérním koučem – a získejte pokyny, které potřebujete k rozdrcení svých kariérních cílů.

Přijímací řízení

Přijímací řád a postup

Přijetí do jakéhokoli kurzu General Assembly , s výjimkou kurzů nabízených v Gruzii, vyžaduje, aby student měl středoškolský diplom nebo ekvivalent (General Education Diploma – GED) nebo diplom z instituce vyššího vzdělávání akreditované akreditační asociací uznávanou USA. Ministerstvo školství. General Assembly nepřipouští prospěšné studenty.

Mezinárodní studenti a služby anglického jazyka

General Assembly nenabízí vízové služby potenciálním studentům z jiných zemí ani služby anglického jazyka. General Assembly také neručí za status studenta ani za žádné související poplatky. General Assembly nenabízí angličtinu jako výuku druhého jazyka. Veškerá výuka probíhá v angličtině. Znalost anglického jazyka dokládá:

 • Přijímací pohovor.
 • Potvrzení dokladů o předchozím vzdělání, jak je uvedeno v Zásadách přijímání.
 • Dodání testu z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) skóre 80 nebo vyšší pro internetový test a 550 nebo vyšší pro papírový test.

Přijímací řízení

Náš přijímací proces je navržen tak, aby odhaloval základní vlastnosti, které jsme viděli, jak studentům pomoci uspět v programu i po něm. Poté, co se přihlásíte, ji zkontrolujeme a přesuneme vybrané uchazeče na telefonický pohovor. Během tohoto rozhovoru se dozvíme více o vaší minulosti a budete mít možnost klást otázky. Pokud bude telefonický pohovor úspěšný, přesuneme vás k diagnostickému posouzení a/nebo k práci před přijetím (pokud se to týká vámi zvoleného kurzu).

Jakmile dokončíte všechny požadované kroky v tomto procesu, obdržíte potvrzení o přijetí od svého zástupce pro přijímací řízení.

Stipendia a financování

GA-type-header GA-m-bottom-md hero-callout--header">Jak si dovolit GA

GA-type-body GA-m-bottom-sm hero-callout--subhead">Potenciál není definován finančním stavem – příležitost by se neměla lišit. Na General Assembly věříme, že každý by měl mít přístup k vysoce rostoucí technice. Investice do vzdělání je velký krok, proto nabízíme celou řadu financování.

Možnosti na první pohled

Financování by vám nikdy nemělo bránit v zahájení plnohodnotné kariéry. Bez ohledu na to, kde jste na své cestě za vzděláním, naše možnosti financování byly navrženy s ohledem na vás. Zde je rozpis našich možností:

Splátkový plán

Rozložte si školné v průběhu celého kurzu na splátky.

Půjčky

Požádejte o půjčku u jednoho z našich nejlepších úvěrových partnerů v oboru.

Půjčka na podíl z příjmu (ISL)

Odložte platbu školného a splácejte jako procento ze svého příjmu, jakmile získáte práci s příjmem alespoň 40 000 $ ročně.¹

Benefit GI Bill®

Veteráni mohou využít své výhody GI Bill® k učení ve vybraných amerických kampusech.

Sponzorování zaměstnavatelem

Požádejte svého zaměstnavatele, aby pokryl náklady na váš program výhodami pro vzdělávání na pracovišti.

Stipendia

Programy sociálního dopadu a slevy na školné vyrovnávají pole pro nedostatečně zastoupené komunity.

Ohlasy studentů

Proč studovat na General Assembly</p>

Inspirace

Utvářejte, jak lidé myslí a učí se, od mladých vývojářů až po zaměstnance společností z žebříčku Fortune 500.

Společenství

Spolupracujte s chytrými a zapálenými kolegy na dosažení cílů a růstu našeho podnikání.

Růst

Rozvíjejte profesionální dovednosti prostřednictvím mentorství, kariérního rozvoje a bezplatných kurzů GA .

Výhody

Vyvažte práci a život štědrým placeným volnem, rodičovskou dovolenou a dalšími.

Místa

 • Toronto

  Adelaide Street West, 331, M5V 1R5, Toronto

 • London

  GA London, The Relay Building 1st Floor, 114 Whitechapel High Street London, E1 7PT, London

 • Manama

  Bahrain Institute of Banking and Finance Building 1306, 346 Rd 4625, Manama, Bahrain, 4625, Manama

  • New York

   GA NYC (Manhattan), Classrooms 10, East 21st Street New York , 10010, New York

  • Paris

   3 rue de Rossini , 75009, Paris

  • Sydney

   1 Market Street, Podium Building (entry via Kent Street, to the red-brick building, next to My Lua) Sydney, NSW, 2000, Sydney

  • Singapore

   79 Anson Rd, Level 20, 079906, Singapore

  Otázky